Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos

Tamam Ceyhun fln begendik diyorsunuz da, 1 mac ile yola cikip komik duruma düsmeyelim yine. Ceyhun, Hamit, (Umut), Hakan ve Elmander gibileri sezon sonunda en azindan gitmeli. Hedef yükseltiyorsak bunlar ile olmaz. Yedekleri de saglamlastirmak lazim.

Tabi Hamit her zaman yedek kadro da yer alabilir.

Katılmıyorum. TS'nin şampiyon olduğu sezon en önemli isimlerden biriydi Ceyhun.

Colman-Selçuk-Ceyhun önlerinde kanatları kullanan Engin ve Jaja ile. Küçümseme Ceyhun'u. Büyütmemekte lazım elbette. Ancak hem yerel lig hem CL diyoruz. Bu pozisyonda ülkedeki önemli isimlerden biri de Ceyhun'dur. Rakiplerde kendisinden daha yeteneksiz isimler oynamakta.

spoiler.png

Beyler övmeyin adamları‚sonra kendi forumlarında paylaşıyorlar.Eleştirin‚şike felan deyin.

Antu'dan gizli yazılmış mesaj :D

Ben gecen sene bile Ceyhun´un neden hic oynatilmadigini anlamiyordum. Ceyhun iyi bir futbolcu, iyi bir kesici.

Trabzonspor´da cok iyi performans sergilemisti, Kayserispor´da da iyiydi. Ceyhin iyi bir alternatif.

Gönderilecek biri varsa, o futbolcu Yekta olur, Ceyhun degil. Fikrim net bu konuda. Gecen sene de öyleydi

cincon´un şu arsenal maçını 65-70´inci dakikaya kadar izledim ve şunu malesef üzülerek söyleyebilirim ki şampiyon belli ikinci kim.. adamlar karşılarında madridte olsa arsenal´da olsa ezilip büzülmüyorlar kendi futbollarını oynuyorlar ve takımları zaten oturmuş birçok yıldız var sneijder‚drogba‚selçuk‚melo gibi sistemleri makina gibi işliyor bu senede rahat şampiyon olurlar biz ise malesef haşortmanlının çöplüğünden birşeyler yapmaya çalışacaz allah ersun hoca´ya sabır ve kolaylık versin.

antudan

aynen.ben son maclarda hatta 3-1 yenildigimiz Napoli macinda bile.sahada durusumuz hakikatn cok farkli.Oyle bir havamiz var ki.Futbol oynamiyor gibni gorsensekde cok sexy gozukuyoruz ahahahhaahahah

ne diyorum la ben.

ok.gif
ativan - 04.08.2013 21:12

bos.gif

Mesajı Gönderen: trnglf:cLink:2755001

Selçuk´a bir nevi katılabilirim ama sneijder meireles´den üstün demek komik.. Sneijder şu ana kadar ne verdi de üstün?

Topal için de illa penaltıdan senede 6-7 gol atması gerekiyor anlaşılan.. Maalesef biz 3 sezonda o kadar penaltı atmıyoruz.. Atsak da Baroni hazretleri kullanıyor..

Yoo tam tersi meireles ne oynuyor dememiz lazim

Melo topal hic karsilastirmaya bile gerek yok bence

Su yanyana yazilan kadro.da gs 11 ine girecek 3 kisi var

Gokhan sow alves

Daha otesi degil

Zaten elimizde gokhan sow alves emre volkan ve gelecek adina salih disinda bolca sisirilmis bir kadro var

İyi oyuncu sayimiz 6 yi 10 a cikarmak lazimdi.

nornal böyle yazması adamın nickine bakın ativan muhtemlen psikolojik problemleri bir hayli fazla.

Ben gecen sene bile Ceyhun´un neden hic oynatilmadigini anlamiyordum. Ceyhun iyi bir futbolcu, iyi bir kesici.

Trabzonspor´da cok iyi performans sergilemisti, Kayserispor´da da iyiydi. Ceyhin iyi bir alternatif.

Gönderilecek biri varsa, o futbolcu Yekta olur, Ceyhun degil. Fikrim net bu konuda. Gecen sene de öyleydi

yerlilerden kimse gönderilmemeli mevcut şartlardan dolayı yarın birgün allah korusun sakatlığı olur kart problemi olur sıkıntı yaşarız zaten ilk 18 de 12 si yerli olmak zorunda. clio,elmander direk gitmeli arda alınabiliyorsa alınmalı oda olmassa kerim freı ve bir iki rotasyonda kullanacağımız oyuncular almalıyız. gökdeniz neden düşünülmez hiç anlama çok da iyi oynuyor bu yıl

Üst Alt