GSC Scout - # Edin Višća - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
7 gol, 9 assist'lik performansini hatirliyorum örnegin. Bu performansinin yarisini bizde gösterdimi? Birak istatistikleri, oyun anlamda bile katki saglamadi.

Donk stoper olmasina ragmen ayni. Kasimpasa'da orta saha da reis gibi oynuyordu, Besiktas'a fln golleri yaziyordu, peki bizde nasil oynuyor?

Anadolu kulüplerinde oynamak Galatasaray oynamakla ayni degildir, bunu neden israrla anlamak istemiyorsunuz? Daha kac transfer örnegi olacak anlamaniz icin? Tabi bu her oyuncu icin de gecerli degildir, onu bir kenara yazalim. Ama agir risktir ordan oyuncu almak.

Bu boldladigim kisimdaki gibi ifade etsen kendini, kimsenin itirazi olmaz. Kesin dil ile asagalayacagi, ve hakaret barindiran üslüp ile yazarsan, insanlarda üstüne gelirler. Boldladigim kisima kimse itiraz etmez, dogru bir tespit. Bunun zaten cogu taraftar farkinda.

Puhahahahahahahahahahaha

Amrabat icin acik alan oyuncusu diyen cok kisi mi? Dalga mi geciyorsun arkadas o günleri görmesek yedireceksin. Asagi yukari 5-7 kisi istemiyordu adami belli sebeplerden dolayi. Onlarin arasinda senin oldugunu hatirlamiyorum, hatta kanatlar Amrabat-Aydin olsun diyen bir Hayri hatirliyorum aksine.

Süper Lig'ten oyuncu alinmaz demem benim uydurmam degil, 90% böyle düsünüyor. Bu ayrica sadece bizim aldigimiz adamlar icin bile gecerli degil. Aldigin 10 adamdan 1-2 zor faydali cikar. Senin kadron eksik iken yine bu ligten transfer yapmak ne kadar dogru olur onu tartismak gerekir.

Visca konusuna kisa gelince; Sen Visca'nin acik alan oyuncusu oldugunu düsünmüyormusun?

ya hakkaten sikintili bi herifsin, konoplankayi nerden izleyelim de begenelim, herkes metenin obsesyonuyla dalga gecmek icin yaziyodu onlari. 3 yasindaki cocuk bile anlar 29 yasinda puhaha diyosun
amrabata karsi degildim, 8 milyon verilmesine karsiydim, ama visca ve amrabatin arasindaki farklari gormeyecek kadar da lige karsi on yargili degilim, viscanin teknigi cok daha iyi amrabattan
ayrica aydin - amrabat falan yalan soylemeye gerek yok, hatirliyosan ara bul yoksa yalan soyleme hadi eyw__

ya hakkaten sikintili bi herifsin, konoplankayi nerden izleyelim de begenelim, herkes metenin obsesyonuyla dalga gecmek icin yaziyodu onlari. 3 yasindaki cocuk bile anlar 29 yasinda puhaha diyosun
amrabata karsi degildim, 8 milyon verilmesine karsiydim, ama visca ve amrabatin arasindaki farklari gormeyecek kadar da lige karsi on yargili degilim, viscanin teknigi cok daha iyi amrabattan
ayrica aydin - amrabat falan yalan soylemeye gerek yok, hatirliyosan ara bul yoksa yalan soyleme hadi eyw__
Yahu sen simdi bana ciddi ciddi Konoplyanka yorumLARIN saka mi demek istiyorsun la? Kimi kazikliyorsun arkadas? Bizle milli mac sonrasi yine konuyu uplayip 'göründügü üzere cacik olmaz' gibi laflar eden benmiydim?

Visca-Amrabat arasinda fark olabilir. Amrabat'a 8 milyona karsi cikiyorsan Visca kac para edecek diger soru?

Aydin Yilmaz konusunda tartismalarimiz cok olmustu, sende biliyorsun ;)

Simdi baska soru: Sen bana ne anlatmak istiyorsun 2 gol atti diye? Sevilla'ya gitmesi ne degistirir? Sevilla aliyor diye kesinlikle iyi mi yani? Iyi de cikabilir ispanyada, ama bir gömlek büyükte gelebilir ki ben ispanya liginde Bakambu gibi is yapacagini düsünüyorum. Biz de farkli.

Son düzenleme:
Saç stiline kurban.

1429942.jpg

Amrabat ligde cok fazla etkili olamadi, ama Sampiyonlar liginde o sezon kilit bir oyuncuydu. Iyi oynadigi derbi maclari da bulunuyordu. Bizim zemin de özellik ile ikinci yarida kendisi icin el verisili degildi. Her sprint attiginda, topraga takiliyordu cocuk.

Amrabat´in kisa pas özelligi kisitliydi, Visca bu konuda daha iyi bir teknige sahip izledigime göre.

Yahu sen simdi bana ciddi ciddi Konoplyanka yorumLARIN saka mi demek istiyorsun la? Kimi kazikliyorsun arkadas? Bizle milli mac sonrasi yine konuyu uplayip 'göründügü zere cacik olmaz' gibi laflar eden benmiydim?

Visca-Amrabat arasinda fark olabilir. Amrabat'a 8 milyona karsi cikiyorsan Visca kac para edecek diger soru?

Aydin Yilmaz konusunda tartismalarimiz cok olmustu, sende biliyorsun ;)

Simdi baska soru: Sen bana ne anlatmak istiyorsun 2 gol atti diye? Sevilla'ya gitmesi ne degistirir? Sevilla aliyor diye kesinlikle iyi mi yani? Iyi de cikabilir ispanyada, ama bir gömlek büyükte gelebilir ki ben ispanya liginde Bakambu gibi is yapacagini düsünüyorum. Biz de farkli.

konuya baktim da 2012de euroda oynamisti bu arkadas simdi hatirladim evet o ara begenmemistim lakin 2012den 2015e kadar belli ki gelismis (herif 89lu) ondan onceki msjlarin tumu tassaktir zira herifi izlemek gibi bir imkanimiz yoktu, sadece euroda begenmedim
neyse
viscanin ederi = baska konulara da yazdigim uzere fazla para alan birkac oyuncu (balta, olcan, falan cunku istanbul disinda takima gitmezler) + 2-3 milyon euro

konuya baktim da 2012de euroda oynamisti bu arkadas simdi hatirladim evet o ara begenmemistim lakin 2012den 2015e kadar belli ki gelismis (herif 89lu) ondan onceki msjlarin tumu tassaktir zira herifi izlemek gibi bir imkanimiz yoktu, sadece euroda begenmedim
neyse
viscanin ederi = baska konulara da yazdigim uzere fazla para alan birkac oyuncu (balta, olcan, falan cunku istanbul disinda takima gitmezler) + 2-3 milyon euro
Visca icin o oyunculari verip aliyormusun? Buyursun gelsin. Diger tek sart ise; Bir kanat daha alinacak, Bruma kalacak. Seve seve gelsin bu sekilde.

Ama as kanat veya tek kanat transfer olarak ben güvenmek istemiyorum.

Yani bir daha lütfen sacma argümanlar ile eski mesajlar alintilayip durma :) Cünkü bizim yorumumuz farkli acidan yapilmis yorum, gol atmasi farkli birsey.
(Sevilla aliyor diye.. argüman olarak gecersiz senin de simdi alnadigin gibi, bknz Konop)

Son düzenleme:
Visca icin o oyunculari verip aliyormusun? Buyursun gelsin. Diger tek sart ise; Bir kanat daha alinacak, Bruma kalacak. Seve seve gelsin bu sekilde.

Ama as kanat veya tek kanat transfer olarak ben güvenmek istemiyorum.

Yani bir daha lütfen sacma argümanlar ile eski mesajlar alintilayip durma :) Cünkü bizim yorumumuz farkli acidan yapilmis yorum, gol atmasi farkli birsey.
(Sevilla aliyor diye.. argüman olarak gecersiz senin de simdi alnadigin gibi, bknz Konop)

1 dk
editledigin yere karsi cikiyorum viscayla konop farkli
konopta herifin iyi oldugu donem ztn iyi demisim (dniproyu izlerken) msj 1709
zaten ondan sonra sevillaya gitti, tutarsizlik yok
asil konoplanka sevillaya giderken viscanin da gitmesi ne anlama gelir diye sana sormam gerekirken sen sormussun bana

1 dk
editledigin yere karsi cikiyorum viscayla konop farkli
konopta herifin iyi oldugu donem ztn iyi demisim (dniproyu izlerken) msj 1709
zaten ondan sonra sevillaya gitti, tutarsizlik yok
asil konoplanka sevillaya giderken viscanin da gitmesi ne anlama gelir diye sana sormam gerekirken sen sormussun bana
Yahu ne sorursan sor: Sevilla aliyor diye sen rezil oldun demek dogru mu?

Yine diyorum: Benim yorumum farkli acidan sonradan anlattigim gibi, bu macta gol atmasi baska birsey. Belirli bir planlamada gelirse gelsin arkadas. Ama Donk gibi, Amrabat gibi tek oyuncu olmasin ki sonradan kanatsiz kalmayalim.

Yorumlarimda abartmis olabilirim, belkide bekledigimden daha kaliteli oyuncu. Acikcasi sizler kadar fazla da izlemedim ligi takip etmiyorum diye belli sebeplerden. Ama yine de fikrimi degistirmez cünkü ligin kalitesi ortada.

İstanbul basaksehir olan futbolcular başka takımlarda aynı performansı gösteremez kolay kolay bence. Holman avcının sisteminde döktürüyor du en son mesela. fenere gitti söndü.

Turkiye'den yabanci futbolcu a-lin-maz!
Bunu anlamak icin daha kac milyon euroyu cope atmamiz lazim.. Amrabat, donk, dany nounkeu vs. Rakiplerde tabata, fernandao, emenike , holmen
Suruyle adam ve hemen hemen sifir katki.

Acin bakin tarihimizi. basarili yabancilar hep disardan gelen oyuncular. Turkiye'de kucuk takimdan buyuk takima gelip basarili olmus oyuncu sayisi bir elin parmak sayisini gecmez. Balic geliyor aklima bir tek.

Üst Alt