EC 15/16 YF 2.Maç | G.Canaria 94-81 Galatasaray Odeabank | MS | 6 Nisan | FİNALDEYİZ - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 YF 2.Maç | G.Canaria 94-81 Galatasaray Odeabank | MS | 6 Nisan | FİNALDEYİZ

Gran Canaria'ya o orani tur için mi. Galibiyet için mi vermişler.? Bencede evlerinde favorilerde biz daha iyiyiz.. Zaragoza maçi 1 defa oldu. Şu an formumuz iyi.

15 sayi fark yersek ölelim biz. Oyunu yavaşlatip sete set oynamamiz lazim. Tabi skoru korumak için degil.

Ah ulan hiç olmadı Basket takımımızı gururlanarak izliyorum. Yenilseler bile ellerinden gelen herşeyi yaptıklarından gram şüphem olmaz. Ama futbolcularımız utanmasa küme düşecekler...

Sent from my iPhone using Tapatalk

+14 diye degil - 14 diye düsünmemiz gerek. Full konsantrasyon.

Son periodda gördük ne cabuk 8e indirdiler 18 lik farki. Birde Allahini seven 3lükleri ve serbest atislari kacirmasin

CfTrQ2jWQAEMexW.jpg

Canarianin köpeğine
canarianin kopegine
Canarianin kopegine
sampiyon cim bom yazdiracagiz.
Layyyy laayyyy lalayyy laaay laayyy lalayyyy.

arkadaşlar bu kupanın prestiji nedir? daha önce gs bu kupayı aldı mı ya da avrupa'da herhangi bir kupa aldık mı ? almadıysa daha önce hiç türk takımı aldı mı? koç ergin ataman sanki daha önce bir takımda kupa almıştı diye hatırlıyorum.

daha önce basketbol takımımız avrupa'da bir kupa almıştı ama bayan basket miydi o?

basketbolla pek alakam yoktur ama akşam bu maçı izlemek istiyorum ve bu sorulara cevap arıyorum :)

arkadaşlar bu kupanın prestiji nedir? daha önce gs bu kupayı aldı mı ya da avrupa'da herhangi bir kupa aldık mı ? almadıysa daha önce hiç türk takımı aldı mı? koç ergin ataman sanki daha önce bir takımda kupa almıştı diye hatırlıyorum.

daha önce basketbol takımımız avrupa'da bir kupa almıştı ama bayan basket miydi o?

basketbolla pek alakam yoktur ama akşam bu maçı izlemek istiyorum ve bu sorulara cevap arıyorum :)

bu kupayi birkere besiktas almisti ( arroyolu Atamanli kadro)

Futbolda Uefa cup iste .

evet bayanlar iki kere aldi. Hem "uefa" yi hemde febeyi SL finalinde yenip aldilar (inanilmaz para harcamislardi köpekler yinede güzel koymustuk. Sen 10 sene o takim icin para harca, ezeli rakibine para anlaminda 3kat fark at, gelip giblesinler senin hayallerini :D )

Son düzenleme:
Üst Alt