Emmanuel Culio Orduspor'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Culio Orduspor'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'da

bitmis

bu arada senin boyun 1.95 diye okudum, cezaliyken, oha olum, sen neymissin.

ben seni tam tersine 1.60 larda olan, bir ise yaramaz biri olarak bilirdim.

kac sinav cekebiliyon sen?

:asd:

Sinav cekmeyi hic sevmem ben, 20-30 anca yaparim. :D

Necati 1.95 olamaz. 1.95 olan adam klavyeye uzak olacağından yavaş yazar ama Necati hızlı yazıyor.

hahaha :D Alt tarafi copy paste yaptim, bisey yazmadim. :p

Henüz Kap'a bildirim yapılmadı. Ama herkes kesin gözüyle bakıyor. Culio orta saha için önemli bir isim. Orduspor'a çok yararlı olacağından eminim. 90 dakika koşan takımı için yüreğini ortaya koyan bir oyuncu. Orduspor'a çok şey katacaktır. 2.sezon bize geldi ve takımın en iyisiydi. Fatih hoca ile uyuşamadılar demek ki. Özellikle ayağında çok top tuttuğu ve hızlı olmadığı için uyuşmadıklarını söylüyorlar. Doğrudur. Yolu açık olsun :) Belki oradaki performansından sonra kalıcı olarak geri döner.

Cluio bu takımda geçen seneden kalan oyuncular içinde en son gönderilecek oyuncuydu. Doğruysa bu formayı gerçekten terlettiği için teşekkür eder Ordu spora ve Culioya hayırlı olmasını dilerim. Giydiği formanın hakkını veren ender oyunculardan kendisi.

kesinlikle gönderilmemeli. ona bu sezon şans tanınmalıdır. orta sahanın ortasında ve solunda oynayabileceği gibi sol bekte hakan baltadan daha iyi olacağı aşikardır.

elimizdki orta sahalar, melo, ceyhun, selçuk, ayhan, yekta, ?

umarım gönderilmez ve yedek olsa bile takımda kalır.

Takıma en az 2 transfer daha gelecek. Culio'nun gönderilmesi çok doğru karar. Futbolu bilen birinin yapacağı hamleydi ve FT'de bunu bir kez daha ispatladı ve istemediğini belirtti. Mustafa Sarp gitmese bile FT oynatmaz.

Nedim Türkmen:Galatasaraylı Juan Emmanuel Culio ile her konuda anlaştık, pazartesi günü imzaları atacağız, inşallah salı günü de Culio'yu Bolu kampına götüreceğiz"

KAP'a hala bilidirilmedi. Görüşmelere başladık diye bildiri yapılması lazım.

Artık Selçuk oyundan cıkınca mustafa sarp girer.

1.Mustafa Sarp zaten kadrodışı nereye giriyor ?

2.Selcuk neden oyundan cıksın?

3.Culio'dan önce girecek oyuncular var zaten takımda yerli cıkarıp yabancı sokacak lüksümüz olmayabilir.

Nerden tutsan elde kalıyo yorum Culio kim allah aşkına bırakın şu Hagi'nin attığı kazıkları artık

Nedim Türkmen:Bonservisini ‎1.9 milyon euro'ya alacağız. Yarısını şimdi veriyoruz.Diğer yarısını haziranda vereceğiz. Ordu tarihinin en pahallı transferi olacak. Culio biraz daha para istiyor.Büyük ihtimal pazartesi günü 4 yıllık anlaşma imzalayacağız.

Basın toplantısında söyledi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt