Emiliano Insua Galatasaray'da - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emiliano Insua Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emiliano Insua Galatasaray'da !

Sağlık kontrolünden geçip kontrat imazaladım,artık Galatasaray ın oyuncusuyum.Demiş kerata :D

Benitez'in ilginc tercihlerinden dolayi cok fazla forma sansi bulamadi.Cok iyi bir futbolcu degildir ama bu boyuna ragmen kafa toplarini karsilayabiliyor,hucuma da cok guzel destek verir.Bu bakimdan iyi bir tercih oldu.

hakan balta'dan çok daha iyi olmayan sol bek. hatta bazı özellikleri daha kötü. defansif olarak hakan balta kadar iyi değil. tekniği, pasları, soğukkanlılığı, oyun zekası da düşük. arkasına adam kaçırıyor diye eleştirilen hakan balta'dan sonra, insua'dan da en az hakan kadar şikayet edilecektir. sürat ve ortaları idare eder ancak onları da hakan balta'dan pek iyi değil. overall olarak bakarsak hakan balta daha iyi. rijkaard'ın "defans istiyorum" açıklamalarını göz önünde bulundurursak, onun saçma bir transferi olmuş bu. rijkaard gibi futboldan pek anlamayan bir adama transfer yaptırmayacaksın.

ayrıca kontenjan konusunda nasıl bir şey düşünüyorlar merak ediyorum. neill, misimovic, baros, cana, pino + orta saha. 6 eder. pino'yu kessek, yerine çok iyi diyebileceğimiz adam yok. kampın yıldızı serdar özkan'ı bitirdi rijkaard. aydın yılmaz oldukça iyi olmasına rağmen kronik sakatlığı var. ilk 11'den başka bir yabancı oyuncuyu kesmeyi söz konusu bile etmiyorum. diğer bir ihtimal de orta saha transferinden vazgeçilmesi ki kıyamet senaryosu olur. rijkaard'ın defans inadı yüzünden vazgeçilmeyeceğini umuyorum, orta saha transferinden. bir orta saha mutlaka alınmalı ve iyi olan 6 yabancı sahada olmalı. insua en zayıf halka olarak 2-3 hafta sonunda yedek kulübesine çekilir zaten.

Sizce bu yazıyı hangi üye yazmış olabilir? :happynew:

47703_104277189631610_103247283067934_32821_8055601_n.jpg
47703_104277192964943_103247283067934_32822_3324984_n.jpg

Muhteşem bir transfer. Sisteme tam uyan bir sol bek almış yönetim. Satın alma opsiyonunun olması da çok güzel (tabii fiyatı da).

fm 09 da adamımdı çok sevindim artık onu almaya uğraşmayacağım:) ama yinede içim sızlıyor:( geç mi kaldık:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt