eden hazard - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

eden hazard

Cevap: İşte Aysal'ın ilk bombası

aysaln getrieçeği 100 milyonun doların yarısısını hazarda verçekler galiba lii in fb den 54-55 civarı felan isitediğini söyliyolardı geçen sene

Ancak kardeş Hazard'ı alırız, çok iyi olur çok da iyi güzel olur ama yok ya onu da alamayız biz.

Yapılacak transferleri çok merak ediyorum gerçekten, beklenti içerisinde olmamız gerekir bulunduğumuz durum itibariyle ama ben değilim. Adnan Polat hazine gibi kulüp bıraktım diyor ama herşey para değil. Şu an Galatasaray'ın marka değeri yerlerde maalesef, Avrupa kupalarında da yokuz. Zaten cebini değil de kariyerini düşünen, aklı selim bir oyuncu için Türkiye öncelikli bir seçim değilken şu anki durumuyla Galatasaray hiç mi hiç cazip bir seçenek değil çoğu oyuncu için. Kaliteli, adam akıllı yerli bir oyuncu desen (Selçuk İnan örneğin) o oyuncunya önüne serilecek Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzon, Galatasaray gibi seçenekler arasında neden Avrupa kupalarında olmayan, seneye ne durumda olacağı, toparlanıp toparlanamayacağı meçhul bir Galatasaray neden 2-3 kat fazla para teklif edilmediği veya benim, senin gibi Yekta gibi fanatik Galatasaraylı olmadığı sürece daha cazip gelsin? Para için gelen oyunculardan alınabilecek maksimum verimi de az çok Galatasaray ve bilimum diğer kulüplerimizde gördük. Yani kısaca aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık. Hayırlısı bakalım, umarım Galatasaray formasına layık oyuncular izleyeriz seneye TT Arena'da.

Bence Aysal 3 senede de şampiyonluk göremeyecek. İnşaallah yanılırım, artık Anadolu takımları gümbür gümbür geliyorlar.

Bence Aysal 3 senede de şampiyonluk göremeyecek. İnşaallah yanılırım, artık Anadolu takımları gümbür gümbür geliyorlar.

Anadolu takımları hala zayıf.Bursayı,beşiktaşı,feneri avrupa takımlarına rezil olurken izlemedin mi?Sadece biz zayıfız onlar bize güçlü görünüyor

Yok daha neler? Nasıl bir hayal ürününden türedi bu haber, hayran olmamak elde değil.

komik bir iddaa.ancak unal aysalın belçika ve fransa baglantılarını unutmayın yorum yaparken.arda da gıttıgını dusunun yorum yaparken.

arda giderse volkan şene okey olacak halimiz yok heralde

yapma-bunu-yapma-bunu_90769.jpg

Üst Alt