E-devlet Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E-devlet Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama

En büyük olayı ben yaptım, Almanya daki doğum ile; böylece ABD ye ilk girenim
.. hayırlısı bakalım :D

Has Eskişehir'lı çıktık iki tarafından da.

Bir tek Baba tarafında entersen bir şekilde en eski veri ile Büyük Büyük (...) Dede 1854 de Kığı da doğmuş. Tabi daha eskiye gidilmesi gerekir tam bilmek için...

Son düzenleme:
Baba tarafım safkan Adanalı, hep en eski mahallelerinden, anne tarafında Çanakkale vs var, Selanik vs lafları dolanırdı ama bilgi yok, daha eskileri görebilsem vardır bi Yunanistan bağlantısı inanıyorum peşini bırakmicam. :asd:

En eski verili (1858) kişi de "boşanmış" yazması...Bağlanmamak DNA'ım da varmış ;)

İnsan daha eskiyi merak etmiyor değil....

1700-1600 felan.. :)

Son düzenleme:
En büyük olayı ben yaptım, Almanya daki doğum ile; böylece ABD ye ilk girenim
.. hayırlısı bakalım :D

Has Eskişehir'lı çıktık iki tarafından da.

Bir tek Baba tarafında entersen bir şekilde en eski veri ile Büyük Büyük (...) Dede 1854 de Kığı da doğmuş. Tabi daha eskiye gidilmesi gerekir tam bilmek için...

Canım hemşehrim benim.

Sertan Nalbant

Paso Tepebaşı / Eskişehir çıktı 1-2 kişi hariç.

EsEs'lik çakma değil demek

Benim çıkmadı daha

Ama Odunpazarı çıkar bir kısmı, ondan öncesi de göçtükleri yerler. Çok bilinmedik bir şey çıkmaz.

Es-Es bu sene ligde kalırda, seneye ne olur bilmiyorum. son sempatizanları senin biraz küçüklerin olur sonrası figan. Olmaz inşallah ama durum iyi değil be.

Benim çıkmadı daha

Ama Odunpazarı çıkar bir kısmı, ondan öncesi de göçtükleri yerler. Çok bilinmedik bir şey çıkmaz.

Es-Es bu sene ligde kalırda, seneye ne olur bilmiyorum. son sempatizanları senin biraz küçüklerin olur sonrası figan. Olmaz inşallah ama durum iyi değil be.
Gökmeydan da az yaz tatilleri gecirmedim :D

Odunpazar güzeldir...orda kalırız çoğu zaman zaten

Gökmeydan da az yaz tatilleri gecirmedim :D

Odunpazar güzeldir...orda kalırız çoğu zaman zaten

Yıktılar her yeri, bir evimiz vardı ananeden kalma onu da 3 ay önce istimlak ettiler, resmen kökümüzden kopardılar. Evi yavaş yavaş boşaltıyoruz, itirazlar sonuçlanınca yıkacaklar, çocuğuma burada büyüdüm diyebileceğim bir şey kalmayacak.

Bazen içinde oturup gözlerim yaşlı bahçemi izliyorum.

Üst Alt