GSC Haber - E. Timur: "Fenerbahçe yabancı hakemlerle şampiyon olacağını düşünüyorsa önce teraziye gelsin, maçlar incelensin" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber E. Timur: "Fenerbahçe yabancı hakemlerle şampiyon olacağını düşünüyorsa önce teraziye gelsin, maçlar incelensin"

Erden Timur: "3-4 haftadır kaç kez hastaneye kaldırıldım bilmiyorum. İnanılmaz bir manipülasyon var. Bunlara dayanamıyorum, bu nefrete dayanılmaz. İyi olan, haklı olan kazanacak. En çok ona seviniyorum. Ahlaklı ve dürüst olmak önemli olan. Şampiyon olursak en çok buna sevineceğim."
Şöyle ağzı laf yapan iyi bir gs li basın sözcüsü bulup bunlara karşı konuşturmamız lazım. Erden başkan çok yıpranıyor

Aslan başkanım benim adın altın harflerle ilk sıraya yazılmalı
Yannız
Manipülasyonlara dayanamıyorum hasta oldum cart curt diyip zaaflarını belli etme bilmem ne çocuklarına şimdi daha fazla yüreyecekler buradan

Muslera'yla anlaşmayaydınız iyiydi ama sonunda işte bu başkan gelsin süper kupayı marchiniak yönetsin bakalım o zaman bunların oyununu göreceğiz.Romanya'dan fakir hakemleri getirip 300 bin euroya tersten penaltı attırma peşindeler

Erden Timur: "Torreira ve Barış ile anlaştık. Kaptanımız Muslera ile çok büyük ölçüde anlaşma sağladık. Kaan ile görüşüyoruz. Abdülkerim ile anlaştık. Kerem ile aynı şekilde. İç transferde hiçbir problem yok."

Erden Timur: "Bu mücadeleyi sadece şampiyon olmak için yapmıyorsun. Toplumsal bir mesaj için de yapıyorsun. Topluma buna ispat edeceğiz. Kendin kadar başkasını da düşündüğünde sonucu alıyorsun, en çok da bunun altını çiziyorum. İyi olan kazanacak."

Üst Alt