Eljif Elmas Resmen Napoli'de - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eljif Elmas Resmen Napoli'de

joa felix denilen bebeye 120 milyon verdiler bu senenin bomba şikesini asıl atletico yaptı degeri 20 milyon bile etmeyecek bebeye 120 milyon

dünyada herkes işi kılıfına uyduruyor artık herkes biz gibi etik metik derdinde degil

kasasına giren paraya bakıyor her takım dogru veya yanlıs
Felix olayı farklı adam 30 gollük katkı yaptı ilk profesyonel senesinde; verilen meblağ çok olsa da bir dayanağı var.

Ligue 2 de 21 yasindaki oyuncuya bile artik 20 milyon istiyorlar.

Ozan bizde serbest maddesi olmadan 2 sezon daha sözlesmesi olsaydi, onu yazin bonuslarlar herhalde rahat 20 ye yakin satardik. Ligdeki oyunculara fazla para ödenmesi bir dahaki genc oyuncu satislarinda isimize yarar. Bizim ligi avrupadaki takimlar artik, bit pazar sanip düsük rakama oyuncu alabaliriz düsünmüyor demek.

Ozan seviyesinde bir daha genc oyuncu cikartirsak, artik 20 milyon bile belki az gelir. Marcaoun satisindada isimize yarar. Eskiden biri 15 milyon teklif ederse, iyi teklif hemen kabul edelim derdik. Marcao SL de Ozan seviyesinde oynarsa, kapiyi herhalde 30 milyondan acip 22-25 arasi satariz.

Felix olayı farklı adam 50 gollük katkı yaptı ilk profesyonel senesinde; verilen meblağ çok olsa da bir dayanağı var.
bence net olarak transfer şikesi portekizde o katkıları sülümani gibilerde yapıyor daha hicbirseyi kanıtlamamıs bir bebe eliften cok farkı yok benim gözümde

50 milyon bile ucuk kacık kalacakken herifler 120 milyon verdiler fener bu transferde şike yaptıysa atletico bunu dünyanın gözüne sokarak yaptı

ama dedigim gibi dogru olmasa bile sen kendi kulubunun ticari menfaati icin gerekiyorsa yapacaksın bu tarz isleri

sonra elin kabile şefini satmak icin aylarca böyle ugrasır durursun

bence net olarak transfer şikesi portekizde o katkıları sülümani gibilerde yapıyor daha hicbirseyi kanıtlamamıs bir bebe eliften cok farkı yok benim gözümde

50 milyon bile ucuk kacık kalacakken herifler 120 milyon verdiler fener bu transferde şike yaptıysa atletico bunu dünyanın gözüne sokarak yaptı

ama dedigim gibi dogru olmasa bile sen kendi kulubunun ticari menfaati icin gerekiyorsa yapacaksın bu tarz isleri

sonra elin kabile şefini satmak icin aylarca böyle ugrasır durursun
Zamanla görücez bunu. Eljif bir bok yapmadı, Fenerden sonra geriye gitti hatta, Felix şu an en büyük 3 potansiyelden birisi olarak gösteriliyor.

Oyle yada boyle oyuncularini parlatiyorlar. Arkasindan kotu konusmayip, polemige sokturmayip.

Biz ise elimizdeki gol kralini taraftariyla, yonetimiyle gömüyoruz ve sonra niye 15e satamadik diye sorguluyoruz.

Aylardir sosyal medyayi takip ettigim yok.
Transfer dönemine de fazla bakmiyorum, hepsi zaman kaybi gözümde.

Ama Fenerlilerin degerlendirmelerine bi göz attim bugün.

Olm bunlar enayimi? Ciddi ciddi soruyorum, goygoy degil.

Muriqi calimiyla ve bu elif satisiyla psikolojil üstünlük yakalamislar?!

Lan bunlar hala neden basarisiz olduklarini cözemezlerse 10 seneye sampiyon olamazlar.

Sürekli kendilerini dev aynasinda görmek vs..

Adamlar 5 senedir kupa görmemisler, bu özgüven nerden geliyor, hayirdir?

Ciddi ciddi kafayi bozmus bunlar.

Adamlarin stoperleri Serdar Sadik, sol bekleri HAK, sag bekleri 3. ligten biri..

Yeni transferleri bizim yetersiz buldugumuz adamlar?!

Her sene ayni olay bu transfer döneminde. Gaza geliyorlar sonra hüsran.

Artik uyanirlar diyordum ama durum vahim.

Ben forum için söylemiyorum bunu. Tüm sosyal medya için söylüyorum. Twitter Facebook her ne varsa. Heryerde aynı muhabbet. Diagne 10 milyon bile etmez... Eee taraftar bunu söylerse almak isteyen 14 15 verir mi? Ve emin olun transfer yapılırken taraftarların nabzı muhakkak ölçülüyor bir şekilde kulüpler tarafından.

Evet aynen öyle Kerem kardeşim. Bir futbolcuya talip olduk mu oynadığı takımın taraftar forumuna girip oyuncu hakkında ne söyleniyor bakılıp sonra Google Translate ten çevirip buralara kadar taşınmıyor mu? Taşınıyor.

İkincisi medya bu forumlardan taraftarın nabzını tutarak pek çok uydurma ya da gerçek haber çıkarmıyor mu? Çıkarıyor. Örneğin taraftarın Ardayı istememesi haberinde sizce çıkıp günlerce kamuoyu anketi mi yapıyorlar buraya mı bakıp yazıp geçiyorlar? Tabiki masa başı.

Twitter gibi ortamlarda yorum yapan hangi takım taraftarı belirsizken, forumlarda ise ağırlıklı olarak o takım taraftarının görüşleri olduğu biliniyor. Geyik seviyemiz ne kadar yüksek olsada, üyesi olduğumuz forumun sosyolojik etkisini küçümsemek hata olur. Buraları mı okuyorlar sorusunun cevabı tabiki de "Evet". İşleri düştüğü vakitlerde medya çalışanları, kulübümüz görevlileri, oyuncularımız, bizden transfer yapacak takımın medya görevlileri, transfer etmek istediğimiz bazı futbolcular, buraları hep takip ediyorlar.

Niçin böyle bir fırsat varken 70-80 milyon Euro’ya satmamışlar ki?
Parayı Napoli’den gelmiş gibi gösterip çok iyi bir takım kurabilirlerdi.
Bence bu futbolcunun günümüz şartlarında normal değeri 120-150 milyon Euro arası.
Messi bile 33 yaşında 150 Milyon değerinde olabiliyorsa,Elif gibi bir dünya starının 150 ‘den aşağı olmaması lazım.

Üst Alt