Dursun Özbek'in Finansal ve Sportif Olarak İbra Edilmemesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'in Finansal ve Sportif Olarak İbra Edilmemesi

tarih henuz belli degil ,bu konuda bir girisim var ,kapali grupta okudum biraz yazilanlari , isteyenler var ibra edilmemesini fakat genel kani "biraz kredi taninmasi" yonunde

zamanla degisebilir elbet

Sinan Bey,

Daha ne bekleniyor gerçekten? Neyin kredisinden bahsediliyor ya da? Devlet'e arazileri satmak bir beceri midir? Yerinde başkası da olsa satamaz mıydı? Bunu bir beceriymiş gibi anlatmasınlar. Bunun dışında yapılan tek bir olumlu hareket yok. Sürekli tüm branşlarda geriye gitme var. Geriye gitmeyi bıraktım dersin ki 2 sene boyunca kendi öz kaynaklarım ve nokta transferler ile az ve öz para harcayacağım takımın altyapısını yeniden oluşturacağım Beşiktaş'ın menemen sezonundan beri yaptığı gibi ama o da yok. Resmen hunharca çar çur edilen bonservisler, ederinin çok fazlasında verilen bonservis ve maaş (Serdar Aziz, Eren Derdiyok,vs. Sigthorsondan bahsetmeye gerek yok). Bu takımın mali yapısı böyle mi düzelecek? Ne sportif başarı var ne de ortada doğru düzgün yapılan bir finansal ve kadro planlaması.

Artık daha neyin kredisi yahu? Koskoca camiada hiç mi düzgün cesur bir adam yok çıkıp doğruları konuşacak yönetimde? Yoksa tamamiyle kan emici, akbabaların eline mi kalmış Galatasaray? Bir sıradan taraftar olarak ben bunu bilmek istiyorum. Bu yönetim Galatasaray tarihinin en yüz karası ve basiretsiz yönetimlerinden biridir. Sağdan da baksak soldan da baksak arkadan da önden de bu değişmeyecek. Dursun Özbek Yönetimi ve vizyonu bu. Herkes Galatasaray Başkanı olacak diye bir kaide yok!

Kaç kez yazdım gk yapısı değişmedikçe birşey olmaz dursun gider başkası gelir
Bizim yapmamız gereken şey ise #boykot
Bukadar basit ürün, bilet, ligtv vsvs almazsın elbet gider çünkü birgün gs da tükenecek borçlardan dolayı

aday çıksa gk harekete geçer belki ancak aday madayda yok ortada albayrak olucam filan dedi de onuda gk ne derece ciddiye alacak tüm camiayı ayaklandırıcak bir isim adayım demeliki gk harekete geçsin

aysal zor bu saatten sonra hayal satıyor ortalıkta ama gelmesi imkansız. benim sürprizim fatih terim açıkcası böyle birşey bekliyorum ciddi ciddi..hem siyasetle arası iyi hem genel kurul üyesi gk tarafından seviliyor.
Terim başkan, Tudor teknik direktör. Make Galatasaray great again.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aysal zor bu saatten sonra hayal satıyor ortalıkta ama gelmesi imkansız. benim sürprizim fatih terim açıkcası böyle birşey bekliyorum ciddi ciddi..hem siyasetle arası iyi hem genel kurul üyesi gk tarafından seviliyor.

Ben sanmıyorum öyle bir şey olacağını.Terim dönerse hoca olarak döner yine,ille yönetimde olacaksa yönetici olur.Başkanlık falan zor gibi geliyor bu GK yapısıyla.

Aysal gelmez,ayak yapıyor geleceğim geleceğim diye de senin dediğin tarzda bir adam.Aday olursa kulüp ayağa kalkar.

Ben sanmıyorum öyle bir şey olacağını.Terim dönerse hoca olarak döner yine,ille yönetimde olacaksa yönetici olur.Başkanlık falan zor gibi geliyor bu GK yapısıyla.

Aysal gelmez,ayak yapıyor geleceğim geleceğim diye de senin dediğin tarzda bir adam.Aday olursa kulüp ayağa kalkar.

selahattin beyazıd dışında bırakıb sonra geri dönen başkan yok bu bilgiyide vereyim sana gece gece

Bu kadar rezaletten sonra ibra edilmeyeceklerdir. Polat'ın başına gelenin daha fazlası gelmesi lazım kongrede.

Ne mali olarak ne de idari olarak ibra edilmemesi gerekiyor.Ama yukarılardan emir gelmiştir

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kadar rezaletten sonra ibra edilmeyeceklerdir. Polat'ın başına gelenin daha fazlası gelmesi lazım kongrede.

Saykal Riva Florya mevzusunda ihtiyarlar toplanırken Mehmet Ağar'ın da kürsüye çıkması gibi durumlar olmuştu, izlemiş olmalısın. Bu bir mesajdır bana göre. Siyaset bu yönetime el veriyor, işlerine geliyor. Birileri uşaklık işini çok iyi yapıyor ve ibra olayında da bu uşaklık devam edecektir. ibra edileceklerini düşünüyorum ben, lakin her duruma karşı yedekte hazırladıkları bir isim daha var, o da Albayrak.

Bu s... sonu yok gibi duruyor.

Saykal Riva Florya mevzusunda ihtiyarlar toplanırken Mehmet Ağar'ın da kürsüye çıkması gibi durumlar olmuştu, izlemiş olmalısın. Bu bir mesajdır bana göre. Siyaset bu yönetime el veriyor, işlerine geliyor. Birileri uşaklık işini çok iyi yapıyor ve ibra olayında da bu uşaklık devam edecektir. ibra edileceklerini düşünüyorum ben, lakin her duruma karşı yedekte hazırladıkları bir isim daha var, o da Albayrak.

Bir Albayrak eksikti anasını satayım.

Sent from my iPad using Tapatalk

O iş belli olmaz.

Şu tapa resminde ki mezarcıların olduğu bir kulüp nasıl başarılı olabilir?

Ölmüyolarda yapışmışlar kulübe geleceğimizi kararttınız lan

TapaTalK

Üst Alt