Emniyet Müdürü: "Parklarda fuhuş yapılıyor ama.." - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emniyet Müdürü: "Parklarda fuhuş yapılıyor ama.."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emniyet Müdürü: "Parklarda fuhuş yapılıyor ama.."

Ozan abim belki ornek tamolmadi

Valla biz den buyuk geldimi anne ve ya baba olmasin yani aileden olmasin

Eger oturmusuza ayaga kalkariz hurmet anlaminda

en azindan o aktiviteyi yapan insanlar bu acidan bakarssan bile saygisizlik

bilmem anlata bildin mi.

Şahin abim meselenin özü "EDEP","AHLAK".Başka da birşey yok.Türk ırkının kökeninde ataya saygı vardır.Bazı odaklar bu edep ve ahlakı çıkarttığında "TÜRK" diye birşey kalmayacağının farkında ve tek uğraşta bu ben bizim insanımızın bu adamlara ne kadar yardımcı olduğunu gördükçe inanamıyorum.

Bu biraz ayıp olmamış mı ? Azeri kardeşimize "sanane lan" dercesine o da bizler gibi TÜRK'tür ve TÜRK'ün örf ve adetleri her yerde her TÜRK için aynıdır o da bu bağlamda değerlendirmiş.Modumuza yakışmamış sanki..

Turkiye Cumhuriyyeti sadece Istanbuldan Izmirden ibaret degil

Azerbaycana gelirsek hic kuskun olmasin bu konuya yazma sebebim

bizdede bu durumlar var ondan yazdim

anlatdigimin yargiyla kanunla kurallarla hic bir alakasi yok aslinda

birde Yukaridan asagiya bakma kanunuzu yarginizi kurallarinizda goruyoruz ( bu kelimeyi etdigim icin ozur dilerim yuregim acidi)

Stada atlayanlar itildim diyor sike yapanlar totem diyor ne kurallarindan kanundan bahs ediyorsunki?

kanun 6222 di degilmi?

Ayıp olmamış. O anlamda demedim çünkü.

Azerbaycan'da ki hayat ile Türkiye arasında ki hayat da farklılıklar var.

Ayrıca Türkiye'de 81 vilayetin 70 tanesini gezmiş biri olarak, Türkiye'nin iki şehirden ibaret olmadığını biliyorum.

Konuyu farklı yerlere çekerek, provakasyona doğru götürmezsek sevinirim.

Madem ki siyasete giriyorsun Çağatay hocam,senin görüşünün aldığı oyda o "ak" dediğinin aldığı oyda sabittir.Toplum sana göre "aptal,bidon kafalı..." olabilir mesela ama şu anda böyle yapacak birşey varsa o da insanlara kendi fikrini ılımlı bir şekilde anlatıp onları buna inandırmaktır.Ama yıllarca teb'a olarak görülen bu halk artık yer mi söyeleyeceklerinizi,hiç zannetmiyorum ama siz yine de bir deneyin :)

ben siyasete girmedim ama sen giriyorsun hayırlı olsun reis .

Şahin abim meselenin özü "EDEP","AHLAK".Başka da birşey yok.Türk ırkının kökeninde ataya saygı vardır.Bazı odaklar bu edep ve ahlakı çıkarttığında "TÜRK" diye birşey kalmayacağının farkında ve tek uğraşta bu ben bizim insanımızın bu adamlara ne kadar yardımcı olduğunu gördükçe inanamıyorum.

Ne alaka şimdi?

Ben parkta sevgilimle öpüşüyorum diye büyüklerime saygısız mı oluyorum?

Napayım? Huzuevine gidip ordakileri mi öpeyim yani ne bekliyosun benden?

Ha diyorsan ki bana, "büyüklerinin karşısında öpüşülmez" ben herkesi büyüğüm kabul etmem, bence sende öyle herkesi büyüğün kabul etme bu yaştan daha.. Saygı gösterilmesi gereken adama sonuna kadar saygısını da göstemeyi biliriz hiç canını sıkma sen, o saygıyı rakı sofrasında da gösteririz, sevgilimizin yanında da gösteririz, yeter ki saygı göstemek iste sen..

Mümkünatı yok mu yani?

Hep böyle herkes birbirinin hayatına burnunu sokarak mı yaşayacağız sonsuza kadar?

Kimsenin hayatina burunumuzun soktugu yok dostum

Eger hayata burun sokmaktan sohbet gidiyorsa

O insanlar peki benim hayatima burunlarini sokmus olmuyorlarmi

Ben sahsen benden olanlarin o tur yollara gitmesini gorsem kahrimdan olurum

Allah bana o gunu gostermesin

Amma korkarimki bu yolda ilerliyoruz,bu gun ozgurluk adi altinda bu islere hakk kazandiriyoruz

Ben demiyorumki insanlar ozgur olmasinlar

Amma ozgurluk sokakta opusmek degildir

Ne alaka şimdi?

Ben parkta sevgilimle öpüşüyorum diye büyüklerime saygısız mı oluyorum?

Napayım? Huzuevine gidip ordakileri mi öpeyim yani ne bekliyosun benden?

Ha diyorsan ki bana, "büyüklerinin karşısında öpüşülmez" ben herkesi büyüğüm kabul etmem, bence sende öyle herkesi büyüğün kabul etme bu yaştan daha.. Saygı gösterilmesi gereken adama sonuna kadar saygısını da göstemeyi biliriz hiç canını sıkma sen, o saygıyı rakı sofrasında da gösteririz, sevgilimizin yanında da gösteririz, yeter ki saygı göstemek iste sen..

Üstünüze alınıp cevaplanamanıza gerek yok hocam.Ayrıca büyükten kasıt yaşça benden büyük olan "insan" olan herhangi bir varlıktır ben hepsine sokakta saygımı gösteririm.Dediğin gibi bu ülkenin sarhoşu dahi karakola götürüldüğünde amirin odasına girmeden önünü iliklerdi.Saygı böyle birşey sen benden daha iyi bilirsin.Sonuçta bende 1 sene daha çok yaşamışsın.

Kimsenin hayatina burunumuzun soktugu yok dostum

Eger hayata burun sokmaktan sohbet gidiyorsa

O insanlar peki benim hayatima burunlarini sokmus olmuyorlarmi

Ben sahsen benden olanlarin o tur yollara gitmesini gorsem kahrimdan olurum

Allah bana o gunu gostermesin

Amma korkarimki bu yolda ilerliyoruz,bu gun ozgurluk adi altinda bu islere hakk kazandiriyoruz

Ben demiyorumki insanlar ozgur olmasinlar

Amma ozgurluk sokakta opusmek degildir

Birinin hayatına burunu sokmak özgürlüğünü engellemektir, o insanlar senin hangi özgürlüğünü engelliyorlar? Yaşamak? Beslenmek? Haberleşmek? vs vs. rahat olun biraz Allah aşkına sana ne adamın girdiği, çıktığı yoldan, sen o yollara girme yeter. Televizyonda ağzının suyu akarak izlediği dizilerden etkilenmeyen yoldaki adamdan etkilenir olmuş nasıl bi ülkeyiz biz. ( Son lafım sana değil genel böyle ne yazık ki)

Üstünüze alınıp cevaplanamanıza gerek yok hocam.Ayrıca büyükten kasıt yaşça benden büyük olan "insan" olan herhangi bir varlıktır ben hepsine sokakta saygımı gösteririm.Dediğin gibi bu ülkenin sarhoşu dahi karakola götürüldüğünde amirin odasına girmeden önünü iliklerdi.Saygı böyle birşey sen benden daha iyi bilirsin.Sonuçta bende 1 sene daha çok yaşamışsın.

:yenieek:

İltifat ettim size sevgili efendim niçin imalı kelamlar ettiniz ki :)

Bahtiyar eyledin beni Turgut.

Lakin iltifat algını değiştirmende fayda var. Tarihi çarpıtıyorsunuz, diyerek ettiğin iltifata. Alâ Alâ diyerek yaklaşmamı beklemiyorsun herhalde :D

Ha birde unutmadan ''ozturk'' yerine ''ÖZTÜRK'' şeklinde kullanıcı adını ilgili başlıkta düzeltirsen, güzel olur.

Zira senin ''Türk'' töresi ve bunun esasları noktasındaki hassas (!) duruşuna hiç yakışmıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt