GSC Scout - # Edin Višća - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bakambu'yu ilk ben söylemişimdir. arşivlerde yer aliyordur. Niasse ingilterede ne yapiyor acep Can Bey.:38573:

Ben zor severim görüldügü gibi.

Amrabat'ı hatırlatacağım o vakit.

Visca kardeşimiz de PL'e gittiğinde ah vah etmemek için yanımızda yer almanı tavsiye edeceğim gördüğün gibi bu sefer çoğunluk istiyor boş yere muhalefet edip sinerjimizi bozma :at:

Amrabat'ı hatırlatacağım o vakit.

Visca kardeşimiz de PL'e gittiğinde ah vah etmemek için yanımızda yer almanı tavsiye edeceğim gördüğün gibi bu sefer çoğunluk istiyor boş yere muhalefet edip sinerjimizi bozma :at:

amrabat'i ben hiç istemiyordum Salman baya diretmişti saolsun. amrabati yine istemem geniş alan oyuncusu o bir ölçü degil Can Bey.

3-5 kişisiniz ne sinerjisi:( Birde bonservisi var. Dursun basar parayi alir diyorsun yani.:38573:

amrabat'i ben hiç istemiyordum Salman baya diretmişti saolsun. amrabati yine istemem geniş alan oyuncusu o bir ölçü degil Can Bey.

3-5 kişisiniz ne sinerjisi:( Birde bonservisi var. Dursun basar parayi alir diyorsun yani.:38573:

Parasını bilmem 2-3 bir şey verilebilir fakat üzerinde durduğumuz formül takas

3-5 kişi değil Visca sevdalısı 1 konu dolusu adamız yorumlarına dikkat edersen sevinirim

iyi forumlar

İstanbul Başakşehir@ibfk2014 7 sa.7 saat önce
Edin Vişça, Opta verilerine göre haftanın futbolcusu oldu.

CgaiLSPW8AAjIt3.jpg

İstanbul Başakşehir sur Twitter : "Edin Vişca, Opta verilerine gore haftanın futbolcusu oldu.

kasimpasaya borcumuz karsiligi donk + umut
bursaspora dszutstak karsiligi sercan + birlo + jpaul
basaksehire visca karsiligi olcan + balta + 2-3 milyon uro

#HAYALI bile guzel

Forumda gelişme var.

En azından artık Lawal,Nacoulma falan gibi çöpleri isteyenler azınlıkta.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

süper ligden caner-topal-visca-e.güral-erenler seneye as-yedek iş yapacak oyuncular.

tabi kritik bölgeler icin sağlam oyuncular lazım, anadolu'dan falan olmaz;

stoper-merkez-santrafor avrupa çapı olmalı.

Hamza hocam kalsaydı alınırdı

Hamza hocam kalsaydı Niasse Badou Visca Aminu fantastik 4lü ile Lig'in anasını ağlatırdık

ulan twitciler!!!!!!!1111

Üst Alt