Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos

elmander acilen sepetlenmeli. anti ardacı olan ben bile bu senen ardanın gelmesini çok istiyorum. Gelirse bu takım uçar gelmezse alternatif kanat oyuncularına yönelmeli.

ok.gif
M.TOKHAN - 04.08.2013 21:09

bos.gif

gs nin her iki beki de sürekli hücumda! sneijder eski formunu bulmak üzere.amrabat bile formda! orta sahası da hücuma destek verince rakibe oyun olarak üstünlük sağlıyorlar.

Ben cidden bizi anlamakta zorluk çekiyorum.Takımın eksiklerini görüp doğru kadro planlaması yapmak bu kadar mı zor?

geçen sene zieglerin hücumdaki etkisizliğini gördükten sonra nasıl gidip aynı özelliklerdeki kadleci aldık?

Alex gittikten sonra neden skora katkı yapacak bir forvet arkası oyuncu almadık?

stoch ve krasiç gibi geçen seniy 0 gol 0 asistle geçirmiş iki kanat oyuncusu varken neden kanatlarda yüksek performans gösterecek oyuncularla hiç ilgilenmedik?

bu sorulara cevap bulmakta inanın zorluk çekiyorum!

ok.gif
ativan - 04.08.2013 21:12

bos.gif

Mesajı Gönderen: trnglf:cLink:2755001

Selçuk´a bir nevi katılabilirim ama sneijder meireles´den üstün demek komik.. Sneijder şu ana kadar ne verdi de üstün?

Topal için de illa penaltıdan senede 6-7 gol atması gerekiyor anlaşılan.. Maalesef biz 3 sezonda o kadar penaltı atmıyoruz.. Atsak da Baroni hazretleri kullanıyor..

Yoo tam tersi meireles ne oynuyor dememiz lazim

Melo topal hic karsilastirmaya bile gerek yok bence

Su yanyana yazilan kadro.da gs 11 ine girecek 3 kisi var

Gokhan sow alves

Daha otesi degil

Zaten elimizde gokhan sow alves emre volkan ve gelecek adina salih disinda bolca sisirilmis bir kadro var

İyi oyuncu sayimiz 6 yi 10 a cikarmak lazimdi.

Volkan-Muslera 2

Gökhan-Eboue 1

Bruno-Chedjou 1

Egemen-Semih 0

Hasan-Riera 1

Topal-Melo 0

Emre-Selçuk 0

Meireles-Sneijder 0

Kuyt-Hamit 1

Sow-Burak 1

Webo-Drogba 2

Yeter ki oynayalım biraz‚ artık biraz..

ANTUDAN

hahahahahahahahaha

bence hamıt ıı yedek olur cunku mucadele edıyo mesela 2 0 one gectığımız maclarda oyuna gırer...suda gercek kı sabrı hamıtten daha aktıf..dalga gecılen sabrı...

Sabri ile sadece dalga geçiliyor farkındaysanız. Gerçekten çıkıp sabri hakkında ciddi ciddi eleştiri yapan adam görmedim.

Hazır buna değinmişken yıl olmuş 2013 hala bazı Galatasaraylılar Galatasaray kaptanı ile dalga geçiyor acıyorum böyle şeyleri paylaşanlara şahsen.

Üst Alt