Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !

Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !

aykut emreye vurduysa bu iş bitmiştir

çok mu aradılar şu aykutu ya :)

bu eleman ardanın yanına gider ardayla beraberde tıpış tıpış floryaya döner .yalvara yakara biz de kanarız . fenerlilere fena koyar ama ardayı alcaz derken emreden olmak ulan emreyide hiç sevmiyorum ama dalga geçmek açısından iyi olur :D

Bu hastayi futboldan men etsinler. Sevindim valla. Böyle hasta ruhlu manyak bir adam olamaz. 1.60 boyuna bakmadan kendini Tatar Ramazan saniyor cüce ya

terim emreyi alıp ne yapsın?

selçuk melo orta sahası emre baroni selçuk orta sahasına göz açtırmadı zaten :D

Emre cemaat ve Fenerbahçe arasında seçim yapmak zorunda bırakıldı

o da cemaati seçti...

benim anladığım budur‚ yoksa aykut hocanın üstüne yürümesi agresif kişiliğiyle açıklanamaz

Alin size bir beyinsiz daha..

Operasyon başarılı işte bu mesaj da bunun göstergesi.

Emre devre arası gitseydi, bizi bıraktı diyeceklerdi.

Şimdi kendileri gitsin istiyor. 1 günde çözüldü adamın transfer sorunu.

F7 de baktı ıflas edıyorlar Emreyı hemen postalasınlar dıye sımdı acıklama yaparlar dısıplınsız hareketlerı nedenıyle yolladık dıye, oysakı bele$oglu bunu avrupada bile yapıyordu ulkeye donunce ıyıce azmıstı ben f7 den yapıcakları acıklamayı beklıyorum ayrılınca.

bu eleman ardanın yanına gider ardayla beraberde tıpış tıpış floryaya döner .yalvara yakara biz de kanarız . fenerlilere fena koyar ama ardayı alcaz derken emreden olmak ulan emreyide hiç sevmiyorum ama dalga geçmek açısından iyi olur :D

emre simdi cikip ben zaten gsliydim sadece bunlarin parasini aldim derse sasirmam ;)

Yemişim bele$oglunun oyunculugunu bize bırak gelmeyı sohretler macında kadroya alınsa olay cıkartırım ki buyuk ıhtımal benım gıbı dusunen milyonlarca taraftar oldugundanda hıc suphem yok.

Belki dogustan Madridli´dir Emre, bakalim hangi tuttugu takima gidecek simdi :)

özaydinlar ddigini yapiyor sanki.kadroyu kücültürüm gerekirse hepsini satarim demis.dün ziyadiyorki;özaydinlar kim oluyorda satiyor diyor :)

Bir salvo da Dia'dan bekliyorum. Aykut gerekirse takımın bir kanadı olmadan çıkartıyor gene de onu oynatmıyor. Devre arası o da kaçar.

Fener yönetimi tarafından kadro dışı bırakılan Emre Belözoğlu, pişmanlığını şu sözlerle dile getirdi: "Önce o elini bir indir..!!!" Alıntı

Emreyi alıp TT Arenada imza töreni yapalım. 52.000 doldursun stadı, önce çaktırmayalım sonra hep bir ağızdan Allah ne verdiyse küfredip sözleşmeyi imzalamadan defedelim :evilsmile:

Anasayfa / SPOR / Hangi Futbolcu, Ne Kadar Ücret Alıyor?

Hangi Futbolcu, Ne Kadar Ücret Alıyor?

5

Ligin büyükleri oyuncularına ödedikleri ücretlerin karşılığını ne kadar alıyor... İşte yıldızların aldıkları ücretler...

EmailPrint

FaceBook PAYLAŞTwitter PAYLAŞ

5 Km Yürüyüp Gelin Oldu

F. Bahçe'de Emre kadro dışı

Tayin Bekleyen Öğretmenlere Müjde!

'Halo Dayı' diyalize bağlanacak

ücretfutbolcu

Her gün magazin basınında futbolcularla ilgili haberleri okuyoruz. Lüks otomobiller, şık kıyafetler ve lüks bir yaşam... Peki Türk futbolunun önde gelen kulüplerinin yıldızları ne kadar ücret alıyor?

Süper Lig’in aldıkları paraya göre en iyi performansı ve en kötü performansı gösteren oyuncular belirlendi. Bu listede, Türk sporuna damga vuran yıldızların aldıkları ücretleri ve bu ücretlere göre performanslarını sıralandı...

En verimlisi Burak

Trabzonspor’un bu sezon başarısında büyük pay sahibi olan Burak Yılmaz yıllık sadece 650 bin Euro para alıyor. Bu sezon ligde bordo mavili forma ile 25 karşılaşmaya çıkan ve bu karşılaşmalarda 14 gol kaydeden Burak, özellikle ligin en kritik dönemlerinde attığı gollerle takımını zirveye taşıdı. Bu performası ile milyonlarca Euro kazanan oyuncuları dahi gölgede bırakan milli futbolcu, ligin aldığı ücrete göre performans şampiyonu haline geldi.

Diğer taraftan ligde 19 gol 12 asisti bulunan Fenerbahçe’nin yıldızı Alex de Souza ise yıllık 3.2 milyon Euro ücret alıyor ve bu istatistikleri ile kazandığı parayı tam anlamıyla hak ediyor.

En pahalısı Quaresma

Yıllık 3 milyon 750 bin Euro ücret alan Beşiktaş’ın Portekizli süperstarı Ricardo Quaresma ise bu ücretiyle ligin en çok para kazanan oyuncusu durumunda. Portekizli oyuncu, ligde 19 maçta sadece 2 gol atarak aldığı ücretle eş değerde bir performans sergileyemese de heyecan verici futboluyla Beşiktaşlı taraftarların sevgilisi olmayı başardı.

Takım bazında ise, ligde 3. sırada bulunan Bursaspor futbolcularına yıllık yaklaşık 10 milyon Euro ücret ödüyor. Yeşil beyazlılar bu mütevazı bedelle büyük bir performans sağlarken, Fenerbahçe futbolcularına ödediği yıllık 42 milyon Euro ile ligin ücret şampiyonu.

3 Fenerli Bursa’ya bedel

Bir başka deyişle sarı lacivertlilerin 3 yıldızı Güiza, Emre ve Alex’in yıllık kazançları, Bursasporlu tüm futbolcuların yıllık ücretleri ile eşit düzeyde. Bu sezon ligde çok kötü bir performans gösteren Galatasaray’ın da futbolcularına yıllık olarak yaklaşık 22 milyon Euro ücret ödediğini hatırlatalım.

Az paraya çok iş yapanlar

Ligde başta Burak Yılmaz olmak üzere bazı futbolcular aldıklarının çok üzerinde performans gösteriyorlar. Trabzonsporlu Selçuk İnan 950 bin Euro’luk ücretine rağmen ligin en değerli oyuncuları arasında. Galatasaray’dan yıllık 500 bin Euro alan Culio da takımının ayakta kalabilen sayılı oyuncularından. Fenerbahçe’de ise yıllık 1.5 milyon Euro alan Gökhan Gönül takımında çok kazananlar arasında bulunmasa da performansıyla en çok değer kazananlar arasında.

Dört büyüklerin bu sezon kadrolarındaki futbolculara ödedikleri yıllık ücretler

FENERBAHÇE

Futbolcu Ücreti

Volkan 2.2 milyon Euro

Gökhan 1.5 milyon Euro

Lugano 2.5 milyon Euro

Yobo 1 milyon 650 bin Euro

Santos 1.8 milyon Euro

Mehmet 2.7 milyon Euro

Emre 3.5 milyon Euro

Cristian 1 milyon 650 bin Euro

Caner 1.1 milyon Euro

Alex 3.2 milyon Euro

Niang 2.8 milyon Euro

YEDEKLER

Semih 1.45 milyon Euro

Dia 2.8 milyon Euro

Selçuk 1.4 milyon Euro

Özer 1 milyon Euro

Güiza 3.2 milyon Euro

Uğur 1 milyon Euro

Mert 125 bin Euro

Bekir 450 bin Euro

İlhan 600 bin Euro

Bilica 1.2 milyon Euro, Stoch 1.45 milyon Euro.

TOPLAM: 42 milyon 275 bin Euro

bilica 1.2 milyon :) hahahhaa

Üst Alt