ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu

bu yerli rotasyonuyla fb yi yenermiyiz

valla normalde bu halimizle şansımız az olur derdim ama sırf biz kötü değiliz fenerde çok kötü hazırlık dönemi geçirdi bu takıma yenildiler her ne kadar angel olmasada nevriyede baya form düşüklüğü var sakatlıgından sonra bide yaslandı artık birsele çok dikkat etmemiz lazım yine onların herşeyini o yapıcaktır bu macta angelada sert savunma yapmamız lazım tinanın ve taurasinin kafasına kafasına vurması lazım blokların :D valla sonuc olarak başımızda iyi bir koç olsa oktay hoca gibi yuzde 90 kazanırız derdim ama bu ceyhun varken bilemiyorum takımın o günkü performansnıa bağlı maçı almamız yoksa ceyhun hocanın orda oturmaktan başka birşey yaptığını görmedim ben

1. Ros casares valencia 1/0 2

2. Galatasaray medical park 1/0 2

3. Bourges basket 1/0 2

4. Ummc ekaterinburg 1/0 2

5. Lotos gdynia 0/1 1

6. Zvvz usk prague 0/1 1

7. Vici aistes kaunas 0/1 1

8. Seat unisze gyÖr 0/1 1

valla normalde bu halimizle şansımız az olur derdim ama sırf biz kötü değiliz fenerde çok kötü hazırlık dönemi geçirdi bu takıma yenildiler her ne kadar angel olmasada nevriyede baya form düşüklüğü var sakatlıgından sonra bide yaslandı artık birsele çok dikkat etmemiz lazım yine onların herşeyini o yapıcaktır bu macta angelada sert savunma yapmamız lazım tinanın ve taurasinin kafasına kafasına vurması lazım blokların :D valla sonuc olarak başımızda iyi bir koç olsa oktay hoca gibi yuzde 90 kazanırız derdim ama bu ceyhun varken bilemiyorum takımın o günkü performansnıa bağlı maçı almamız yoksa ceyhun hocanın orda oturmaktan başka birşey yaptığını görmedim ben

o zaman oktay mahmuti hem erkek hem kadın takımının koç u olsun :)

Shipp,Songaila ve Emir Hoca salondaydı özellikle Shipp'in taraftarla diyaloğu falan çok iyiydi.Katılım çok değildi ama geçen sene 50 kişiye oynadığımızı hatırlarım.

Taurasi çok sıcakkanlı hiç beklemiyordum,sahada oyuncularla iletişimi,tribüne hareketleri falan çok başka biri gelmiş sanki.

espn'ne pozları verirken çok yorulmuş desene...
işin iç yüzünü bilmiyoruz maalesef ama bizde gecen yıl 40 dk oynuyordu her mac ve wnba de de sürekli oynadı.Dinlenme hakkı var gibi duruyor ama böyle önemli bir macta oynayıp sonra 2 ay gelmese de olurdu.

işin iç yüzünü bilmiyoruz maalesef ama bizde gecen yıl 40 dk oynuyordu her mac ve wnba de de sürekli oynadı.Dinlenme hakkı var gibi duruyor ama böyle önemli bir macta oynayıp sonra 2 ay gelmese de olurdu.
bu melek bilge 5 dakka oynar artık. tinacharles faul problemi yaşamamalı.

Bu takımın geçen seneden farkı yok!!!

Geçen senede yabancılar çok iyiydi

Tamika ve Agustus Wnba de şampiyon oldu,o takıma Fowles i de ekledinmi uçarlardı zaten,al sana geçen seneki yabancılar

Bu takımın yerli oyuncuları leş,şu takımı hocasız çıkarsan arada fark olurmu bilemiyorum

Tamika ve Agustus Wnba de şampiyon oldu,o takıma Fowles i de ekledinmi uçarlardı zaten,al sana geçen seneki yabancılar

Bu takımın yerli oyuncuları leş,şu takımı hocasız çıkarsan arada fark olurmu bilemiyorum

Geçen sene ilk beşimiz daha iyiydi ama benchimiz yoktu. Şimdi takım tamamlanınca Tina gibi bir bench oyuncumuz olacak. Euroleague'de zaten Tuğba Palazoğlu ilk 5'teydi, Alba ile orada bir hayli güçlendik. Prince - Hodges farkı var. Yine Gintare yerine bir seviye önde diyebileceğimiz Matic var. Takım daha iyi de Ceyhun aynı Ceyhun. :(

Doktor Reis beyendin mi taurası'yı...:)

Işıl 8 top çalma oynamıs...:)

pota altında yine güçsüz kalacağız sanırım yerli kontenjanından dolayı. leş bir yerli kadromız var. fenerbahçeye sırf yerli oyuncularımızın kötülüğünden yeniliyoruz.. avrupada yabancı sınırlaması olmadığı için final şansımız oldukça yüksek bu sene, ama yerli olarak iyi bir kadromuz yok malesef

Geçen sene ilk beşimiz daha iyiydi ama benchimiz yoktu. Şimdi takım tamamlanınca Tina gibi bir bench oyuncumuz olacak. Euroleague'de zaten Tuğba Palazoğlu ilk 5'teydi, Alba ile orada bir hayli güçlendik. Prince - Hodges farkı var. Yine Gintare yerine bir seviye önde diyebileceğimiz Matic var. Takım daha iyi de Ceyhun aynı Ceyhun. :(

Hazır oyuncuları al bin sırtına öyle koçluğu bende yaparım

Mahmuti nin(gerçi kıyaslamak değil isimlerini yanyana geçirmek bile abes) takım oyununa katkısını geçtim sadece 1.5 sezonda yaptıklarına bakalım

Andriç in gelişimi 1.5 senede

Shampert ve Tutku nun artık düşüşe geçerler dediğin anda ellerinden tutup yükseltişi

Yetenekleri ne kadar fazla olursa olsun Furkana hen ön eleme hem cumhurbaşkanlığı maçında inanılmaz süreler verişi(19 yaşında)

Caner in yükselişi

Bi koçun oyuncuların performansı üzerinde hiçmi etkisi olmaz

Mahmuti en can alıcı maçlarda Furkana Canere güvenirken,Ayşe Cora ya 5 dakika verirmi vesela koç

Hiç sanmıyorum

Neye yararsın be adam,Taurasi yi koydunmu takıma bende sırtımı yaslar izlerim

Gecen seneden güclüyüz kesinlikle. Saziye iyi yerlidir. Faydalidir aslinda. Dün performans sergileyememistir sadece. Fenerbahce macinda Isil ve Fowles´in olmamasi büyük dezavantaj. Ama takim gayet güclü. Yine de kazanacagimizi düsünüyorum.

Gecen seneden güclüyüz kesinlikle. Saziye iyi yerlidir. Faydalidir aslinda. Dün performans sergileyememistir sadece. Fenerbahce macinda Isil ve Fowles´in olmamasi büyük dezavantaj. Ama takim gayet güclü. Yine de kazanacagimizi düsünüyorum.

Bayağı uzun bişey yazmıştım ama çok kısa özetleyeyim

Bu takımın üstü(yabancıları) Adriana Lima,altı akrep Nalan(yerliler)

Fenerin üstü Angelina Jolie altı şu anki kilosu ile Hülya Avşar

Bizim üstümüz daha güzel,altımız çok kötü ,onların altı fena değil

Dengeli değiliz,o sıkıntı

Hocadan bashetmeyelim zaten

Üst Alt