Durun Bir Dakika ! Taraftara Haksızlık Yapılmıyor mu ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Durun Bir Dakika ! Taraftara Haksızlık Yapılmıyor mu ?

Cevap: Durun Bir Dakika ! Taraftara Haksızlık Yapılmıyormu ?

Bu mesaj senin tarzını ortaya koymuş zaten. Ne alakası var siyasetle. Arda'nın da benzer görüşte olduğunu herkes biliyor. Ben de o zaman sana aynını söyliyim. Arda'nın Tayyip Erdoğan'ı destekleyen siyasi görüşlerinden rahatsız oldun da böyle bir konu açtın. Anlamsız, kendi içinde mantığı çürük, tek amacı saldırmak olan mesajlar bunlar. Hem sen benim siyasi görüşümü nerden biliyosun? Kraldan çok kralcı. Okuyosa artık Tayyip Erdoğan sana aferin ne güzel savundun beni der. Böyle saçma bir iddia niye?

Polemik çıkarmak konusuna gelirsen zaten açtığın topic'in ve attığın mesajın acaba başka bir amacı var mı diye düşünüyorum.

Hakan şükür belirli örümcek partili zihniyetin saldırısı altında olabilir farketmez o örümcek beyinlilerin cevabını veririz ..... ben parti tutmam, takım tutar gibi parti tutanlarıda sevmem..Arda turan galatasaray kaptanıtaraftar sahip çıkmalı kaptanımıza.. türü bir sürü inanmadığın şeyi söyleyecek sonra 10 küsür yıl bu takımda oynamış uzun süre kaptanlık yapmış adama sallayacaksın şimdi hani burda tutarlı en ufak bişey ? burada galatasaray efsanelerine hertürlüşeyi söyleyeceksin çaktırmadan particilik yapıp particiliğin karın ağrısını çekeceksin biride arkadaş sen particilik yapıyorsun ayıptır cemaat filan diyip hakan şüfüre düşmanlık yapmak dediğinde yok efendim arda da aynı görüşte diye demoogoji yapacaksın... hani daha nereye saldıracağınız belli değil.. okuyun arkadaşım önce. başlığa göre mi yorum yapıyorsuuz ? i

Cevap: Durun Bir Dakika ! Taraftara Haksızlık Yapılmıyor mu ?

2 forvet derken Fenerbahçe ve Trabzon gibi arkada bir forvet daha dedi.

bizde aynisini uygulamaya calistik (elano). ama beklenenleri veremedi.

ayrica dünyadaki simdi ilk bir cirpida sayacagim 4-5 büyük takim tek forvetli sistem ile oynuyor :eek:

ama bunu soracak adam yok tabii stüdyoda...

Ali Serhat sana söylemiştim. Devamlı muhalefet olmaz.

En büyük hata bizde bence sonuna kadar. takım her ne kadar kötü de olsa her türlü protestoya rağmen o kutsal formayı taşıyan adamlara küfür etmek bize yakışmaz. her maç formayı çıkarın ....... diye bağırılmadı mı? Biz futbolcumuzu her ne kadar sevmesekte, istemesekte ona sahip çıkmak durumundayız. Galatasaray'lılık duruşu bunu gösterir bize. Allah aşkına haksızlığı en çok biz yapıyoruz. takım çok kötü durumda olabilir fakat bizim onlara küfür etme hakkımız yok! kaç tane Arda kaç tane SAbri yetiştiricez abi! Kaç tane gerçek Galatasaray'lı var takımımızda...

Taraftar haklı cünkü takımın bu hale gelmesine seyirci kalması zaten taraftarlığa aykırı.. Cok sevdiğiniz bir şeyi göz göre göre yok ediyorlarsa tepkisiz kalmalarını bekleyemezsiniz.. Keza adı üstünde "taraftar"dir kendileri.. Taraf tutarlar..

Taraftar (belli kesimi kastediyorum) Arda olayında haksız ama.. Hemen 2-3 tv saklabanina bakıp sinemali şarkılar yazıp bağırıp çağırdılar..

Laf dönüyor dolaşıyor uA'ya geliyor.

Ayıptır. 15-16 5 tane çocuğun yaptıklarını koskoca uA'ya neye göre kime göre mal ediyorlar.

uA takımına her platformda her zaman destek olmuştur.Bu akşam basket maçında görürsünüz uA'yı klavyeden maç yorumlamak kolay sizin gibi gençleri tribünlerde görmek isteriz.Hayatında deplasmana gitmeyen kalkıyor uA'ya laf atıyor hataları yanlışları olmuştur ama bu kadarda olmaz soruyorlar birde uA genel koordinatörüne sen kimsin falan böyle komik laflar e peki arkadaş sen kimsin diye sormazlarmı adama, buyrun tribüne orda gösterin tepkinizi ayıptır.

Laf dönüyor dolaşıyor uA'ya geliyor.

Ayıptır. 15-16 5 tane çocuğun yaptıklarını koskoca uA'ya neye göre kime göre mal ediyorlar.

uA takımına her platformda her zaman destek olmuştur.Bu akşam basket maçında görürsünüz uA'yı klavyeden maç yorumlamak kolay sizin gibi gençleri tribünlerde görmek isteriz.Hayatında deplasmana gitmeyen kalkıyor uA'ya laf atıyor hataları yanlışları olmuştur ama bu kadarda olmaz soruyorlar birde uA genel koordinatörüne sen kimsin falan böyle komik laflar e peki arkadaş sen kimsin diye sormazlarmı adama, buyrun tribüne orda gösterin tepkinizi ayıptır.

Maç içinde oyuncu değişimlerinde Geçmiş zamanlarda Hasan şaşlar hakan şükürler bugün ayhanlar hep bu kulübe 10 yıldan fazla veren kişiler ıslıklanırken ua tarafından acaba uA bu işte çok yanlış yapıyor vefasızlık örneği gösteriyor dedinmi ?

Ellerine sağlık kardeş.

Yazmaya kalksam içimdekileri bu kadar net aktaramazdım.Okumaktanda ileri gittin :)

Taraftarlar tam acıların çocuğu kıvamına erişti..başarısız olan suçu taraftara atıyor..Zaten taraftarda kendi içinde bölünde uA cılar uA cı olmayanlar diye mahkeme seçim kararını durdurdu seçim olacakmı olmayacakmı ? takım 13-14 sıralarda sürünüyor.. liseli alaylı ayrımı aldı başını gitti... Takımın içine siyaset sokmaya çalışanlarlar a particiliği b particiliği yapmaktan utanmadı ! kimi galatasarayı iktidara muhalefet etmek hatta küfretmek için bile kullandı... böyle giderse sonu kayyuma devirdir vesselam ...GALATASARAY içine bir kere siyaset girdimi.. İşte o zaman korkmamız gereken zamandır..

Maç içinde oyuncu değişimlerinde Geçmiş zamanlarda Hasan şaşlar hakan şükürler bugün ayhanlar hep bu kulübe 10 yıldan fazla veren kişiler ıslıklanırken ua tarafından acaba uA bu işte çok yanlış yapıyor vefasızlık örneği gösteriyor dedinmi ?

İnsanlar belkide 10 yıldır aynı adamları izlemekten bıkmış olabilirmi kardeşim?

Hani 10 yıldır ortasahada ayhandan başka oynatıcak adamımızın olmamasıda uA'nın suçumudur ?

Armutla elmayı karıştırmayalım uA takımına her platformda desteğinide tepkisinide gösterir.Ayrıca hiçbir Galatasaraylı 14.olmaktanda mutlu değil

Arkadaşlar kusura bakmayın da takım böyle diye üstüne forma giymeyen takımının halinden utanan taraftara taraftar demem ben. Bu adamlar sonra maça gidiyor ve futbolcuları ıslıklıyor. Galatasaray büyüklüğüne duruşuna yakışmaz futbolcusunu ıslıklamak. Protesto tabiki vardır ama şu bir gerçek ki futbolcuma (bi anlık sinir hariç) küfür etmem ıslıklamam. Bize düşen her zaman destek olmak her zaman alkışlamak protestoyu da gerektiği şekilde pankartlarla rencide etmeyecek ama insanları düşündürmeye itecek şekilde yapmaktır!

Arkadaşlar kusura bakmayın da takım böyle diye üstüne forma giymeyen takımının halinden utanan taraftara taraftar demem ben. Bu adamlar sonra maça gidiyor ve futbolcuları ıslıklıyor. Galatasaray büyüklüğüne duruşuna yakışmaz futbolcusunu ıslıklamak. Protesto tabiki vardır ama şu bir gerçek ki futbolcuma (bi anlık sinir hariç) küfür etmem ıslıklamam. Bize düşen her zaman destek olmak her zaman alkışlamak protestoyu da gerektiği şekilde pankartlarla rencide etmeyecek ama insanları düşündürmeye itecek şekilde yapmaktır!

Her zaman alkışlanılacak şeyler tabi vardır mücadeleyi alkışlayalım desek mücadele yok skor zaten içler acısı formayı armayı alkışlıyor statta alkışlayanlar.

Ayrıca senin bu dediklerini zaten kardeşim çok az bir kitle yapıyor onlarda 15-16 yaş grubu uA tepkiyide desteğide nerde vereceğini bilecek kadar etkili bir taraftar grubudur.

İnsanlar belkide 10 yıldır aynı adamları izlemekten bıkmış olabilirmi kardeşim?

Hani 10 yıldır ortasahada ayhandan başka oynatıcak adamımızın olmamasıda uA'nın suçumudur ?

Armutla elmayı karıştırmayalım uA takımına her platformda desteğinide tepkisinide gösterir.Ayrıca hiçbir Galatasaraylı 14.olmaktanda mutlu değil

Mutlu olmamak başkadır takımı sabaote etmek başkadır.. geçen yılki fenerbahçe maçında kaleci hatalı gol yedi diye ıslıklayan ve maçı belkide kaybetmemize sebeb olan uA değilmiydi..

Mutlu olmamak başkadır takımı sabaote etmek başkadır.. geçen yılki fenerbahçe maçında kaleci hatalı gol yedi diye ıslıklayan ve maçı belkide kaybetmemize sebeb olan uA değilmiydi..

Ben o zaman askerdeydim kardeşim;

Ve az bile yaptılar o golü yiyen kaleciyi omuzlara alıcak halleri yoktu kaldiki rüştünün yediği dayağı falan unutmadıysan eğer az bile yaptı uA,

o kadro adam gibi oynasaydı eğer geçen yıl en az 10 puan farkla şampiyon olmamız lazımdı.Ama sen 40 metreden selçuk gibi adamdan o golü yersen ıslıklamaları son derece doğaldı fener maçını arenada bu senedemi uA kaybettirdi? sana daha fazla cevap vermeyeceğim...

Kumdan kale var kaleci var af var yasa var tahliye var. (Arif olan Anlar )

Ben o zaman askerdeydim kardeşim;

Ve az bile yaptılar o golü yiyen kaleciyi omuzlara alıcak halleri yoktu kaldiki rüştünün yediği dayağı falan unutmadıysan eğer az bile yaptı uA,

o kadro adam gibi oynasaydı eğer geçen yıl en az 10 puan farkla şampiyon olmamız lazımdı.Ama sen 40 metreden selçuk gibi adamdan o golü yersen ıslıklamaları son derece doğaldı fener maçını arenada bu senedemi uA kaybettirdi? sana daha fazla cevap vermeyeceğim...

Kumdan kale var kaleci var af var yasa var tahliye var. (Arif olan Anlar )

Kardeş sen dünyanın en iyi kalecileirnden olan petr chechin nihattan yediği iklinci golu hatırladınmı ? el insaf ben kendi adıma hiç bir oluşumun yanında yada karşısında değilim ama birşey yanlışsa yanlıştır.. hatalı gol yedi diye biri maç içinde ıslıklanmaz bu sabote etmektir takımı bunu nsavunulacak bir tarafı yok ! jo gelince onu sırtına alan uA değilmiydi aynı uA joyu ıslıklayan uA değilmi ? biraz tutarlı olmak lazım bazı taraftarlıktan bi haber olanlar takımı sabote etti ama Maalesef bu tüm taraftarlara mal eldi şimdi sayelerinde herşeyin sorumlusu tarafar...

Takimi taraftar ayaga kaldirir. Kusura bakmayin ama b.k kaldirir. Bom bos sey bunlar. Takimi ayaga taraftar maraftar kaldiramaz. Sadece maddi destek vermege gucu yeter. Maclarda ise etkisi yuzde 10'dan fazla olmaz. Kalan yuzde 90 ise yonetimin, td'nin ve futbolcularin becerisne ve kazmaligina kalmis. Borussia Dortmunt taraftarlari yillardir stadlarini tam dolduruyordular ama, takimlari son iki yildir adam gibi oynamaga basladi. Taraftarmi yapti bunu? Tabiki hayir, taraftar yillarca oradaydi zaten, sadece yonetimleri son iki yilda akilli isler yapti. Bizim taraftar durduk yere mi tepki koydu, yonetime ve futbolculara? Bir seyler kotu yapildi ki, tepki verildi.

Kardeş sen dünyanın en iyi kalecileirnden olan petr chechin nihattan yediği iklinci golu hatırladınmı ? el insaf ben kendi adıma hiç bir oluşumun yanında yada karşısında değilim ama birşey yanlışsa yanlıştır.. hatalı gol yedi diye biri maç içinde ıslıklanmaz bu sabote etmektir takımı bunu nsavunulacak bir tarafı yok ! jo gelince onu sırtına alan uA değilmiydi aynı uA joyu ıslıklayan uA değilmi ? biraz tutarlı olmak lazım bazı taraftarlıktan bi haber olanlar takımı sabote etti ama Maalesef bu tüm taraftarlara mal eldi şimdi sayelerinde herşeyin sorumlusu tarafar...

Bak güzel kardeşim;

Senin sorduğun her seyi yanıtladım diyorum ki bu sezonki fener maçını uA mı kaybettirdi.

jo'ya gelinceee, futboluncan çok karısı kızı konuşuldu ne yapıcaklardı kapalıdan joya karıya kıza versin diye gülmü atıcaklardı,

Kaleci hatalı gol yer ama chech bir gol yerse bu bizim françö her maç yiyodu zapatta öyle gerçi ya neyse amaa neden kimse bir keitayı dos santosu ıslıklamadı geçen sene ? Sen şimdi bu sezonki fener maçını uA mı verdirdi ne yaptı sabote mi etti küfür mü etti takıma onun bi cevabını veriver...

Arda'nın gitmesi için ,bu transferin yolunu çok güzel yaptılar!

Olayı taraftara yıktılar.Çok akıllı bu yöneticiler,menejerler,eski futbolcular ve Arda..

Güzel bir plan yaptılar,uyguladılar,taraftara da yutturdular ve amaçlarına ulaştılar.

Oysa insan gibi deseydiki Arda,ben gitmek istiyorum kardeşim,kariyerime bakıcam,eyvallah derdik.

Ama böyle oyunlara gerek yoktu.Yok taraftar sıkmış,üstüne gelmiş,yerden yere vurmuş falan.Hikaye bunlar.Eller üstünde taşınmayla mutlu oluyorsan, protestoyu da kaldıracaksın.Çünkü sen takım kaptanısın.Çünkü sen bir profesyonelsin.Hiç gerek yoktu böyle şeylere.

hala gitmek isterse kapı orada.yada gittiyse.Hiçbiri Metin Oktay gibi zaten olamaz.Olmayacak da..

Üst Alt