Elano Sorunsalı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Sorunsalı

Cevap: Elano Sorunsalı

Fazla gol yememizin tek sebebi defans hattımızın yetersiz olması.

Ön libero ve kaleci dahil toplam 6 kişi savunma yaparken gol yemek savunma oyuncularının yetersizliğini gösterir. Neredeyse aynı taktikte sahadaydık Kayserispor maçında ama Neill ve Emre G.'nin iyi performansı sayesinde gol yemedik.

Dün ne hırslıydı inadına inadına oynadı sanki Defans yapmıyor diyenlere inat öyle top kesti ki... Elano'nun ilerideki etkinliğinin tek uzun pas olduğunu sananlara inat ikiye birler topuk pasları yaptı... Maçın başında Mustafa Sarp pozisyonu, Caner'in direkten dönen topu hep Elano'un becerisiydi... Bir kaç pozisyonda öyle çalımlar attı ki adamın içinden geçti sandım ;)

Elano laf atan herkese kapak yaptı dün neymiş sezon sonu gidermiş

Not:İnan Yılmaz kardeş yazını okumuştum 2-3 gün önce içeriği biliyorum lafım diğerlerine :D

bu topic acildi elano kapaklari takti elestirenlere

lütfen arda ve keita hakkindada ayni topigi acin bekliyorum....

Ben kapağı takacağını daha öncede söylemiştim. Herkes alecilik bekliyor bu adamdan ki bu adam daha bir işci. Yeterki pas isteyen yanında bindirme yapanlar olsun. Duran takımda elano pası yana-geriye ya da uzun oynamak zorunda kalıyordu. Elimizdeki değeri Dunga bile biliyorken yapılan eleştiriler komedi haa şu var sağa bakıp sola pas veremeyebilir ama kampa zamanında katılıp kendini takımdaki diğer adamlardan yüksek görmez buna katılıyorum.!

Üst Alt