Eboue'nin Kulüpte Görev Yapacak Olmasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eboue'nin Kulüpte Görev Yapacak Olmasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

Eboue'nin Kulüpte Görev Yapacak Olmasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    50
arsenal yaklaşım göstermedi diye veriliyor bu tepkiler yüzde yüz eminim. Onlar profesyonel biz değiliz kafası. Ancak işin öbür tarafında da arsenal taraftarı da muhtemelen eboue ye el uzatılmamasından şikayetçidir gerçekten ilginç bir paradoks. Bütün tepkiler algıdan ibaret.

Her kulüp bünyesine alınanın altyapıda öğretmenlik yapacağını sanmak da güzel iş. Bence gözlemci olabilir mesela altyapı için Afrikalı gençler bulabilir. Bence bu tür işler için eski afrikalı oyuncu en kral gözlemciden daha iyidir.

Galatasaray ona verilen parayla çökmez, işe yarayabilirse ne ala ayrıca hatırladığım kadarıyla adam keyfinden yatmadı saçma sapan şekilde kadro dışı bırakmıştı pek sevgili eski teknik direktörümüz Prandelli hemde Pandev, Dzemaili gibi isimlerle doldurmak için takımı.

Müspet bir gelişme, Eboue bize yanlış yaptı diye Galatasaray da ona yanlış yapacak diye bir kaide yok zaten kişi ve kurum farkından kaynaklı bir duruş farkı muhakkak olması gerekir, bize yakışanı net olarak budur. Bugüne kadar profesyonellikten kırılan alt yapılarımız bu hamle ile liyakattan kırılmıştır eminim. Hayatta en anlam veremediğim kafa ona kalana kadar buna neden yardım etmiyoruz? Eğer imkan var ise ki var verilen komisyonların çok küçük bir kısmı ile bu tarz pr işleri yapabiliriz onlara da yardım edilsin bunun için yapılanı eleştirmek yerine, yapılmayanı gündem haline getirmek gerek olanı eleştirmek değil.

Kesinlikle yanlış ve hatalı bir karar olduğunu düşünüyorum,

Hatta Hasan Şaş, Ümit Davala, Necati ve Elmander'in de neden geldiklerini anlayamadığım gibi Eboue'nin de neden geleceğini açıkcası anlamış değilim.

Hasan Şaş hangi vasıfla ve hangi yeterlilikle yedek kulübesinde duruyor. Mesela bizim bilmediğimiz bir sertifikası yada bu konuda almış olduğu bir eğitim mi varda kulüpte iş buldu.

Aynı soruyu Ümit Davala içinde sorabilirim. Mesela Ümit'in kulüp içindeki görevi ve takıma katkısı nedir?

Elmander ve Necati'yi severim ama bunlarda hangi eğitimi almışlar ve ne gibi faydaları olacak takıma.

Kulübün bu konuda nasıl bir planlaması var, kaç senelik bir çalışma yapılacak, bu işten ne gibi fayda bekliyorlar, işin sonunda ne olması bekleniyor, başarı-başarısızlık kıstası nedir?

Her yaptıkları açıklamaların sonu bir şekilde maddi sıkıntılara, kulübün sıkıntılarına geliyorsa bu tip harcamaların da neden ve niye yapıldığı açık bir şekilde açıklamaları gerekmez mi?

Terim yanında neden daha etkili ve işin ehli insanları almazken etkisiz eleman niteliğinde Hasan ve Ümit ile çalışır.

Eboue de aynı durum, bu adam zor bir hayat yaşıyor diye iyilik olsun diye mi yapılıyor yoksa ne gibi bir plan sonucunda kulübe katılacak.

Açıkcası bu işin sonucunda ciddi sıkıntılar yaşayacağız, sonuç olarak ortada bir başarı olmayacak ve boş yere verilen maaşlar olacak.

Fikirler belki doğrudur ama uygulama şekli ve seçilen kişiler çok doğru değil gibi geldi bana.

Bu arada bu saydığım isimlerin belgeleri filan varsa o zaman işler değişir tabi.

Kulup yine ahbap/dost iliskiler icinde yurutulmemeli. Profesyoneller getirilmeli hele soz konusu olan alt yapi ise. Eboué mesele genclere ne verebilecek?

Karısına söz geçiremeyen adam altyapıyı mı geliştirecek? Yatarak para kazandı iyilik karşılıklıdır bu taraftar onu sevdi bağrına bastı ama giderken ayıp etti ..

Mesela Eboue'nin bizden gidiş süreci de malûm. Düzgün bir şekilde bırakmayı tercih etmeyip sırf para yüzünden ne hallere düşmüştü. Şimdi bu karakterdeki birisine güvenip iş mi yapılır.

Kulüp bu eski oyuncu konusunda çok yanlış yapıyor.

Tamam ihtiyaç vardır önceliğini eski oyuncundan yana kullanırsın ama aldığın kişi de biraz işin ehli olsun yani. Her önüne geleni alırsa olmaz yani.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben görev verilmesine genel olarak karsi degilim benim tek karsi oldugum sey Eboue nin futbolcu olma disinda ne türlü donanimi var da bu adami Altyapiya cocuklarin basina dikiyoruz.

Altyapi bu ülkenin en köklü sorunlarindan biri ve biz hala profesyonellikten cok uzagiz. Altyapi hocalari özel egitim almis kisiler olmali, eski futbolcu olmasi bir yere kadar yeter illa bunun egtimini alman gerek bir yerden sonra futbolcu olsan bile.

Eboue genelinde konusursak bu adam ciddiyetten uzak gevsek herifin teki. Yillardir Altyapilardan oyuncu cikmiyor diye yanip tutusuyoruz, tabi cikmaz sen baslarina adam gibi egitmenleri dikip belirli bir sistem kurmazsan. Hersey rastgele yapiliyor.

Olayın yardım amaçlı olduğu kesin. Bu adamın tecrübesi olmadan herhangi bir pozisyonda katkı vermesi çok zor. Kulübün şu anki durumu çok sıkıntılı maaşlar bile Ndiaye sayesinde ödenmişken en ufak şeyden bile tasarruf yapmak gerekiyor. Pr çalışması açısından savunanlara bir şey diyemem ama yardım kuruluşu değiliz. Fatih Terim ve Hasan Şaş çok istiyorlarsa yardım etmeyi kendi yanına danışman/yardımcı olarak alsınlar.

karaktersiz olduğuna inanıyorum, böyle karaktersiz birinin GS kulübüne faydası dokunmaz.

ayrıca yardıma muhtaç o kadar Türk varken biz neden eboue ye yardım edelim ?

Altyapıda görev alacaksa çocuklar için iyi bir rol model olmayacağını düşünüyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Profesyonel yapılarda çok fazla duygusal harekete yer yoktur...Yönetimde birçok zengin iş adamı var onlar kendi şirketlerinde uygun bir pozisyon ayarlasa sanki daha şık olurdu...

daha altyapidan cikan 3. kalecimize tahammulu olmayan maganda taraftar is yabanciya gelince pamuk prenses oluyor nedense !!!!! bizde her 1 sene iyi top oynayana kucak acsak her yas grubunda 50 - 60 antrenorden asagisi olmaz..... herifin 10 sene oynadigi ARSINIL takimi boyle agaliklar yapmayi luzum gormezken bize noluyor aceba

daha altyapidan cikan 3. kalecimize tahammulu olmayan maganda taraftar is yabanciya gelince pamuk prenses oluyor nedense !!!!! bizde her 1 sene iyi top oynayana kucak acsak her yas grubunda 50 - 60 antrenorden asagisi olmaz..... herifin 10 sene oynadigi ARSINIL takimi boyle agaliklar yapmayi luzum gormezken bize noluyor aceba
Bu forum dışında ki taraftarı bilmem ama konuda mesajların çoğu yanlış bir karar olduğu yönünde. Ayrıca Eray ile ilgili bir kaç kez senin mesajlarını okudum ve şaşırıyorum doğrusu. Adamın hiç bir meziyeti yok, vasat bile değil, kötü demeye bile dilim varmıyor çünkü kötü bile çok hafif kalıyor.

Son düzenleme:
Bu forum dışında ki taraftarı bilmem ama konuda mesajların çoğu yanlış bir karar olduğu yönünde. Ayrıca Eray ile ilgili bir kaç kez senin mesajlarını okudum ve şaşırıyorum doğrusu. Adamın hiç bir meziyeti yok, vasat bile değil, kötü demeye bile dilim varmıyor çünkü kötü bile çok hafif kalıyor.

anket 18-23 :red:

re eray
hic oynamamis bir kaleci daha iyi olabilir mi ki
bunu dusunmek lazim msjlarima sasirmadan once

anket 18-23 :red:

re eray
hic oynamamis bir kaleci daha iyi olabilir mi ki
bunu dusunmek lazim msjlarima sasirmadan once
Mobilden anketi göremiyorum, bu yüzden özellikle mesajlar diye belirttim.

Eray konusunda mesajlarına şaşırdığımı tekrar etmek zorundayım. Bir oyuncunun yetenekli olup olmadığı az çok belli olur. Bu yüzden sorgulanması gereken tahammülsüzlük değil, bu adamın nasıl futbolcu olduğu.

Üst Alt