E-devlet Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E-devlet Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama

Yıktılar her yeri, bir evimiz vardı ananeden kalma onu da 3 ay önce istimlak ettiler, resmen kökümüzden kopardılar. Evi yavaş yavaş boşaltıyoruz, itirazlar sonuçlanınca yıkacaklar, çocuğuma burada büyüdüm diyebileceğim bir şey kalmayacak.

Bazen içinde oturup gözlerim yaşlı bahçemi izliyorum.
Evet biz de eski evleri yıkıp apartman yapıp veriyorlar... Eskiler yavastan gidiyor. Aslında misal Osmanlı mimari ile yapılsa ne güzel olur..

Benim çıkmadı daha

Ama Odunpazarı çıkar bir kısmı, ondan öncesi de göçtükleri yerler. Çok bilinmedik bir şey çıkmaz.

Es-Es bu sene ligde kalırda, seneye ne olur bilmiyorum. son sempatizanları senin biraz küçüklerin olur sonrası figan. Olmaz inşallah ama durum iyi değil be.
Abi seni kandırıyor, kendisi Leipzigli.

1840 lara kadar indiğim halde karşı köyden daha uzak bi yerde doğmuş birini bulamadım bizimkiler göçebe değilmiş pek heralde :D

S.a

2342522e7821eef14a877b080f3253f1.jpg

YouTube

dedem ananem ve annemlerle kafa kırmış sanırım

Selanik ten geldik demiş bizimkilere, kayıtlarda Bulgaristan/Filibe(plovdiv) görünüyor

annem hala inanmıyor,oradan Selanik e sonra Bursa ya gelmişlerdir oğlum diyor :D

rahmetli farklı bir insandı

Üst Alt