ELW 11/12 F8 1.Maç | Rivas Ecopolis 75-68 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 11/12 F8 1.Maç | Rivas Ecopolis 75-68 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: ELW 11/12 F8 1.Maç | Rivas Ecopolis 75-68 Galatasaray MP | 28 Mart | Maç Sonuc

Kadın basketbolu zaten tüm Dünya'da ilginin az olduğu bir spor.Gidilmemesinin en büyük sebebi bu.Birde takım umut vermeyince zaman kaybı resmen.Fener'in maçlarına bizden çok mu gidiliyor.

Cevap: ELW 11/12 F8 1.Maç | Rivas Ecopolis 75-68 Galatasaray MP | 28 Mart | Maç Sonuc

sedat incesu'yu bu takımın basında görmek istiyorum acıkcası.bunu fazlasıyla hakketti.

maca gittigime pişman oldum birde casares macına gitmiştim 30 sayı fark yemiştik. bendemi ugursuzluk var diyorum acaba. ama sanmıyorum. o taurasi denen kıza üzüldüm 40 dakkaya yakın sahada kal. oyun kuruculuk pozisyonundada oyna. ulan bu insan insan ceyhun. farkındasın dimi. ulan bu takım bukadar leş nasıl oynar. niye duruyorsun sen bu takımın başında. sırf milli takımımın hocasısın diyemi katlanıyorlar sana. ne yani biz denekmiyiz. sıkıldım lan senden yeter artık. basketten sogudum lan. defol git artık. yönetim artık el at şu işe. şu yenilginin bir hayrı olsun bize. ulan yarın feneri yensek. fener son mac duruma göre bizi cıkartırmı. ışıl albene gelince tuttugu kadın paso 3 lük attı bize. hele il yarıda yedirdigi bir sayı var. 10 yaşındaki kız o sayıyı yedirmez. selcuite dışarda 2 3lük attı ama bu kadın pivot degilmiydi kardeşim iceri girmiyor kadın. hele o matici sırf kontenjanı doldurmak icin almışlar. ben ne halta yaradıgını anlamadım. zaten dogru dürüst taraftarda yoktu. bende kombine vardı ama komşuma vercem o gitsin. ben burdan takip ederim. en azından kanalı degiştirme imkanım olur evde. ben bu hoca taklidi yapan adamdan sıkıldım artık yeter!!

sedat incesu'yu bu takımın basında görmek istiyorum acıkcası.bunu fazlasıyla hakketti.

Yok bu dünyada şu işin piri dedikleri adam,dünyanın sayılı pahalı takımını kurduk,biraz daha kıyıp en iyisini getirselerdi.

Cevap: ELW 11/12 F8 1.Maç | Rivas Ecopolis 75-68 Galatasaray MP | Maç Sonucu

bana şunu acıklayın 3.periyotta 5 sayı gerideyken oyunun sonunda alan savunmasına gecip 3 sayı öne gectik son saniyede 3lük yedik o kadar.ya sonra neden vazgecti ceyhun.

Ya şu hürriyet ne kadar mal bir gazetedir ya adamların internet sayfasına hele fener ezmiş geçmişte cimbom fena dağılmış ta bilmem ne hep fenerlilerin yorumları gerzekler ya ulan bayan basketbol ne var

bana şunu acıklayın 3.periyotta 5 sayı gerideyken oyunun sonunda alan savunmasına gecip 3 sayı öne gectik son saniyede 3lük yedik o kadar.ya sonra neden vazgecti ceyhun.

son cümlede zaten dogruyu yakamısın renkdas. ceza almamak için söylemiyorum ama anladın sen :asd:

4 numara diye egle alınıyor.kadın içeri girmiyoır.hayatımda öyle sacma 3 lük atan basketçi görmedim

Bu kadar para harcayıp bu kadar kötü takımı da kimse kuramaz, tonla para harcandı ama Euroleague seviyesinde 3 oyuncusu var takımın.

Ya şu hürriyet ne kadar mal bir gazetedir ya adamların internet sayfasına hele fener ezmiş geçmişte cimbom fena dağılmış ta bilmem ne hep fenerlilerin yorumları gerzekler ya ulan bayan basketbol ne var

FENER SANKİ COKMU İYİ OYNADI baretta 8 takımın en dandik ötesi takım. baretta fenerden 22 hücum ribaundu almış. ona ragmen 16 sayı fark yemiş. daha o takımdan 22 hücum ribaundu veriyorsa. casares öttürür adamı.

öne gectik alan savunmasıyla tabi degiştirecek. sezon boyunca alan savunması yaptırır. yaptırması gerek yerde adam adama yaptırır. gerci adam adamada oynamıyoruz biz.

Şu takıma harcanan paraya yazık. Erkeklere harcansaydı bu paralar daha iyi olurdu.

öne gectik alan savunmasıyla tabi degiştirecek. sezon boyunca alan savunması yaptırır. yaptırması gerek yerde adam adama yaptırır. gerci adam adamada oynamıyoruz biz.

adam adama oynuyoruz oyun kurucuları boyna soktu.birşey oynadığımız yok

ne diyeyim ki..

öncelikle ceyhun efendi.uzun yıllar önce ben botaşın erkek takımındayken bizim başımızdaydın.sen değilmiydin idmanlarda,hırsın önemi yok,önemli olan teknik diyip hepimizi ruhsuzlaştıran..?sen değilmiydin herkesin sayı atmasına gerek yok,şut işini sadece poınt guard lara bırakın,siz sadece görevinizi yapın diyip bizi saplaştıran..? sen değilmiydin bir maçta 20 sayı geriden gelip nerdeyse macı kazanacakken en sıcak ve sayı atan iki oyuncuyu son 3 dk da oyundan alıp macı geri verdiren..? ve sen değilmiydin kondisyon idmanlarını ligdeki diger takımların yaptıgının en fazla 4 te 1 i kadar yaptırıp hepimizi gücsüzleştiren..? şimdi görüyorum ki,aradan gecen yıllar hiç değiştirmemiş seni.şimdi de koskoca galatasaray takımının canını okuyorsun..savunma olarak türkiyenin en yeteneksiz koçu ceyhun..elinde amerika milli takımının üç oyuncusu varken grubun en kötü takımından fark yiyen ceyhun..!

galatasaray basketbol şubesi yöneticileri..hiçmi avrupa da düzgün oyuncu bulamadınız elinize verilen böyle devasa bir bütçeye ragmen..? ticha,matiç,sulcıete,cokmu aradınız bunları..?bu üç ismin yerine bunların yarı maliyetine malolacak olan esra şencebe,tugba palazoglu,ceyda kozluca bugun takımda olsaydı sizce cok cok daha faydalı olmazmıydı(hemde 3 ü de yerli)..? neden ceyhunun saçma kaprislerinin kurbanı oldunuz..?dünyanın en iyi pota altı elinizdeyken nasıl olurda onu oynatamazsınız,neden sezon başında onun adı bildirilmez organizasyona,bu nasıl bir yönetimdir..? avrupa pasaportu var diye aldıgınız prince i gruptan cıksanız bile hangi rus takımına karşı oynatabilirsiniz ki..?

kimse seyirciye yüklenmesin bence,takım bu kadar ruhsuzken seyirci gitse bile ne değişecekti ki..? lig macında seyirci geldi de nooldu ,yinede fener ezmedimi bizi..?

bir kez daha ve Allah rızası için,noolur gönderin şu ceyhunu,kurbanınız olayım..

Aylarca burda yazdım, yönetim önlemini alsın, evimizde rezil olacağız diye. Değişen bir şey yok. 2-3 tane yama yapıldı, al sana önlem...

Ceyhun Yıldızoğlu, turnuva sonrası kupa da alsan, amuda da kalksan, yönetim kovmazsa lütfen bize iyilik yapıp istifa et.

Kadın basketbol şubesi yöneticileri, sezon sonu önce hesap verilecek, sonra da güle güle. Avrupa'nın en büyük bütçesi bu kadar yanlış kullanılmaz, bu kadar çar çur edilmez. Babanızın parasını harcamıyorsunuz.

Bunları şimdi niye yazıyorsak, daha hiçbir şey bitmedi ama biten bitti, giden gitti. Yarın da, ertesi gün de gidip destekleyeceğim takımı, ama turnuva sonrası bahçıvandan başkana kadar herkes şapkasını önüne koyup düşünecek, hatalarını bir bir gözden geçirecek.

Burda basketbol şubesi, özellikle kadın şubesi konusunda imkan olduğu kadar eleştirileri yumuşatmaya çalıştım, ama olmuyor artık, yapılan yanlışların arkası kesilmiyor, aslında tüm basketbol şubesi yöneticilerinin yanlışlarının arkası kesilmiyor.

maca gittigime pişman oldum birde casares macına gitmiştim 30 sayı fark yemiştik. bendemi ugursuzluk var diyorum acaba. ama sanmıyorum. o taurasi denen kıza üzüldüm 40 dakkaya yakın sahada kal. oyun kuruculuk pozisyonundada oyna. ulan bu insan insan ceyhun. farkındasın dimi. ulan bu takım bukadar leş nasıl oynar. niye duruyorsun sen bu takımın başında. sırf milli takımımın hocasısın diyemi katlanıyorlar sana. ne yani biz denekmiyiz. sıkıldım lan senden yeter artık. basketten sogudum lan. defol git artık. yönetim artık el at şu işe. şu yenilginin bir hayrı olsun bize. ulan yarın feneri yensek. fener son mac duruma göre bizi cıkartırmı. ışıl albene gelince tuttugu kadın paso 3 lük attı bize. hele il yarıda yedirdigi bir sayı var. 10 yaşındaki kız o sayıyı yedirmez. selcuite dışarda 2 3lük attı ama bu kadın pivot degilmiydi kardeşim iceri girmiyor kadın. hele o matici sırf kontenjanı doldurmak icin almışlar. ben ne halta yaradıgını anlamadım. zaten dogru dürüst taraftarda yoktu. bende kombine vardı ama komşuma vercem o gitsin. ben burdan takip ederim. en azından kanalı degiştirme imkanım olur evde. ben bu hoca taklidi yapan adamdan sıkıldım artık yeter!!

+1905

Salonun full olmasını beklemiyordum ama bu kadar boş olmasını da beklemiyordum

salona biraz erken gittik, fb maçının son periyodunu izleriz diye

1000 kadar fb seyircisi vardı, dedim salonun yarısını verdik ancak bu kadar gelmişler

biz o kadar olamadık buna üzüldüm, yoksa dediğim gibi full olmasını beklemiyordum zaten

Maça gelirsek artık Ceyhun hoca ve Işıl konusunda yazmaya gerek yok

bu konuda herkesin hemfikir olduğunu sanıyorum

Ama bizim başka sıkıntılarımız var

takımın yüzü asık, takım ruhunu bırakın ortada bir takım yok

olay Dee atsın, Tina atsına dönüşmüş

kimse elini taşın altına sokmuyor, sokmasına da izin verilmiyor

Taurasi 21 sayı attı, Tina dan sonra en iyi oyuncuydu kabul

ama takıma katkı sadece sayı rebound değildir

Simone nin takım olmaya katkısını ne yazık ki veremiyor Dee

Tekrar söylüyorum dünyanın 1 numaralı basketbolcusu Dee ama ben Simoneyi tercih ederim

Bana daha fazla heyecan veren, daha mutlu eden ve sahada o aşkı daha fazla hissettiten isim

Neyse daha sonra geniş geniş yazarız ama yarın ki maça gider miyim bilmiyorum

Kombine aldım ama bu takım Galatasaray değil

Galatasaray'ın olmadığı yerde benim olmamın ne manası var diye düşünüp maç öncesi kızdığım gelmeyenlere de hak verdim

FENER SANKİ COKMU İYİ OYNADI baretta 8 takımın en dandik ötesi takım. baretta fenerden 22 hücum ribaundu almış. ona ragmen 16 sayı fark yemiş. daha o takımdan 22 hücum ribaundu veriyorsa. casares öttürür adamı.

ya Fener Casares'e yenilcek diye bizde mi yenilelim ?

Üst Alt