Emniyet Müdürü: "Parklarda fuhuş yapılıyor ama.." - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emniyet Müdürü: "Parklarda fuhuş yapılıyor ama.."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emniyet Müdürü: "Parklarda fuhuş yapılıyor ama.."

Çok garip kafalar var.. Bu ülkede herkesin özgür yaşayabilmesi için en az 3 nesil atlamamız lazım..

özgürlük özgürlük diye çığırırken arkasında durmak kolay değildir. Ağzına özgürlük kelimesini almayacaksın ya da bunlarada karışmayacaksın ama dur o zaman işlerine gelmez.işinize geldiği kadar "ak" işinize geldiği kadar özgürsünüz .

Evet savaşlara katılan kadınlar! Aynı sularda, hiç bir art niyet taşımaksızın yıkanan! Kadın'a Kurultay'larda yer veren bir töremiz(!) var.

Sanırım unutulmuş :)

Ha ucundan da, Bamsı Beyrek ve Banu Çiçeğin nasıl güreş tuttuğu kısmına girersem, dinden de aforoz edersiniz, girmeyeyim :D

Tarihi de istediğimiz gibi uyduralım hocam ne olacak değil mi sizden bir Tevfik FİKRET bir Mehmet RAUF kokusu aldım. :)

Azarbaycanda yargi ve kanun yokmu ,lan???????

Birde Iranlan ,Azarbaycani kiyaslamak............HAKARETTIR!

Bu Iran mangalarini ben........35 mil. turku eziyor gavatlar!

:sgr: :sgr:

bence bu sadece eski toprak olarak tabir ettigimiz amcalarin cok dogal olan iki insan arasindaki ozgurce sevgi ifadesini "nedense" kaldiramamasi :)

Vay anasını kendi örf ve adetlerine bu kadar düşman bir toplum ilk defa bizi görüyorum... İslam'la haşır neşir olmadan önceden beridir gelen bir töremiz var bizim adetlerimiz görenek ve geleneklerimizi ve bu doğrultuda sen sokaklarda "yiyişemezsin" arkadaş ister müslüman ol ister hristiyan ya da herneyse... Senin içinde yaşadığın toplumun temel taşları müsade etmiyor buna din değil.Dinen zaten günahtır da herkes benim dinimin kurallarına göre yaşayamaz.Rusya'da erkeklerde birbirini ağızdan öperler bu gayet doğaldır.O da o toplumun kültürüdür.Bu da bizim kültürümüz bu kültürden rahatsızlık duymak niye ? Atatürk'ün savaş verdiği şey neydi madem böyle olacaktı da ? Türk insanının kültürünü böyle yok edecektik madem bunca savaşı ve kurtuluş mücadelesini niye verdik biz ? İnsan olarak soy olarak bir şekilde yaşamaya devam ederdik hem de o çok özendiğimiz(!) Amerikan veya İngiliz'lerin himayelerinde... Bunu her insan kendi içerisinde mukayese etmeli ölçüp tartmalı ve ona göre konuşup yorumlamalıdır... (Noktalama işaretleri için özür dilerim şimdiden.)

Bu biraz ayıp olmamış mı ? Azeri kardeşimize "sanane lan" dercesine o da bizler gibi TÜRK'tür ve TÜRK'ün örf ve adetleri her yerde her TÜRK için aynıdır o da bu bağlamda değerlendirmiş.Modumuza yakışmamış sanki..

aynen anlatmak istedigim tam bunlar

ben sadece bu forumdaki bu dusucede olan insanlar degil sokakta hayatimizda olan insalrda yilllar gecdikce bnu dusunceye geciyorlar

hakikaten durum cok enteresan neyin savunmasini yapmak durumunda kaliyoruz

özgürlük özgürlük diye çığırırken arkasında durmak kolay değildir. Ağzına özgürlük kelimesini almayacaksın ya da bunlarada karışmayacaksın ama dur o zaman işlerine gelmez.işinize geldiği kadar "ak" işinize geldiği kadar özgürsünüz .

Madem ki siyasete giriyorsun Çağatay hocam,senin görüşünün aldığı oyda o "ak" dediğinin aldığı oyda sabittir.Toplum sana göre "aptal,bidon kafalı..." olabilir mesela ama şu anda böyle yapacak birşey varsa o da insanlara kendi fikrini ılımlı bir şekilde anlatıp onları buna inandırmaktır.Ama yıllarca teb'a olarak görülen bu halk artık yer mi söyeleyeceklerinizi,hiç zannetmiyorum ama siz yine de bir deneyin :)

Noluyor yahu biri "ak"ıyor biri kokuyor, yavaş gelin..

Azarbaycanda yargi ve kanun yokmu ,lan???????

Birde Iranlan ,Azarbaycani kiyaslamak............HAKARETTIR!

Bu Iran mangalarini ben........35 mil. turku eziyor gavatlar!

:sgr: :sgr:

Tractor Sazi şampiyon olur mu reis bu sene sence; :n:

[video=youtube;PhwgyU7KZK0]https://www.youtube.com/watch?v=PhwgyU7KZK0&feature=related[/video]

Şahin'cim Anne'nin Baba'nın yanında çocuk sevmemenin, usul ile erkan ile terbiye ile ne alakası var allah aşkına ?

Böyle garip davranışları, adab-ı muaşeret esasları gibi sunmayın gözünüzü seveyim.

Ozan abim belki ornek tamolmadi

Valla biz den buyuk geldimi anne ve ya baba olmasin yani aileden olmasin

Eger oturmusuza ayaga kalkariz hurmet anlaminda

en azindan o aktiviteyi yapan insanlar bu acidan bakarssan bile saygisizlik

bilmem anlata bildin mi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt