Elano pişmanlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano pişmanlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elano pişmanlığı

Onu Adnan Polat ve ekibi bilir,sen değil.Çok güzel örnek olduğunu sende biliyorsun.Adamın biri 2 antrenmana geç geldi diye dünyanın en adi insanı yaptınız.Diğeri de fenere asy de yenildik,şampiyonluk maçında ezildik.Bütün taraftar ağlarken,senin oyuncun Jo,sabaha kadar yiyişti onun bunun kızıyla.

Bana göre de en büyük sahtekarlığı budur.

Jo'da GS'nin şu an oyuncusuysa karıştırırım.

Lincoln benim gözümün önünde ne ise Jo'da aynisidir. Ikisindende hayir gelmez ama zaten Jo'yu cok tartismaya gerek yok adami sadece 4-5 ayligina kiraladik ve sezon sonu gönderecez.

Lincoln ama yaklasik 15 Milyona mal olmus bir oyuncu.

Idmana alinmadigi icin olabilir mi? Ulkesinden gec donen adam niye durduk yere Dortmund'da ortaya ciksin? :eek: Bunu dusundun mu hic NECO

Video'da ben öyle bisey görmedim ve duymadim. Bizim oyuncular sicakta calisirken bu adam 20km uzaklikta olan Dortmund sehrinde alis veris yapiyordu. Sadece gelecek hafta kampa katilacam demis.

Lincoln benim gözümün önünde ne ise Jo'da aynisidir. Ikisindende hayir gelmez ama zaten Jo'yu cok tartismaya gerek yok adami sadece 4-5 ayligina kiraladik ve sezon sonu gönderecez.

Lincoln ama yaklasik 15 Milyona mal olmus bir oyuncu.

1) Skibbe'nin de dedigi gibi Lincoln'un Jo gibi acayiplikleri yoktu. Adam sadece ulkesinden birkac gun gec geliyordu. Bunu anlayin artik.

2) Bonservisine 5 milyon verdik. Yillik da 3.5 mu ne aliyordu. Satinca 2.5 milyon aldik. 10 milyon euro yani. Oyle adama deger bu para. Tabi kovulmayip hakki olan 4 sene oynasa o para konusulmazdi bile.

Video'da ben öyle bisey görmedim ve duymadim. Bizim oyuncular sicakta calisirken bu adam 20km uzaklikta olan Dortmund sehrinde alis veris yapiyordu. Sadece gelecek hafta kampa katilacam demis.

Tamam iste. Niye 20 km otedeki yerde ortaya ciksin ki? Adami almamislar demek ki. Bunu idrak edemiyor musun?

Evet GS taraftarı olarak zoruma gidiyor beyfendi.Tabi senin gibilerinin gitmez o ayrı.Bu paraalr sokaktan toplanmıyor.Adam olmayı öğrenecek ilk önce.Birileri sahada bize tecavüz ederken,onun aklı karı kızda.

Senin gibilerin bu durum zoruna gitmiyorsa,git feneri tut

Adam olmayı öğrenecek deyip , avatara Lincoln'ü koymak.

Çok iyisi deliormanlı. Tamam gidiyorum şimdi.

Evet GS taraftarı olarak zoruma gidiyor beyfendi.Tabi senin gibilerinin gitmez o ayrı.Bu paraalr sokaktan toplanmıyor.Adam olmayı öğrenecek ilk önce.Birileri sahada bize tecavüz ederken,onun aklı karı kızda.

Senin gibilerin bu durum zoruna gitmiyorsa,git feneri tut

Hocaya küsüp oynamamalar, antrenmanlara gelmemeler, sorumsuzca davranmak adam olmak demekse hiç birimiz adam değiliz o zaman :)

Adam olmayı öğrenecek deyip , avatara Lincoln'ü koymak.

Çok iyisi deliormanlı. Tamam gidiyorum şimdi.

At gözlüğüyle bakın hala sizler.Türk milleti zaten,biri bişy dedi mi o hep doğru olur.Tut ki karaktersiz diyelim.Fenerdeki adamların alayı karaktersiz,ama sizin gibi dışlamıyorlar.O adamlarla 10 yıldır içerde dışard yeniyolar bizi.

Son yıllarda gol bile atamıyoruz.Gol atan adam da karaktersiz dediğin adam.Nerede senin karakterlilerin.Çıksın da oynasın bi zahmet

Hocaya küsüp oynamamalar, antrenmanlara gelmemeler, sorumsuzca davranmak adam olmak demekse hiç birimiz adam değiliz o zaman :)

Her insan eksik yönü vardır.Biz bu saydıklarını inkar ettik mi?Zaten önceki mesajlarımda da yazdım antrenmanlara geç geldiğini.Ben Jo örneği verdim.

En azından fenere yenildikten sonra Lincoln evde parti vermedi sabaha kadar.

At gözlüğüyle bakın hala sizler.Türk milleti zaten,biri bişy dedi mi o hep doğru olur.Tut ki karaktersiz diyelim.Fenerdeki adamların alayı karaktersiz,ama sizin gibi dışlamıyorlar.O adamlarla 10 yıldır içerde dışard yeniyolar bizi.

Son yıllarda gol bile atamıyoruz.Gol atan adam da karaktersiz dediğin adam.Nerede senin karakterlilerin.Çıksın da oynasın bi zahmet

O Fener'in sorunu. Sanki Lincoln de her maç çıkıp hat trick yapıyordu. Rijkaard'ın Lincoln'ü oynatacağını düşünüyor muydun ?

Aman neyse Lincoln oynasın gerekirse Rijkaard gider. siz bu düşüncedesiniz. Devam et ne diyeyim.

1) Skibbe'nin de dedigi gibi Lincoln'un Jo gibi acayiplikleri yoktu. Adam sadece ulkesinden birkac gun gec geliyordu. Bunu anlayin artik.

Skibbe altinda güzel oynuyordu ama sadece ilk yari böyle gitti bu, 2. yari nerdeyse hic oynamadi Skibbe varken bile. Adamin kalitesine lafimiz yok ama 1 mac mükemmel oynayip 2-3 mac sakatim diyip yatiyordu. Yanlis hatirlamiyorsam bide Hamburg'a elendikten sonra ülkesine tatil yapmaya gittiydi izin almadan. Adam bizlerle resmen dalga gecti.

YouTube - Ahmet Çakar : Lincoln'u Alıcaksın Bi Odada....:)) Telegol 28 Mart 2009 [url]www.dizitubetr.com da !![/url]

2) Bonservisine 5 milyon verdik. Yillik da 3.5 mu ne aliyordu. Satinca 2.5 milyon aldik. 10 milyon euro yani. Oyle adama deger bu para. Tabi kovulmayip hakki olan 4 sene oynasa o para konusulmazdi bile.

5 Milyon Bonservis ve 2 senelik 3,5 Milyon = 12 Milyon - 2.1 Milyon'a satildi = 9.9 Milyon

Evet Lincoln müthis bir oyuncuydu ama karektersiz. Kalitesine zaten kimse bisey demiyor burda.

Her insan eksik yönü vardır.Biz bu saydıklarını inkar ettik mi?Zaten önceki mesajlarımda da yazdım antrenmanlara geç geldiğini.Ben Jo örneği verdim.

En azından fenere yenildikten sonra Lincoln evde parti vermedi sabaha kadar.

Hocam burada Jo'yu savunan yok ki Jo'yu zaten biliyoruz sen Lincoln'ün yaptıklarını örtmek için niye ikide bir Jo örneğini veriyorsun :D

Hayır ondan değil bu adamın kaleden 50 metre uzakta oynatıldığını biliyorken sırf bu adama laf atmak, kendini tatmin etmek (artık ne deniyorsa !?) için "ilerde oynuyor, geride oynamıyor" gibi laflar kullanıyorsun. Çift yönlü oyuncu olması gerektiği yerde oynuyor diyorsun adam ileri çıkmıyor arada bir çıkıyor çünkü görev yeri orası. Bunu resimlerle kanıtladığım halde böyle davranıyorsun.

Benim derdim bunadır. Bu adama haksız yere laf atmandan bıktım. Yaptığın tarif edilemez birşey...

*Ayrıca bu adam bizim, Galatasaray'ımızın oyuncusudur. Bir haksızlık yapılıyorsa ben de pek tabii ki savunacağım.

Alla Allah barışa neler derken nerdesin o gs oyuncusu değil mi?

Ayrıca şu kaleye 50 metre uzak geyiğinide geç elanoya çift yönlü diyorsunuz orda oynar daha ilersi olmaz.Emrede bugun elanonun mevkisinde oynuyor adam müthiş top oynuyor pres desen var top çalma desen var.

Ben elanodan bunları bekliyorum yapıyor mu ? Hayır..

Siz ısrarla yanındaki oyunculara suç atıyorsunuz bu tamamen oyuncunun kendi becerisiyle ilgili.Sen iyi adam alınırsa elano aşağıdaki gibi mi oynayacak sanıyorsun?Bak bakalım emre kiminle oynamış?Selçukla..

Sakın bana alex felan deme ona bakarsan bizdede arda var keita var..Emre aalexin olmadığı maçlarda bile aynı oynuyor.

Emrenin milli takımdaki performansıda malum son honduras maçında nasıl oynadı hatta uyumlu olduğu adamda ne tesadüf ki Arda.!

Ha tabi arda bilerek elnoya pas atmıyordu doğru ya.

Belözoğlu, Kayserispor maçında 53 isabetli pas, 5 top çalma ile döktürdü.

Fenerbahçe'de bu sezon oynadığı futbolla orta sahayı sırtlayan Emre Belözoğlu, Kayserispor maçında zirve yaptı. Kaptan, sahada kaldığı 87 dakikada 70 kez topla buluşurken, arkadaşlarına tam 53 isabetli pas servis etti.

İpek böceği gibi

Tecrübeli yıldız ayrıca 5 top çalıp (Santos'la aynı), toplam 3 dakika 1 saniye topu ayağında tutarak maçın en çok topla oynayanı oldu. Atakları bir ipek böceği gibi işleyen Emre, müthiş presiyle agresif yanını bile gölgede bıraktı.

Neyse ya..Boşverin.Giden gitmiş.Bir örnek verelim dedik.İyi oynasalarda bu kadar yorumları haketseler keşke.Hepsi Keita gibi Neill gibi Gio gibi oynasa...

Tamam iste. Niye 20 km otedeki yerde ortaya ciksin ki? Adami almamislar demek ki. Bunu idrak edemiyor musun?

O zaman Lincoln bunu neden söylemiyor. Alinmadiysa zaten benim icin farketmez ilk yaptigi bisey degildi ya. Yönetimi dinlemeyip kendi kafasina göre hareket ediyordu bunu herkes biliyor burda, bunu kimse inkar edemez.

29 yasındaki oyuncuya 7.5m ustu veren varsa durmamalı, 1-2 sene sonra bedeveya ya da 2-3m euroya gider ancak. Yaşı nedeniyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt