Emek Hırsızı Veli Kavlak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emek Hırsızı Veli Kavlak

Cevap: Emek Hırsızı Veli Kavlak

Ya millet bizim maçlarda olumsuz pozisyonlarımızı hakemden büyük hata şeklinde gereksiz yorumlayan çok şerefli spikerlere bak sen hele. Top yön değiştirmişte, koşuyormuşta yorumlar ibretlikti bildiğin hayretle izledim. Aslında bizim yapacağımız bu gereksiz spikerlerin kendi maçlarımızı yorumlamasını engellemek.

Alayı şikenin çocuğu.

bu herkese olan birşey en azından Burak'ın pozisyonunda temas vardı.

ahh beşiktaş ahhh...

Pozisyonda kaleciye baktığım için önce yanlış karar demiştim ancak orada penaltıyı yapan kaleci değil arkadaki oyuncu Ferhat. Tam arkadan Veli'nin topuğuna bir temasta bulunuyor. Zaten Veli o darbeyi aldığı için sendeleyip ayakları birbirine takılıyor. Doğru karar bence.

Pozisyonda kaleciye baktığım için önce yanlış karar demiştim ancak orada penaltıyı yapan kaleci değil arkadaki oyuncu Ferhat. Tam arkadan Veli'nin topuğuna bir temasta bulunuyor. Zaten Veli o darbeyi aldığı için sendeleyip ayakları birbirine takılıyor. Doğru karar bence.

Zaten o Ferhat denen temasim oldu demis? Neyi tartisiyoruz?

beyler bosuna tartismayin, besiktasin serefli ikincilikleri var : (((((((((((((((((((((((

Sacmalama sergen tovbe yarabbi.. Tovbe de oglum.. Boyle seyler deme..

Allah 'a inancım sonsuz ama adaletsizliğe dayanamıyorum.o şikeci köpekler hala maç yapmaya devam ediyo.geçen sezonki süper final bi çok can aldı.GSlı kardeşlerimiz öldü,belki fenerli,bjkli,trabzonlu birileri de öldü. para tutkusu olan ve adaletsizlikten hoşlanan şerefsizler yüzünden.tüpçü denilen ayıoğlu ayı hala tffnin başında. şikeyi serbest bıraktı bi de.ama hala ceza yok.

burakın pozisyonunda ortalığı ayağa kaldıran şerefsiz beşiktaşlılar çıkın ulan ortaya hadi anlatın dürüstlük masallarınızı köpekler!

adamın o kadar sacma bi dusmesi var ki duserken bile bile acaba öbur tarafa mı yatsaydım diye dusunmustur

valla ferhat vurdumu vurmadımı bilmiyorum ama düşüşü inandırıcı gelmedi. burak yılmazada darbe vardı ama herkes burak kendini yere attı dendi. yaygara yapıldı. pozisyonun içinde burak olmaıdıgı için haftalarca konuşulmaz.

Tam hırbo, ama ben veliye kızmıyorum nerde o namuslu geçinen bjk taraftarı??? ne oldu lan, allahın sopasını yediniz işte hadi delikanlı gibi çıkında açıklayın bu emek hırsınızını!!! Ulan Bursa sizi mahkemeye verse tahkime başvursa ne diyeceksiniz ............herifler!!

biraz dususu tuhaf ama sanki hafif dokunma var gibi o yuzden emek hirsizi demek dogru olmaz ama tabi bizim Burak a yapilanlar ortada o yuzden revenge olarak degerlendiriyorum bu konuyu:cool:

Ahahahhaa resmen kendi ayağına takılmış:D Ya şunları ciddiye alıpta bişeyler yazmayın. Beşiktaş ne aga ya 20 senede 2 şamp. anca alıp hakemler öhühühüh diye 20 senedir zırlayan bi camia. Bildiğin anadolu takımı la Beşiktaş. Çöp.

Üst Alt