Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !


0ba29emrehaber3_U2OOE.jpg
F.Bahçe yönetimi Cristian'la soyunma odasında tartışan Emre Belözoğlu'nu takımın huzurunu bozduğu gerekçesiyle kadrodışı bıraktıHaberin Devamı GSC Portal'da
 
Cevap: Emre ve Cristian kadro dışı kalabilirnah kadro dışı kalır. trabzon macı öncesi bunu yapmaya yüregi yetmez aykutun.
 
Cevap: Emre ve Cristian Kadro Dışı KalabilirHer ciddi maçta 7-8 kişiyle defans yapan Aykut Hoca, bu önemli maç öncesi 2 oyuncusunu mu kesecek. Cesarete edemez. Zaten Emre'nin çok da Aykut Hoca'yı salladığını sanmam kafasına göre takılıyor.
 
Cevap: Emre ve Cristian Kadro Dışı KalabilirAykut Kocaman Alex'i oynatmayıp devrim yapacaktı en son, böyle şeyler yapmaya çapı yetmez.
 
Cevap: Emre ve Cristian Kadro Dışı Kalabiliribrahimseten İBRAHİM SETEN

SON DAKİKA: F.Bahçe yönetimi Cristian'la soyunma odasında tartışan Emre Belözoğlu'nu takımın huzurunu bozduğu gerekçesiyle kadrodışı bıraktı
 
Cevap: Emre ve Cristian Kadro Dışı Kalabilirzaten düşecekler,dalaşmaya ne gerek var ?pıllarını pırtılarını toplasınlar bence.boşuna maç yapıyolar.
 
Son Dakika | Emre Kadro Dışı Bırakıldı !@ibrahimsetenİBRAHİM SETENSON DAKİKA: F.Bahçe yönetimi Cristian'la soyunma odasında tartışan Emre Belözoğlu'nu takımın huzurunu bozduğu gerekçesiyle kadrodışı bıraktıTwitter
 
Cevap: Son Dakika | Emre Kadro Dışı Bırakıldı !ibrahimseten İBRAHİM SETEN

Emre tweet'i 3 dakika içinde artı 100 RT olmuş.. Teşekkürler güveninize.. Resmi açıklama yarım saat içinde yapılır..
 
Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldıkaraktersiz mırro.düşeceklerini anladı,devre arası defolsun gitsin diye olay cıkarıyor.para almadan oynarım,bir yere gitmem demişti ya,baktı olaylar ciddi düşecek takım şimdi kendine yer yapıyor.
 
Cevap: Son Dakika | Emre Kadro Dışı Bırakıldı !yüregi yetmez dedim ama yetti lan aykutun yanıldım. mehmet topuz iyileşti herhalde:)
 
Üst Alt