ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu

Evet 2 yıldır aralıksız poz veriyor zaten. Konuşmak kolay öyle, hayvan değil bunlar da insan. Kendizi şu sporcuların yerine koyun 9 ay Avrupa 3 ay WNBA. 2 ay dinlenemez mi?
iyi de diana taurasi ve tina charles'ın suçu ne? bu kadınlar wba en iyi 5'e seçilmişler..bence sorun dinlenmekte değil fowles euroleague'de oynayamayacağını bildiği için teknik ekibe tavır yapıyor olabilir ben paramı alırım keyfime bakarım der belkide..ama en azından ligde oynayacağı zaman tina charles ve fowles forvetlerini kimse alt edemez..euroleague'de de olsa böyle olurdu..

iyi de diana taurasi ve tina charles'ın suçu ne? bu kadınlar wba en iyi 5'e seçilmişler..bence sorun dinlenmekte değil fowles euroleague'de oynayamayacağını bildiği için teknik ekibe tavır yapıyor olabilir ben paramı alırım keyfime bakarım der belkide..ama en azından ligde oynayacağı zaman tina charles ve fowles forvetlerini kimse alt edemez..euroleague'de de olsa böyle olurdu..

Diana geçen sene doping muhabbetinden bayağı dinlenme fırsatı buldu

Tina Avrupa arenasına ilk çıkıyor kendini ispat peşinde ve geçen sene avrupada oynamadı sadece wnba

Fowles geçen sene lig ve avrupada,bu sene wnba 35+ dakika oynadı

Gelse iyi olurdu,ama gelmedi diye kimse art niyet aramasın

Hem oynayamayacağını bildiği için derken?

Fowles in ölüsü dünyanın her takımında,rakibi kim olursa olsun oynar 20 dakka oynar 40 dakka oynar

Tina Avrupa arenasına ilk çıkıyor kendini ispat peşinde ve geçen sene avrupada oynamadı sadece wnba

Fowles in ölüsü dünyanın her takımında,rakibi kim olursa olsun oynar 20 dakka oynar 40 dakka oynar
euroleague'De en fazla 2 amerikalı oynatabiliyormuşsun..diana ve tina garanti fowles kontejyan dışı...

Diana zaten yeterince dinlendi geçen sene. Sue Bird, Maya Moore, Candace Parker gibi oyuncular da yapıyor ona bakarsan. Bir de Sylvia nasıl Euroleague'de oynamayacak? Takımda olsa direk keserdi Tina'yı. Ha öyle bir derdi olsaydı Ekaterinburg, Spartak gibi takımlara rahatlıkla giderdi. Hepsi peşinden koştu Sylvia'nın.

euroleague'De en fazla 2 amerikalı oynatabiliyormuşsun..diana ve tina garanti fowles kontejyan dışı...

Emre milli takımda Tina Fowles ın yedeği

Fowles dediğin kadın dünyanın en dominant uzunu

Çekineceği kimse yok,Ceyhun hoca teminatmı vermiş Tina oynıyacak sen oynamayacaksın

Kalkdıki Tina alındığında dediki ABD milli takımındaki gibi oynatacağım,yani Fowles in yedeği Tina!!!

Senin hesabına göre Tina nın gelmemesi lazım

Kaldıki süre paylaşırlar 20 dakka biri 20 dakka biri,her neyse artık

İlk 5 te 2 kıta dışı oynatıyosun ,yedekte sorun yok

Hem dediğim gibi 30 küsür lig maçı,10 civarı avrupa maçı,5 6 tane tr kupası,40 a yakın wnba nerdeyse 35 dakikadan fazla ortalama oynamış bi kadına az dinleneyim dediğinde kızma hakkın yok

Geçen sene Tamika da devre arası geldi,bu tempoda oynayan ve aralıkta gelen sürü ile oyuncu var

Onlarda insan :))

Diana ve Tina Fowles in yarısı kadar anca oynadılar geçen sene önceki mesajdada yazdığım gibi

İlaveten Fowles mi iyi Tinamı ,bence Fowles ,ha Tina diyenede eyvallah ,ama birine iyi demek öteki kötü demek değil

Bu seviyedeki sporcular birbirlerinden çekinmez

Asava Powel ve Tyson Gay geçilceklerini bile bile her yarış Bolt ile kapışmaz

Bolt olmasa bu ikisi efsaneydi en az Bolt kadar

Fowles in ne kadar öz verili olduğunu şöyle anlatayım,geçen sene fener maçında 39.13 sn oyunda kaldığı maç var

45 sn yedek kalmış,bi yudum su içse yani

Bu konudu niye bu kadar uzattın derseniz

Formamda Fowles yazar,ne Melo ne Taurasi ne Lakoviç ne başkası

Seviyorum uleyn :)

Emre milli takımda Tina Fowles ın yedeği

Fowles dediğin kadın dünyanın en dominant uzunu

Çekineceği kimse yok,Ceyhun hoca teminatmı vermiş Tina oynıyacak sen oynamayacaksın

Kalkdıki Tina alındığında dediki ABD milli takımındaki gibi oynatacağım,yani Fowles in yedeği Tina!!!

Senin hesabına göre Tina nın gelmemesi lazım

Kaldıki süre paylaşırlar 20 dakka biri 20 dakka biri,her neyse artık

İlk 5 te 2 kıta dışı oynatıyosun ,yedekte sorun yok

Hem dediğim gibi 30 küsür lig maçı,10 civarı avrupa maçı,5 6 tane tr kupası,40 a yakın wnba nerdeyse 35 dakikadan fazla ortalama oynamış bi kadına az dinleneyim dediğinde kızma hakkın yok

Geçen sene Tamika da devre arası geldi,bu tempoda oynayan ve aralıkta gelen sürü ile oyuncu var

Onlarda insan :))

Diana ve Tina Fowles in yarısı kadar anca oynadılar geçen sene önceki mesajdada yazdığım gibi
büyük bir şevkle fenerle oynayacağımız final serisini bekliyorum zavallı fowles 40 dakka boyunca nevriye-nevlin-matoviç'le mücadele ediyordu..şimdi fowles-tina-matic-torrens falan var...

Ben her türlü Fowles'ın daha iyi olduğunu düşünüyorum da Sylvia'nın "Euroleague'de oynamayacağını anlaması" falan ilginç. Sadece dinlenmek istedi altında başka bir şey aramamak gerek.

314424_263125230392794_108721615833157_684343_1718774684_n.jpg

Tina gecen senede EL'de oynadı, WNBA'dede play offta konferans fınalı oynadı, yani asıl Tina cok yorgun Fowles en azından Cumhurbaskanlıgı kupası ıcın gelmelıydı, neyse onemlı degıl artık ama takım olabılmıs degılız, dunku oynadıgımız takım grubun en dusuk sevıyedekı takımıydı ve Dee'nin muthıs performansıyla mac bıze geldı, Tina ritmini yakaladıgında hucumda Fowles'tan daha kapasiteli bir oyuncu ama Fowles savunma konusunda tartısılmaz bır bıcımde dunyanın en ıyısı.

Tina gecen senede EL'de oynadı, WNBA'dede play offta konferans fınalı oynadı, yani asıl Tina cok yorgun Fowles en azından Cumhurbaskanlıgı kupası ıcın gelmelıydı, neyse onemlı degıl artık ama takım olabılmıs degılız, dunku oynadıgımız takım grubun en dusuk sevıyedekı takımıydı ve Dee'nin muthıs performansıyla mac bıze geldı, Tina ritmini yakaladıgında hucumda Fowles'tan daha kapasiteli bir oyuncu ama Fowles savunma konusunda tartısılmaz bır bıcımde dunyanın en ıyısı.

Tina geçen sene nerde oynadı yahu,ben ilk macerası diye biliyorum

Bide dün Fowles maçtaymış diyorlar(tribünde) acaba diyorum :)

Tina geçen sene nerde oynadı yahu,ben ilk macerası diye biliyorum

Bide dün Fowles maçtaymış diyorlar(tribünde) acaba diyorum :)

Fowles kupada oynatılmalıdır daha once nasıl bır maclıgına Tamıka geldıyse oda gelmelı, Tina Charles gece sene Nadezhda oynadı hatta Ros Casares'i yendıklerı macta ınanılmaz bır ıstatıslık yapmıstı.

Tina sadece 1,5 yıldır oynuyor. Fowles ise yıllardır sakatlık dışında dinlenmedi. Ayrıca geçen sene Avrupa'da Tina'yı dinlendiren ve aynı anda oyundayken rahatlatan Verameyenka gibi bir oyuncu vardı. Biz son maçta öldürüyorduk az daha.

Fowles kupada oynatılmalıdır daha once nasıl bır maclıgına Tamıka geldıyse oda gelmelı, Tina Charles gece sene Nadezhda oynadı hatta Ros Casares'i yendıklerı macta ınanılmaz bır ıstatıslık yapmıstı.

Fowles oynarsa Prince dışarıda kalır. Işıl da olmadığına göre böyle bir şey mümkün değil Fenerbahçe. Fowles oynasa bile Tina'nın yerine oynar anca bu maçta.

pota altında yine güçsüz kalacağız sanırım yerli kontenjanından dolayı. leş bir yerli kadromız var. fenerbahçeye sırf yerli oyuncularımızın kötülüğünden yeniliyoruz.. avrupada yabancı sınırlaması olmadığı için final şansımız oldukça yüksek bu sene, ama yerli olarak iyi bir kadromuz yok malesef

birsel falan bildiğim kadarıyla hepsi bizim alt yapımızdan cıkma küme düşünce tabi fener atlamıştı oyuncular ulan o zaman azıcık sahip cıkılsaydı o şubeye böyle olmazdı bu durum nese fenerinde yerllileri cok yaslandı artık birsel haric bi iki seneye kalmaz yerlilerdede geçeriz onları allahtan ayşe cora yı zamanında almışız

Üst Alt