ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu

maçtan yeni geldim şu an cok yorgunum takımın eksiklerini falan sonra yazarızda bu taurasi nedir arkadaş ya resmen haksız rekabet

Fenerbahçe maçlarında her türlü Diana-Alba-Tina-Fowles olur. Tina bench başlar. Guard rotasyonumuz berbat olacak sadece Işıl ile. Prince Diana ve Alba'yı dinlendirmek açısından çok önemliydi. Tina - Fowles aynı anda oyundayken tutmazsa çok kötü olacak işte. Diana-Alba 38'er dakika oynar artık.
Bu risk alınır mı bence de alınır.Ancak diana ve alba 38 dk görev almayabilir.O da şaziyeye ve bir miktar gülşaha bağlı.bu ikili en önemli özelliklerini yani dış atışları iyi olursa diana ve alba 38 degil 32 dk gibi süreler alır.Nitekim de şaziyeden umutluyum ben yeter ki turnike atmasın :D

Bu risk alınır mı bence de alınır.Ancak diana ve alba 38 dk görev almayabilir.O da şaziyeye ve bir miktar gülşaha bağlı.bu ikili en önemli özelliklerini yani dış atışları iyi olursa diana ve alba 38 degil 32 dk gibi süreler alır.Nitekim de şaziyeden umutluyum ben yeter ki turnike atmasın :D

Angel delik deşik eder yalnız Gülşah ya da Şaziye ile eşleşirse. 2 dakikada 3 turnike bırakır.

Angel delik deşik eder yalnız Gülşah ya da Şaziye ile eşleşirse. 2 dakikada 3 turnike bırakır.
2 numarada alba 3 numara da şaziye oynadıgını düsünürsek.angeli alba ile tutabiliriz diana kenardayken.yani gülşah veya şaziye oyundayken penny i tutarlar.alba veya diana da angeli tutar.zaten diana ve alba oyundayken sorun yok

bide fowles gelsinde o zaman gör sen haksız rekabeti. :)

fowlesa final serisinde görürüz anca bu arada pazar günü ribaundlardaki sorunumuzu nasıl halledicez bilmiyorum rakip bugün 2 katımız fazla ribaund aldı acil çözüm lazım buna

fowlesa final serisinde görürüz anca bu arada pazar günü ribaundlardaki sorunumuzu nasıl halledicez bilmiyorum rakip bugün 2 katımız fazla ribaund aldı acil çözüm lazım buna

Tina'dan başka çözüm yolu. Kendi başına toparlar ama ne kadar etkili olur göreceğiz. Fenerbahçe de oldukça iyi ribaunducu bir takım. Birsel-Penny-Angel-Nevriye-Matovic/Tamane Hep çok iyi ribaundcular.

Beyler izleyemedim maçı nasıldıkk Taurasi nasıldı.. kaç sayı attı.?

Tina'dan başka çözüm yolu. Kendi başına toparlar ama ne kadar etkili olur göreceğiz. Fenerbahçe de oldukça iyi ribaunducu bir takım. Birsel-Penny-Angel-Nevriye-Matovic/Tamane Hep çok iyi ribaundcular.

tina mecburen 38 dakka falan oynar herhalde ışılın olmaması cok kötü oldu taurasiye cok iş düşüyor bu arada penny savunursa onu maçın yıldızı olur taurasi nbadede karsılıklı oynadıkları zaman diana 25 uzerı atıodu hep ama angel savunursa kıran kırana olur valla kavga cıkar macta kesin bu arada birselide cok iyi savunmak lazım nevireye son yıllarda bitti gibi cok ağır ozellikle belindeki sakatlıkdan sonra

arkadaşlar avrupada 2'den fazla amerikalı oynatamadığımız için fowles oynamadı ama türkiye'de derbide oynamaz mı bu kadın yaw..tina ve fowles dağıtır fener forvetlerini ??? ??? ???

Şu 2. tokatı da atalım baskette müthiş olacak :D Hadi Taurasi be aynı sayıyı Fener maçında da at :D

Üst Alt