ELW 11/12 F8 1.Maç | Rivas Ecopolis 75-68 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 11/12 F8 1.Maç | Rivas Ecopolis 75-68 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: ELW 11/12 F8 1.Maç | Rivas Ecopolis 75-68 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Bu arada bu akşamki Fenerbahçe maçı hakkında topic açılmamış. Neden acaba. Umutsuzluk var diyeceğim ama voleybol ligindeki en umutsuz olduğumuz maçlara bile topic açılırdı. Önemsiz maç desen değil. Şampiyonlar Ligi çeyrek finali. Açılmamasının bir sebebi olmalı. O kadar da karamsar olmamak lazım. Zira son oynanan Türkiye Kupası finalinde yenmiştik fb'yi. Cumhurbaşkanlığı'nda da yendik. Taraftarımız önünde oynanacak bir maç. Yine kazanma ihtimalimiz en az onlar kadar var..

fowles yok. pota altında ezileceğimiz gün gibi aşikar. ceyhun denen adam adam başımızda da olduğu sürece bu maçtan umutlu olmayı kimse beklemiyor. görünen köy klavuz istemiyor açıkçası. bize en çok koyacak olan da final oynayacak eziklerin balına malına şu kupayı alması olur bizim arenamızda

Bu arada bu akşamki Fenerbahçe maçı hakkında topic açılmamış. Neden acaba. Umutsuzluk var diyeceğim ama voleybol ligindeki en umutsuz olduğumuz maçlara bile topic açılırdı. Önemsiz maç desen değil. Şampiyonlar Ligi çeyrek finali. Açılmamasının bir sebebi olmalı. O kadar da karamsar olmamak lazım. Zira son oynanan Türkiye Kupası finalinde yenmiştik fb'yi. Cumhurbaşkanlığı'nda da yendik. Taraftarımız önünde oynanacak bir maç. Yine kazanma ihtimalimiz en az onlar kadar var..

Çıkmadık candan ümit kesilmez derler ama malesef CY ile feneri yensek bile diğer maçı kazanamayız.

Konu açıldı ama kapalı şu an: https://www.gscimbom.com/forum/ayda...ray-mp-fenerbahce-29-mart-20_45-sky-turk.html

Yenilince sallamak kolay oluyor ama maçlara gide gele kendimde o hakkı görüyorum.

Bütçe denmiş;kabul etmek lazım tarihin en ağır bütçesiyle yola çıktık,Prince,Spartak'tan bonservis verilerek alındı,yine Taurasi 1 milyon dolara yakın para alıyor ki hak ediyor bu oyuncular ama sorun şu senin bonservis verip aldığın oyuncu rus takımlarına karşı oynayamıyor ve bunu hazirandan beri biliyorlardı biz Ekaterinburg maçında öğrendik.Sorun şu senin milyon dolarlar verdiğin oyuncuların özel hayatını kontrol altında tutamaman hatta bunları görüp göz yumman.Geçen sene Eurolig'i kazanan Halcon'un bütçesi 2,3 milyon dolar bizimki neredeyse 10 milyon dolara yakın hesap edelim başarı-başarısızlık durumunu.

Avrupalı oyuncu veya uzun meselesi var;olmayacağını bile bile Sancho'yu aylarca bekledik bu sayede anlaştığımız Leuchanka'yı da elimizden kaçırdık.Sonra yaptığımız transfer nasıl oldu,antremanda denedik oyuncuyu bir maçta 18 attı sözleşme yaptık.

Bu takım yurt dışı deplasmanlarında 15-20 saat yolculuk yaptı bir yöneticide ne yapıyorsunuz demedi sonra rica minnet bir kerelik Litvanya deplasmanına özel uçak ayarlandı,sonra yine aynı.Hayır herşeyi geçtim bir yönetici demez mi ya erkek takımı 15,000 kişiye oynuyor neden bayan takımına 100 kişi bile gelmiyor diye nedenlerine bakmaz mı?

Üzüldüğüm nokta şubedeki yanlışları düzeltmek yerine küçülmeye gideceğiz beni o korkutuyor,buna da benim gibi bayan basketbol için kombine alan adamlara yapmaya hakları yok.

Son olarak takımın oyuncularıyla idari menajerinin kanka olduğu ortamda başarı beklemek hayal,sorun hocanın verdiği veya veremediği taktik değil sorun çok başka yerlerde.Tek isteğim bir an önce bayan basketbolla ilgili idarecilerin hepsinin kulüple ilişkisinin kesilmesi.

bugün Rivas'ın yeneceğini düşünerek, bizde en az 7 sayıyla kazanmalıyız. Tabi fark ne kadar lehimize olursa o kadar iyi.

onu diyorum işte.

Nasıl olsa Casares'e yenilcektik diye mi avutalım kendimizi ? veya nasıl olsa fenerde yenilcek diye mi düşünelim artık ?

Böyle düşünen ve yarın maça gelmeyecek arkadaşlar var aramızda.

ben fenere yenilcek diye degil ceyhun anormal molalarını canlı canlı izlemek istemiyorum. biletimi komşuma verdim o gidecek. önemli olan yenilmeleride degil. ruhsuz basket oynamaları.

Tek sansımız var bence rivasın berettayı yeneceği malum kendimizi kandırmayalım.

bence rivasın 2.galibiyetini aldıgını düsünürsek biz feneri 15 fark atarak kazanmamız lazım böylece fener -15 biz 8 rivas 7 averajta kalacak.Son maçta fener 12 sayı fark atarsa biz yenersek fener ikinci biz 1ci fener 24 sayı atarsa biz yenersek onlar 1ci biz 2ci oluyoruz

Tek sansımız var bence rivasın berettayı yeneceği malum kendimizi kandırmayalım.

bence rivasın 2.galibiyetini aldıgını düsünürsek biz feneri 15 fark atarak kazanmamız lazım böylece fener -15 biz 8 rivas 7 averajta kalacak.Son maçta fener 12 sayı fark atarsa biz yenersek fener ikinci biz 1ci fener 24 sayı atarsa biz yenersek onlar 1ci biz 2ci oluyoruz

Feneri yenelim de 15 sayı farkı kalsın.

Üst Alt