Elano Sorunsalı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Sorunsalı

Cevap: Elano Sorunsalı

Elano'dan beklenmesi gerekenin fazlasını bekliyor taraftar. Lincoln değil ki bu takımı sırtlasın.

Elano'nun Şili maçında bir asisti var ki akıllara zarar.Bu adamdaki pas tekniği kimsede yok.Değeri çok iyi bilinmeli.Ligteki en kaliteli ortasaha

Elano'nun Şili maçında bir asisti var ki akıllara zarar.Bu adamdaki pas tekniği kimsede yok.Değeri çok iyi bilinmeli.Ligteki en kaliteli ortasaha

Arkadaş bu nedir ya? Hiç mi izlemiyorsunuz TSL harici maç? Gerçi TSL maçlarını da izlemiyorsunuz herhalde. Lincoln'ün geçen sezon yaptığı asistlere de bakalım bir ara Youtube'dan falan.

Arkadaş bu nedir ya? Hiç mi izlemiyorsunuz TSL harici maç? Gerçi TSL maçlarını da izlemiyorsunuz herhalde. Lincoln'ün geçen sezon yaptığı asistlere de bakalım bir ara Youtube'dan falan.

Ben avrupa maçlarını yakından takip ederim. Hobim bu. Ve tekrar ediyorum "Evet Elano'daki pas tekniği dünya'da sayılı futbolcuda var?"

elanodan ustun oyuncular xavi gerrard lampard onlardir belki bir iki isim daha vardir ama elano bunlarin ya biraz yada bunlarin yanindadir pas konusunda

Yuh arkadaş. Biraz şu fanatizm gözlüklerinizi çıkartın. Sadece Arsenal'da, Elano'dan iyi pas atan 3 adam var. Ramsey, Fabregas, Rosicky.

Bu arada Elano'nun kime benzediğini buldum. Sakatlık sonrası Rosicky'nin bir gömlek altıdır Elano.

Dün ilk yarıdaki oyununu maç geneline yaysa takım çağ atlar.Gerçi ona birşey demek yanlış olur çünkü 3 gol atmamıza rağmen hücuma yönelik oyuncuların yarısı uyudu.Biraz onlar da oynasaydı yılın performansını görebilirdik kendisinden.

Üst Alt