Dursun Özbek'ten Vergi Müjdesi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'ten Vergi Müjdesi!

Sportif başarı olmadan yani taraftar desteği bu kulübün para kazanacağını sanmak büyük spastikliktir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yalarim--172263.jpg

Yalamak söz konusu olunca Dursun Özbek ...

mali durumu düzenlemek kulubün borçlarını osunu bosunu düzenlemek düzene oturtmak her başkanın yapması gereken bişey zaten. iyi başkan olmak bunların yanında sportif başarıyıda getirmektir. bu adamda sportif bilgi o kadar zayıfki saçma sapan bonservis paraları vererek daha çabuk bitecek borçları daha da uzattı. madem sportif önemli değil bonservis verme kimseyi alma borç bitir sonra banka hesabına bakar göğüs kapartırsın. galatasaray avrupa fatihiydi bir zamanlar. hala ünal aysallı dönemlerin maçlarını seyrederim ah çekerek .. iç çekerek ... bizim sportif başarıya ihtiyacımız var gerçek galatasaray budur.

Yine ayni kisi yine provakasyon. Kus oldugunu itiraf et artik. Volkan camiamiza kufur ediyor, bu eleman mesrulastiriyor. Gs sportif basari kazanmasin umrumda degil diyor yine ayni eleman.

Ulan bu haberin aynısını bir kere daha yapmışları hatırlıyorum vergi boçlarını affettiler Galatasaray'ın diye baya ağlamıştı FBJK'liler filan

Şimdi aynı haberi ısıtıp önümüze getiriyorlar genel kurul öncesi ...

bu ibra muhabbeti ne zaman

bakalım gs kongresinde şeref ve beleş döner arasından yapılan seçimde hangi gruptan kaç kişi çıkacak. net sayı olsun elde

Medya kaç gündür dursunu öyle bi övüyoki dursunu bilmesem yurtdışında yaşayan biri olsam harbi Galatasarayın kurtarıcısı sanarım

Bazi arkadaslara göre Devlet Riva ve Florya´dan bir kac yüz Milyon TL yemek icin, uranus ve neptunu harekete geciriyor, onu indiriyor, sunu baskan yapiyor. Kimse de demiyor, bu Devlet bir su vergi cezalarini/borclarini adam gibi tahsil etse bizden, 20 sene 10 tane riva ve florya parasi cikarmisti diye.

Dursun ibra edilirse, yada o koltuktan indirilmiyorsa. Bilin ki, kongrenin devlet tarafindan yapilan anlasmalarin iptal edilebilme ihtimaline karsi korkudur bu.

Yine basladik forum hastaligina . Birader bu BENIM fikrim ,ben sizin fikirlerinizden alinti yapip karisiyor muyum

ben tesis gayri menkul vergi su bu ,bunlarla mutlu oluyorum ,gayet de tatminkar geliyor ,isinize bakin yahu alla alla ..

mecbur musunuz kardesim baskalarinin fikirleri ile ugrasmaya , size ne ????
arkadasım burası forum, spor kulubunun sportıf basarılarıyla degıl gayrımenkullerle ılgılenıyorum dersen herkes fıkrını yazar.

eger baskalarının fıkırlerını gormek ıstemıyorsan kendı fıkrını beyan etmeyeceksın.

Üst Alt