Elano süper bir Transfer ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano süper bir Transfer !

Cevap: Elano süper bir Transfer..!

Adamlar halen Elano'nun Alex,Lincoln felan olduğunu sanıyorlar.Dün maçtan sonra Ridvan efendi bence Elano forvet arkasıdır dedi :D Seviyorum bu adamı yaa eğlendiriyor beni :D

Elano'ya gelince şu zamana kadar oynadığı maçlar bir yana Antalya maçı bir yana.Dahada iyi olacağına inancım ve Elano'ya sabrım sonsuz...

Adamlar halen Elano'nun Alex,Lincoln felan olduğunu sanıyorlar.Dün maçtan sonra Ridvan efendi bence Elano forvet arkasıdır dedi :D Seviyorum bu adamı yaa eğlendiriyor beni :D

Elano'ya gelince şu zamana kadar oynadığı maçlar bir yana Antalya maçı bir yana.Dahada iyi olacağına inancım ve Elano'ya sabrım sonsuz...

Rıdvan'ın yorumları gerçekten çok komik. Cem Yılmaz gibi adam.

Fizik gücünü geliştirmediği sürece bu adamın takıma girmemesi lazım.

tekniği inanılmaz onda kuşku yok ama bence Gs de oynıyacak bi topçu deil bu

tam alex tarzı bi adam

bize fiziği kuvvetli adamlar lazım gattuso gibi

tam alex tarzı bi adam

Yahu dalga mı geçiyorsun yoksa benim 6 derece gözlük mü kullanmam lazım doğru okumak için ? Elano her maç hem fizik olarak, hem oyun olarak hemde takıma ve lige adapte olmak adına üstüne katıyor. Halen Alex tarzı diyorsanız futbol bilginizden şüphe ederim.

tam alex tarzı bi adam

Elano, Emre Belözoğlu tarzında bir adamdır.

Sen Alex'in ne zaman rakip kovaladığını top çaldığını ve takımı atağa kaldırdığı gördün?

Elano orta saha, Alex forvet'tir. Önce bu ayrımı yap kafanda.

Ülkemize değil Elano Fabregas gelse onu bile forvet arkası olarak değerlendirirler

Bizim ülkemize gelen orta sahalar ya ön libero yada forvet arkası olmuştur . Alışık değiliz bu tarz adamlara Onun için doğal bu durum;)

Ülkemize değil Elano Fabregas gelse onu bile forvet arkası olarak değerlendirirler

Bizim ülkemize gelen orta sahalar ya ön libero yada forvet arkası olmuştur . Alışık değiliz bu tarz adamlara Onun için doğal bu durum;)

Bu benim dün attığım mesajın kopyası olmuş ama. Kendinden birşeyler katsaydın Okan'cım :)

Türkiye'de orta saha dediğin zaman ya ön libero, yada forvet arkası akıllara geliyor. Hiç Elano tipinde merkez orta saha görmemişiz. Bu açıdan çok şanslıyız.

Valla Fabregas gelipte gol atamazsa kimse oyunda ne yapıyor diye bakmaz nerde bu adam ne zaman patlıyacak sabrımız kalmadı derler bakınız Elano :D

tam alex tarzı bi adam

Gattuso´nun 10 Kat daha büyük bedenlisi var Baazen mMaradona olmaya calisiyor, Baazen Elano olmaya calisiyor hatta baazen Arif Erdem olmayi deniyor´da basaramiyor..

Gattuso´nun 10 Kat daha büyük bedenlisi var Baazen mMaradona olmaya calisiyor, Baazen Elano olmaya calisiyor hatta baazen Arif Erdem olmayi deniyor´da basaramiyor..

nedir bu arda kizkancligi anlamadim gitti bunu herkesten goruyorum

adam yakisikli galatasaray kaptani yildiz oyuncu herkes ah bizdede olsa diyor siz ise adami yerden yere vuruyosunuz

nedir bu arda kizkancligi anlamadim gitti bunu herkesten goruyorum

adam yakisikli galatasaray kaptani yildiz oyuncu herkes ah bizdede olsa diyor siz ise adami yerden yere vuruyosunuz

Arda ile ne alakasi var. Arda Gattuso´dan 10 Beden yüksekmi..?

Barış Özbek'ten bahsediyor.

Oda degil..Barista Fizik anlaminda Gattuso´dan 10 bedeb büyük degil..

Bana Barış gibi geldi bahsettiği kişi. Arif gibi deyince:)
Yok arif gibi deyince hani su Sagindan atip Solundan kosma hareketleri´ni animsadim onadan..Bahsettigim Sahis Pana macinda bunu´m da yapmaya calisti ama beceremedi..

valla bilmiyorum ama arifi cok seven topla cok oynamayi seven ve iyi seyler yapmak isteyen kaptan artik bilemiyecegim

Hic biriniz bilemediniz..Benim bahsettigim oyuncu Basit Oyunu tercih etmedigi icin kendini asar hareketleri yapmaya calismasiyla elestirilen kisidir..

Fizik güçten başka rakibe sırtını dönüp topun auta cıkmasını beklemek artık günümüz futbolunda pek yok sanırım

Üst Alt