GSC Haber - E. Timur: "Fenerbahçe yabancı hakemlerle şampiyon olacağını düşünüyorsa önce teraziye gelsin, maçlar incelensin" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber E. Timur: "Fenerbahçe yabancı hakemlerle şampiyon olacağını düşünüyorsa önce teraziye gelsin, maçlar incelensin"

Sorun sadece rakip yöneticilerin ve taraftarlarin yaptiklari pislikler degil

Kendi camiamiz da bu pisliklere canak tutan serefsizler var

Takim dan uzak durmasi icin her türlü pisligi yapiyorlar ve bir süre bu yüzden takim dan uzak kaldi

Camia’nin ve taraftarin uyanik olmasi lazim ama ali koc denen yali cocuguna canak tutuyor bazilari

Hepsi konuşulsun, adamın her dediğinde ya bir yalan var ya bir algı yaratma amacı var hepsi konuşulur eyvallah ama asıl 30 milyona çıkıp terörist dedi bu adam, bana terörist dedi. Okulda İcardi sevinci yapan küçük çocukları beka sorunu ilan etti. Bunları nasıl esgeçebiliriz? Asıl mevzu bu değil mi? Ben bunun hesabının sorulmasını bekliyorum. Bu herif için önce savcılığa gitmek zorundayız, yaptığı net bir şekilde halkı kin ve düşmanlığa sevk etmektir. Bununla yaşayacak, bununla nefes alacak, yatağından halkı karıştıran şerefsiz olarak kalkacak. Daha azını beklemiyorum.

Şu an benim gözümde Apo'yla Gülen seviyesinden bir tık uzakta sadece. Diğerlerinin nasıl gebermesini bekliyorsam bana terörist diyen bu şerefsizin de geberip gitmesini bekliyorum.

Cok yerinde aciklamalar.

Ben sunu fark ettim, bu Ali Koc ve yanindaki magandalar yuzunden bu adam sagligindan oluyor belli ki. Tek basina mucadele ediyor yonetimden kimse bunun kadar bizi koruyamiyor maalesef. Haksizliga gelemedigi icin surekli tansiyonu mu dusuyor bilmiyorum ama surekli hastaneye gidip geliyormus, kendisi de bunu dun aksam soyledi.

Yeni yonetimde agizi calisacak ve bizi koruyacak bizi lazim, boylece Erden Timur'da yapmasi gereken seylere daha rahat kafasini ayirabilir.

Ben yönetimden şunu bekliyorum. VAR hakemleri basın önünde kendini bir tanıtsın. Yüzlerini konuşmalarını bir görelim. Tanınır olsunlar biraz. İsimleri zikredilir olsun. Sonra neler değişiyor görelim.

Üst Alt