Emmanuel Culio Orduspor'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Culio Orduspor'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'da

Ilk 11 sansi azalinca motivasyonunu kaybetti biraz. Yedek kalacagima gonderin kiralik demis olabilir.

culio_orduspor.jpg

:D

KİRALIKMI SATILIKMI?

çok üzüleceğiz çok , bu sezon bile işimize ederdi........

culionun yerine daha iyi biri gelecekse, sorun yok

yok eger gelmicekse, ayhani kadroda tutup, culioyu "kiralik" gönderiyorsan, hani yillik 600 bin euro alan, cok kaliteli olmasada, faydasini dokunduran bir adami kiralik gönderiyorsan, hata yapmis olursun.

bakalim yerine kimi alacaklar

Culio gibi bir futbolcuyu kaç paraya alabiliriz???

Bu sorunun cevabını verebiliyorsak Culio Orduya gitsin. Aksi taktirde kalmalı.

Adam neredeyse bedavaya oynuyordu bence 6+2+2'nin içinde mutlaka biryer bulmalıydı kendine. Yerine kim gelirse gelsin ben yedek kulubesinde Ayhan yerine Culio'yu görmeyi tercih ederdim. Orduspor çok iyi transfer yaptı kendi adına. Geçen seneki dik duruşun için teşekkürler Culio...

ArkadaŞlar dÜŞÜncemİ paylaŞtim cevap veren olmadi , bence terİm hagİ komplexİnden paketlİyuor

Culio rotasyon için en ideal oyuncuydu. Üstelik çok cüzi bir ücret karşılığı oynatılıyordu. Bence yanlış bir karar oldu..

Culio belki yedek kalmayi istemedi, belki ordu da bizden daha cok kazanacak gitmek istedi belki de F.T oyun sitilini vs. uygun bulmadi ama sonucta gidilmesine karar verilmis. Ne cok muhalefetlik yapiyorsunuz. Alinana pahali, satilana gereksiz vs.

Orduspor başkanı N.Türkmen yarın 14:30 kulüp binasında basın açıklaması yapıcak.Culio transferi o şekilde açıklanabilir. KAP'a hala bilidirilmedi. Orduspor ile görüşmelere başladık diye, bir bildiri yapılması gerekmiyormuydu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt