eden hazard - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

eden hazard

Cevap: # Eden Hazard

Dünyada hic bir takimin hayir diyemeyecegi 20 yasindaki bir yetenek, neden Türkiye'nin 14. sirada olan bir takimina gelsin?

en çok fenerli angutlar çekemez bu transferi,sitelerinde yaklaşık 10 a yakın eden hazard başlığı görmüştüm

Vay be Hazard.Daha şurda Selçuğu alıp almıyacağımız şüpheli Hazard ı alıcaz öylemi.

İmkansız. Böyle adamları alacağımızı düşünmüyorum ben zaten. Daha adı fazla duyulmamış ama ileride Hazard gibi parlayacak adamları alacağız diye düşünüyorum.

25 milyon eder mi? Evet eder. Bizde o para var mı? Yok. Aysal cebinden verecek mi? Hayır. Demek ki alamayız. :D

Ayrıca borçlanarak alınacaksa eğer ben 12 Milyon€ Gökhan İnler'e, 10 Milyon€ Akinfeev'e geri kalanı 3 Milyon€'yu da Şampiyonluk primi veririm daha mantıklı olur:D

bizde o para olmadigini nerden biliyorsun.sanki diger kulüplerin kasasi milyonlarla dolu :)

para yok muhabbetide aldi gidiyor.keitaya,elanoya,misiye 8-9 miylon nasil verildi peki?

Sen Hazard'ı, Keita ve Elano'yla mı bir tutuyorsun ? Bu adam için Real Madrid sezon başında 25 milyon euroyu gözden çıkardı, ama genede kulübü satmadı. Şimdi almaya kalksak Hazard'ı 30 milyon euro bonservis ücreti çeker Lille kulübü bize.

Geçiniz. yalan haber. Ünal aysal yönetime gelicekmiş gibi çalışma yapıyoruz diyince hepsi sallmaya başladı.

Galatasarayın mal varlıgı Türkiyedeki spor kulüplerin yaklasık 2.5 katı. Kimin parası yok? Feneri elli sefer satın alır AIG'ye teslim eder yine satın alırız (tabi AIG teneke almak isterse :asd: ).

Üst Alt