Elano'ya niçin pas atılmıyor? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano'ya niçin pas atılmıyor?

Cevap: Elano'ya niçin pas atılmıyor?

bazi arkadaslarin acilen doktora görünmesi lazim

paranoyak hastaligini görüyorum...

:D

Rakip geride iyi kapandı.teknik kapasitesi düşük olan Barış da sürekli Servet'e dönmek zorunda kaldı.

Elano biraz daha güçlenmeli.Kendine güvenmeli.Topu ayağına aldımı,karşıdaki adam Elano geliyor demeli..Bunu sağladığı zaman başımızın tacı olacak.İnşallah o günleri de görürüz..

Bunlara yorum yapamam. Gizli tavır falan bilemiyorum ben bu tarz şeyleri. Neyse hocam ben buna inanmıyorum, siz inanmışsınız.
Ben bu maçtan sonra yazmadım bunu tam bir ay önce sistem değişmelimi başlığında belirtmiştim. Sezinleme olayım ise 1,5 ay önce idi. İlk 5 haftaya kadar tüm maçları düzenli olarak izlemiştim. Avruka kupa maçları dahil. İnsan psikolojisinden iyi anladığımı düşünüyorum. Tabiki sadece sezgi. Dediğim gibi zamanla kendiliğinden çözülecek bir sorun. Bundan eminim.Ardanın forvet arkası oynaması gerektiği konusunda ise ksinlikle katılıyorum. Hatta bununla ilgili bir başlıkta açılabilir.

Ben bu maçtan sonra yazmadım bunu tam bir ay önce sistem değişmelimi başlığında belirtmiştim. Sezinleme olayım ise 1,5 ay önce idi. İlk 5 haftaya kadar tüm maçları düzenli olarak izlemiştim. Avruka kupa maçları dahil. İnsan psikolojisinden iyi anladığımı düşünüyorum. Tabiki sadece sezgi. Dediğim gibi zamanla kendiliğinden çözülecek bir sorun. Bundan eminim.Ardanın forvet arkası oynaması gerektiği konusunda ise ksinlikle katılıyorum. Hatta bununla ilgili bir başlıkta açılabilir.

Dün maçtan sonra yapılan röportajda,Arda;sol açıkda daha faydalı olduğunu,oyununu daha iyi sergilediğini söyledi..Bilgilerinize..

Hakan Balta'nın kullandıgı kornerin amacını anlayanınız varsa lüften yazsın :)

Bu arada Elano'nun maç içinde 3 tane pas attıgını hatırlıyorum 1'i gol oldu ama sayılmadı digerini Nonda %100 golu ( Ceza sahası içinde gögsüne almaya çalıştıgı pozisyon ) degerlendiremedi digerinde savunma son anda Arda'ya gelmesini engelledi

Elano'nun savunmaya yaptıgı katkı nerdeyse Barış'ın yaptıgı kadardı.

Hakan Balta'nın kullandıgı kornerin amacını anlayanınız varsa lüften yazsın :)

Bu arada Elano'nun maç içinde 3 tane pas attıgını hatırlıyorum 1'i gol oldu ama sayılmadı digerini Nonda %100 golu ( Ceza sahası içinde gögsüne almaya çalıştıgı pozisyon ) degerlendiremedi digerinde savunma son anda Arda'ya gelmesini engelledi

Elano'nun savunmaya yaptıgı katkı nerdeyse Barış'ın yaptıgı kadardı.

İnan o korneri bizler de anlayamadık.Ağzım açık hayretle izledim topun gittiği yeri..

Elano daha iyi olmalı..Hala içimiz rahat değil..

Anlasılamıyor ondan.

En bariz posizyon nondanın atmadıgı ara pası oyun zekası ve topsuz oyunu muhtesem ama bizimkiler olayı kapana kadar iş işten geciyor o yuzden biraz elanonun topla daha cok bulusup aşır neşir olması lazım. Ya da onun yanına brezilya u 20 den bi genc almamız lazım

Hadi sen o gizli tavırı çözdün. Tv'den gördün falan diyelim. Birde belli etmiyor diyorsun ya. Gizli tavır çünkü. Hani Elano'ya ters bir hareketi olur vs. birşey görürsün anlarım da neyse konu o değil.

Bunu anlamışsın bravo! :2_thumbs_up_-_anima Ama bunu şu diğer oyuncularımız nasıl anlamış onu çözemedim. Gizli bir tavrı varsa bunu futbolcular gönül gözüyle mi görüyor. Ya da Arda dedikodu yapıyor olmalı.:)

Neyse kolay gelsin! İnşallah dediğin gibi birşey yoktur varsa da inşallah dediğin gibi zamanla kendiliğinden düzelir.
Ben sahada gördüğüm kadarıyla yorum yapıyorum. Dışardaki arkadaşlık ortamını veya antremanlardaki tavırlarını tabiki bilmiyorum. Ama insanlar hal ve hareketleriyle tavırlarıyla düşüncelerini az çok dışarıya yansıtırlar.Tabi bunu ancak dikkatli gözler anlayabilir.

Anlasılamıyor ondan.

En bariz posizyon nondanın atmadıgı ara pası oyun zekası ve topsuz oyunu muhtesem ama bizimkiler olayı kapana kadar iş işten geciyor o yuzden biraz elanonun topla daha cok bulusup aşır neşir olması lazım. Ya da onun yanına brezilya u 20 den bi genc almamız lazım

Evet,buna katılıyorum..

Keita da oyuna girdikten sonra Nonda'ya 1-2 ara pas yaptı.Nonda zamanında uyanamadı.işte bu paslar için Sercan birebir.Müthiş bi kaçışı var çocuğun.İnşallah formamızı giyecek..Yanına da bi Volkan tadından yenmez..

İkisine bakınca,Samsunspor'daki İlhan Mansız-Tümer Metin ikilisi gözümün önüne geliyor :rolleyes:

Bense artık gerçekten farketmediğini okumuştum bir çelişki söz konusu.

Arda Turan başlığında Videosu var.Bi arkadaş atmış.Spiker önce hangi bölgede daha faydalı olursun diyor.Arda diyorki hoca nerede görev verirse orada oynarız.

Spiker sonra ısrarla soruyor,peki en faydalı olduğun,oyununu en iyi oynadığın yer neresi diyor.Arda da sol açık diyor..

Dün iyi oynamadı ama çok istekliydi, çok hırslıydı,o bölgede ısrarla bi kaç maç daha oynarsa daha iyi olacaktır.

baştan beridir söylüyorum ardayı bu takıma kaptan yapmak çok büyük bir hata oldu ardada hakan şükürün yolundan ilerliyor takım içinde asarım keserim havaları içinde elanoya kesinlikle pas vermiyor tek pas vereceği elano olsa bile sağına bakıyor soluna bakıyor sanki biri gelsede şu adama pas atmasam gibisinden hareketleri var saha içinde.

Dün maçtan sonra yapılan röportajda,Arda;sol açıkda daha faydalı olduğunu,oyununu daha iyi sergilediğini söyledi..Bilgilerinize..

Mevkii farketmez diyor. Adam ısrar edince de solda oynamaya daha alışığım diyor ki bu da bariz bir olay zaten. Ayrıca solda oynamak istese bile onun için en iyisini rijkaard bilecektir.

Elano bir kaç pozisyonda arkadaşlarına eli ile atması gerektigi yerleri gösterdi,buda benim dikkatimi çekti :)

Ben Elano'ya karşı bir grup oluştuğunu sanmıyorum.Bu işleri yapacak adamlar şükürler olsunki gitti takımdan.Takım Elano'ya alıştıkça çok daha iyi olacaktır.Ayrıca top stoperdeyken hep çizgide bomboş oluyor Elano_Oraya doğru havadan pas atmak için biraz stopere güven vermek gerekir.Sonuçta bu adamlar hayatları boyunca hep basit oynamıştır.

Benimde dün dikkatimi çekti.Özellikle Nonda ceza sahası dışında önündeki defans oyuncusuna rağmen şut çekeceğine sağ çaprazında yarım metre önünde olan Elano'ya pas verse, önü boş olan Elano 1 metre daha gidip golü atabilirdi.

Üst Alt