ELW 11/12 F8 1.Maç | Rivas Ecopolis 75-68 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 11/12 F8 1.Maç | Rivas Ecopolis 75-68 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: ELW 11/12 F8 1.Maç | Rivas Ecopolis 75-68 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Salonun full olmasını beklemiyordum ama bu kadar boş olmasını da beklemiyordum

salona biraz erken gittik, fb maçının son periyodunu izleriz diye

1000 kadar fb seyircisi vardı, dedim salonun yarısını verdik ancak bu kadar gelmişler

biz o kadar olamadık buna üzüldüm, yoksa dediğim gibi full olmasını beklemiyordum zaten

Maça gelirsek artık Ceyhun hoca ve Işıl konusunda yazmaya gerek yok

bu konuda herkesin hemfikir olduğunu sanıyorum

Ama bizim başka sıkıntılarımız var

takımın yüzü asık, takım ruhunu bırakın ortada bir takım yok

olay Dee atsın, Tina atsına dönüşmüş

kimse elini taşın altına sokmuyor, sokmasına da izin verilmiyor

Taurasi 21 sayı attı, Tina dan sonra en iyi oyuncuydu kabul

ama takıma katkı sadece sayı rebound değildir

Simone nin takım olmaya katkısını ne yazık ki veremiyor Dee

Tekrar söylüyorum dünyanın 1 numaralı basketbolcusu Dee ama ben Simoneyi tercih ederim

Bana daha fazla heyecan veren, daha mutlu eden ve sahada o aşkı daha fazla hissettiten isim

Neyse daha sonra geniş geniş yazarız ama yarın ki maça gider miyim bilmiyorum

Kombine aldım ama bu takım Galatasaray değil

Galatasaray'ın olmadığı yerde benim olmamın ne manası var diye düşünüp maç öncesi kızdığım gelmeyenlere de hak verdim

taurasi 36 dakika sahada kalsın birde oyunkuruculuklta ona verilsin. top taşısın o kişide hal kalırmı kadın yorgunluktan geberdi.. taurasi yerine simone olsa o bu takımda silinir gider.

Bu kadar para harcayıp bu kadar kötü takımı da kimse kuramaz, tonla para harcandı ama Euroleague seviyesinde 3 oyuncusu var takımın.

Çok fazla para harcandığını ve ne fener nede cecaresten daha pahalı kadro olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.

Bu konuda net bir bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Şunu anlayamıyoruz.Bu her branşta geçerli.Bu başımızdaki yöneticiler bu başarıları ne kadar istiyorlar.Naddi ve manevi anlamda ne kadar hırslılar.Mesela ben fenerli yöneticilerden daha hırslı daha çok istediklerini düşünmüyorum.Daha çok isteyen adam bu üst düzey organizasyonda birde üstelik ev sahibi olduğun bir durumda Matiçi,Egleyi,Tichayı almaz.Yerlilerinin yetersiz olamsınıda hesaba katarsan bu 3 isimden daha kaliteli isimler çok rahat alınabilirdi hatta kesinlikle alınmalıydı.Ondan sonra pahalı kadro,müthiş yatırımdan falan bahsederdik.

Bu durumda yönetiminde,hocanında,oyuncularında hepsinin suçu var.Özellikle Taurasinin yüzdesi felaket.Alba haricinde avrupalı oyuncu seçimleri rezalet.Heleki evinde düzenlenecek bir organizasyon için kesinlikle yetersiz.O yüzdende bu transferleri yapanlar çok istememiş oluyor.Tabikide bir yandan Taurasi,Tina,Prints her ne kadar oynamasada Fowles gibi üst düzey oyuncularda alınmış fakat işte bu organizasyonda yetmiyor.

Birde Fowlesın oynamaması ,yok printsin rus takımlara karşı oynayamaması gibi planlama hatalarıda yapılınca bu hale geldik.

Ama şurası çok net Taurasi,Prints ve Tina haricinde bugünkü kadro kesinlikle çok yetersiz.Ve burada çok ciddi transfer hataları yapıldığı gerçek.Kimse yok şu kadar para harcandı,yok şöyle pahalı kadro demesin.

Bugün o kadar maç izledim yani şu Matiçten daha yetersiz bir uzun görmedim.Yani fiziksel özellikleri itibariyle o kadar kaliteli uzundan gidip matiçi seçmek zaten hatanın nerede yapıldığının göstergesidir.

ben yenilelim diye bişeymi söyledim. ben yukardaki arkadaşın hürriyetgaztesindeki yazılanlara laf ettim. fenerdede bir halt yok dedim. casares zaten bizi yener. bunun tartışması olurmu sence.

Ahhhh be Barış finalde casares i belki yenebiliriz şampiyonluk hedefimiz diye burada konusurken simdi neler konusuyoruz... Daha rivas denilen takıma yeniliyoruz ki bi de oyun anlamında bana göre eziliyoruz...

Dee takım da olmasa yanmısız biz bee takımda ole bir hoca varki dee den baska kimseyi basketbolcu saymıyor :)))))

Bi de acıklama yapmıs istifa isteyen taraftar için kendilerine yakıstırıyorlar mı armayı yöneten hocalarının süresi dolmadan istifa etmesini diye sölemiş gülermisin ağlarmısın....

taurasi 36 dakika sahada kalsın birde oyunkuruculuklta ona verilsin. top taşısın o kişide hal kalırmı kadın yorgunluktan geberdi.. taurasi yerine simone olsa o bu takımda silinir gider.

Fikrine saygı duymakla birlikte buna katılmıyorum

Dediğim gibi bence de Taurasi yarım vites daha üstün bir oyuncu ama

bizim takım ruhumuz için Simone daha faydalı olurdu bence

Çok fazla para harcandığını ve ne fener nede cecaresten daha pahalı kadro olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.

Bu konuda net bir bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Şunu anlayamıyoruz.Bu her branşta geçerli.Bu başımızdaki yöneticiler bu başarıları ne kadar istiyorlar.Naddi ve manevi anlamda ne kadar hırslılar.Mesela ben fenerli yöneticilerden daha hırslı daha çok istediklerini düşünmüyorum.Daha çok isteyen adam bu üst düzey organizasyonda birde üstelik ev sahibi olduğun bir durumda Matiçi,Egleyi,Tichayı almaz.Yerlilerinin yetersiz olamsınıda hesaba katarsan bu 3 isimden daha kaliteli isimler çok rahat alınabilirdi hatta kesinlikle alınmalıydı.Ondan sonra pahalı kadro,müthiş yatırımdan falan bahsederdik.

Bu durumda yönetiminde,hocanında,oyuncularında hepsinin suçu var.Özellikle Taurasinin yüzdesi felaket.Alba haricinde avrupalı oyuncu seçimleri rezalet.Heleki evinde düzenlenecek bir organizasyon için kesinlikle yetersiz.O yüzdende bu transferleri yapanlar çok istememiş oluyor.Tabikide bir yandan Taurasi,Tina,Prints her ne kadar oynamasada Fowles gibi üst düzey oyuncularda alınmış fakat işte bu organizasyonda yetmiyor.

Birde Fowlesın oynamaması ,yok printsin rus takımlara karşı oynayamaması gibi planlama hatalarıda yapılınca bu hale geldik.

Ama şurası çok net Taurasi,Prints ve Tina haricinde bugünkü kadro kesinlikle çok yetersiz.Ve burada çok ciddi transfer hataları yapıldığı gerçek.Kimse yok şu kadar para harcandı,yok şöyle pahalı kadro demesin.

Bugün o kadar maç izledim yani şu Matiçten daha yetersiz bir uzun görmedim.Yani fiziksel özellikleri itibariyle o kadar kaliteli uzundan gidip matiçi seçmek zaten hatanın nerede yapıldığının göstergesidir.

Fener'den zaten her türlü fazladır hatta 2 katına yakındır, Casares ile fark yoktur ama yine de fazladır. Sorun bütçede parada değil kadro planlamasında

Ahhhh be Barış finalde casares i belki yenebiliriz şampiyonluk hedefimiz diye burada konusurken simdi neler konusuyoruz... Daha rivas denilen takıma yeniliyoruz ki bi de oyun anlamında bana göre eziliyoruz...

Dee takım da olmasa yanmısız biz bee takımda ole bir hoca varki dee den baska kimseyi basketbolcu saymıyor :)))))

Bi de acıklama yapmıs istifa isteyen taraftar için kendilerine yakıstırıyorlar mı armayı yöneten hocalarının süresi dolmadan istifa etmesini diye sölemiş gülermisin ağlarmısın....

valla ya sezon başı ne rüyalar görüyorduk. en güclü biziz diyorduk. biz daha rivas rakip olamıyoruz. casares şu talımı zaten grupta mahvetmişti. şimdi napar bilemem. ceyhun denen adam sadece hoca taklidi yapıyor. o matic denen kadını hangi kafayla aldırdı cok merak ediyorum.

Yarım vites derken Dee ile Sİmone arasındaki fark mı yarım vites... Tamam simone bizim herseyimiz çikolata prensesimiz ama dee hertürlü bir kaç gömlek üstün....

Ruh konusuna gelirsek Dee de değil sorun takımda simone zamındaki takımla simdiki takım arasındaki ruh problemi o zamanlar ışıl ve bahar inanıyorken simdi ortalıklarda yoklar ve Dee çok yanlız oyun içerisinde....

valla ya sezon başı ne rüyalar görüyorduk. en güclü biziz diyorduk. biz daha rivas rakip olamıyoruz. casares şu talımı zaten grupta mahvetmişti. şimdi napar bilemem. ceyhun denen adam sadece hoca taklidi yapıyor. o matic denen kadını hangi kafayla aldırdı cok merak ediyorum.

Sen casares ve UMMC den sonra en iyi kadroyu kur ama gel planlama yapama Bir alba torrens gitti takım gitti benim izlediğim destekleidim bahar ve ısıl silindiler resmen taklitci hoca sayesinde.... Bide ozelliğimiş takımda sutör olunca kimseye sut attırmıyormus bu hoca Dee olunca digerleri önemsiz oldu :)

hocam takım ruhu olsa taurasi de iş yaparda. bu takımın ruhunu hoca gebertti topragın altına gömdü. taurasi seneye gitmek isterse ki ben istemem gitmesini. ozaman agustus gelsin isterim.

Seimone-Taurasi olayına gelene kadar daha çok fazla yanlış var, önce bunlar düzeltilsin sonra tartışırız ikisini.

ceyhunun koç olmadığını anlayıp kovduğumuz gün bu takım düzelir..doğru türk oyuncularımız kötü ama yabancılarımız bu takımı taşıyabilecek kapasitede, ama tek bi şart var o da yeni bi koç.

korktugum basıma geldi yazık ya kendi evimizde fenerin finale cıkısını izliyoruz resmen bugunku oyundan sonra yarın fener karsısındada iyi bir oyun beklemiyorum zaten

Yarın artık şikecileri yenmekten başka çaremiz kalmadı.

hurriyette galatasaray fena dagıldı diye haber yapmış .Şunların eline düşürdünüz ya bizi nediyim

ben yenilelim diye bişeymi söyledim. ben yukardaki arkadaşın hürriyetgaztesindeki yazılanlara laf ettim. fenerdede bir halt yok dedim. casares zaten bizi yener. bunun tartışması olurmu sence.

onu diyorum işte.

Nasıl olsa Casares'e yenilcektik diye mi avutalım kendimizi ? veya nasıl olsa fenerde yenilcek diye mi düşünelim artık ?

Böyle düşünen ve yarın maça gelmeyecek arkadaşlar var aramızda.

Fb bayan basketbolda küçülecek diye haberler çıkmıştı sezon başında ama ligde normal sezonu lider bitirdiler, euroleague'de de 13 maçta 13 galibiyet aldılar. Bugünkü maçı alsak bile averaj durumundan yine çıkamama ihtimalimiz var. Bu maçı da alırlarsa finale kalmaları an meselesi. Finalde de Abdi İpekçi'yi full çekip taraftar baskısıyla falan kupayı alabilirler..

Bu arada bu akşamki Fenerbahçe maçı hakkında topic açılmamış. Neden acaba. Umutsuzluk var diyeceğim ama voleybol ligindeki en umutsuz olduğumuz maçlara bile topic açılırdı. Önemsiz maç desen değil. Şampiyonlar Ligi çeyrek finali. Açılmamasının bir sebebi olmalı. O kadar da karamsar olmamak lazım. Zira son oynanan Türkiye Kupası finalinde yenmiştik fb'yi. Cumhurbaşkanlığı'nda da yendik. Taraftarımız önünde oynanacak bir maç. Yine kazanma ihtimalimiz en az onlar kadar var..

Üst Alt