Eljif Elmas Resmen Napoli'de - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eljif Elmas Resmen Napoli'de

Normal bir transfer olmadığından kıstas kabul edilemez. Cenk Tosun transferi olmasa Türkiye tarihinin en pahalı transferi olacaktı yanılmıyorsam? Ne yaparak? Kümeye oynayan Fener de yarım yamalak oynarak mı? Bu transferi hiçbir şartta normal kabul edemezsin, Cenk Tosun giderken yaptığı işler ortada, Arda Turan yine oyunu ve potansiyeli çok daha yüksekti giderken, bu herif ne yaptı da bu para ödendi bir tane mantıklı done yok sadece gelecek var diye kim Türkiye liginden bir oyuncuya 16 milyon verir en iyi ihtimalle vasat olduğu tek bir sezonun ardından?

giren çıkan belli oldu napoliye
Bu adami pek tanimiyorum isin gercegi. Turkiye'de sadece bir kac macini izledim ama adam 19 yasinda 14 milyon Euro'ya transfer olmus. Ilk sezonunda da 25'i ligde 34 macta forma giymis.
19 yasinda alip direk bu kadar macta oynatacagin adami 14 milyon Euro'ya almak avrupa piyasasinda bence son derece ucuz bir transferdir.
Kazik demenizi de anlamiyorum. Hani gidip 3-4 mac oynasa tamam da adam bu genc yasta, o lige tam alismadan bayagi iyi sure almis.

Bu adami pek tanimiyorum isin gercegi. Turkiye'de sadece bir kac macini izledim ama adam 19 yasinda 14 milyon Euro'ya transfer olmus. Ilk sezonunda da 25'i ligde 34 macta forma giymis.
19 yasinda alip direk bu kadar macta oynatacagin adami 14 milyon Euro'ya almak avrupa piyasasinda bence son derece ucuz bir transferdir.
Kazik demenizi de anlamiyorum. Hani gidip 3-4 mac oynasa tamam da adam bu genc yasta, o lige tam alismadan bayagi iyi sure almis.
izledim birkaç maçını pek gözüme çarpmadı açıkcası
oynadığı mevkii itibariyle hem oyuna katkısına hemde istatistiklerine bakınca aldığı süreye karşı pek bişey verememiş

90 dk oynadığı maç sayısı 3

14e de değil. 16+3 bonusa alıp üstüne satıştan pay verdiler sanırım.

25 maçta 1gol 1 assist yapmış. Bir ortasahadan 26 maçta en az 5 assist beklenir, Sonuçta önlibero değil.
Arapas atamıyor, hücumu düzenleyemiyor, 10 numara değil forvetvari özellikleri yok. pas al kısa pas ver. Bu anca Tiki-taka paslaşma düzeninde oynar.

90 dk oynadığı maç sayısı 3

14e de değil. 16+3 bonusa alıp üstüne satıştan pay verdiler sanırım.
Anladim. Hic takip etmedigim, Napoli'de de izlemedigim bir adam. Kazik mi degil mi bilmiyorum. Transfermarkt'ta bakinca o rakamlari gordum. Demek genelde maclarin sonunda 15-20 dakika sans veriyorlar.
Kazik mi degil mi 1/2 sene icinde goruruz o zaman.

Üst Alt