emre belözoğlu, volkan demirel ve yıldırım demirören'in takımını desteklemiyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emre belözoğlu, volkan demirel ve yıldırım demirören'in takımını desteklemiyoruz

5 sene oldu birakali

benim milli takimim gs,ötesi yok

tarator tüpcü belözoglan gibiler ülkemi temsil ettigi sürece umrumda degiller

Milli takımda 7 Galatasaraylı var bunun için desteklemiyorum diyen fenerli düşüncesi gibi olmuş.

forum antuya benzedi iyice.

Burada daha 3 sene önce Milli macta Stoch´un golüne sevinen FB taraftarlari ile mahtap gecildigini cok iyi hatirliyorum. 96-2000 arasi Emre vardi, ben bu basarilari benimsemiyorum gibi birsey bu.

Tamam da bu milli takimda birlik mi varki biz o takimi tutalim ? Birisi tabanci ile kendi milli arkadasini tehtid ediyor
TFF Baskani Galatasarayi düsürmek icin elinden geleni yapip, TD caliyor
TD gelip Galatasaray a b.k attiyor, bide tam derby öncesi
TD o tabanci ile tehtid edilen iki kisi yi koruyacagina, Töre yi koruyor
Hala Emre kaptan
Zaten Futbol denen sey de yok
kaos dolu bir toplum ben böyle milli takim tutmam, kaybedersin tamam normal karsilariz, ama böyle rezil ortamda utaniyorum milli takimi tutmaya

Zaten 2 senedir TÜP Milli takımını desteklemiyorum

Ne zaman Türk Milli Takımı olur o zaman koşulsuz desteklerim...

Bunlar doğru değil, Emre bir Milli takım değil, alt tarafı bir futbolcu ve son demlerinde, Volkan Demirel'de öyle, ne yapalım? Hangimiz gol olunca sevinmiyor?

Hangimiz milli takım uzun süre yenik durumdayken beraberlik golünü bulunca veya maç berabere iken galibiyeti getirecek üstünlük golünü kim atarsa atsın koltuğa gol diye yumruk atmıyor?

Ne olursa olsun o Türk Milli Takımı arkadaşlar, Emre, Volkan, Demirören takımı değil.

2008 peki?

Volkan yok muydu o takımda? Başında Fatih Terim, orta sahada Emre oynamıyor muydu?

Maçları heyecanla takip etmedik mi, coşmadık mı?

Nedir bu çelişki?

Senin orada 7 tane futbolcun forma giyiyor... Adamsan gönderme ozaman topcunu. Emre dediginiz sahis Hagi´nin ciragidir, ne yapacagiz bunu ? Kimleri örnek aldi bu cocuk kückken ? Hagi, Hasan, Terim, Bülent... Biz yetistirdik onu... Bunlardan utaniyorsan, ozaman Galatasaray´i da desteklemedin heralde ozamanlar...
Insanlar kendini peygamber kadar temiz, karsisindakini ise seytan gibi maglukat görmedigi sürece birlik beraberlik hayal zaten.

Galatasaray düsmani TBF´nin basket takimina Ataman var diye küfür eden FB´liler var birde. Hem sirf kendini düsün, hemde beraberlik istedi.

Bunlar doğru değil, Emre bir Milli takım değil, alt tarafı bir futbolcu ve son demlerinde, Volkan Demirel'de öyle, ne yapalım? Hangimiz gol olunca sevinmiyor?

Hangimiz milli takım uzun süre yenik durumdayken beraberlik golünü bulunca veya maç berabere iken galibiyeti getirecek üstünlük golünü kim atarsa atsın koltuğa gol diye yumruk atmıyor?

Ne olursa olsun o Türk Milli Takımı arkadaşlar, Emre, Volkan, Demirören takımı değil.

2008 peki?

Volkan yok muydu o takımda? Başında Fatih Terim, orta sahada Emre oynamıyor muydu?

Maçları heyecanla takip etmedik mi, coşmadık mı?

Nedir bu çelişki?

Emre, Volkan ve bazi arkadaslar birde Terim´i koyuyor buraya... (Birde Terim gibi adamlar yüzünden ilerlemiyor bu futbol) Galatasaray ve Milli takim bazinda, son 20 senede hangi basari var diye saymalarimi istesem, ne yapacaklar aceba ?

- 1996´da ilk defa Terim ile 45 sene sonra turnavaya katilmissin Milli takim olarak
- 1996-2000 zaten malum
- 2002 yine Terim´in Ümit Milli´den kurdugu kadrosu, arti Emre B...
- 2008 yine Terim ve yine Emre B, ve bir cok macta kurtaran Volkan

Yani bu adamlarin son 20 senede, bir nevi imzasi var her yerde... Ozaman bunlara da karsiydi zamaninda arkadaslar... Basari yok diye su an desteklenmiyorsa, daha da kötü.

----------------------------------------------

Sen X fikirine, Y fikirine sahip olabilirsin, D oyuncuya düsman, B oyuncuyu sevebilirsin. Ülkenin hükümetine de karsi, yada muhalefetine düsman olabilirsin. Ama Milli maclarda bunlari zamaninda bir kenera birakirdik... Cünkü herkes bencil, kisisel hirslarindan öne gecerek davraniyor... Tabi birde sosyal medyada sagliksiz bir algi karmasasi var... Insanlari birlestirmeye yönelik kurulmus sistemler, insanlari daha bile cok ayirip, polarization getiriyor.

Son düzenleme:
Emre, Volkan ve bazi arkadaslar birde Terim´i koyuyor buraya... (Birde Terim gibi adamlar yüzünden ilerlemiyor bu futbol) Galatasaray ve Milli takim bazinda, son 20 senede hangi basari var diye saymalarimi istesem, ne yapacaklar aceba ?

- 1996´da ilk defa Terim ile 45 sene sonra turnavaya katilmissin Milli takim olarak
- 1996-2000 zaten malum
- 2002 yine Terim´in Ümit Milli´den kurdugu kadrosu, arti Emre B...
- 2008 yine Terim ve yine Emre B, ve bir cok macta kurtaran Volkan

Yani bu adamlarin son 20 senede, bir nevi imzasi var her yerde... Ozaman bunlara da karsiydi zamaninda arkadaslar... Basari yok diye su an desteklenmiyorsa, daha da kötü.
Arkadaşlarıda bir bakıma anlamak lazım, gerçi bizler anlıyoruz, Emre, Volkan ve FT, neden milli takıma bu kadar karşı oldukları anlaşılıyor, FT'yi bizi sattı gitti olarak görüyorlar, öbürleri malum, FT bir Galatasaray efsanesidir, tartışmaya lüzum yok, Galatasaray'lı olduğunu söylemeyede.

Emre nedir? VOLKAN kimdir? 5 sene sonra olmayacaklar yeşil sahalarda, belki daha kısa.

Milli takım bizimdir, tüm nüfusun, Emre oynayacakmış, valla gram sevmem lakin gününde Emre maç alır, Volkan maç kurtarır, FT ise yakar ortalığı.

Duygularla mantığı, bilgiyi ve geçmişi karıştırmamak gerekir.

antu kafası heryerde...hayat bu olmaz değil ya.emre ve volkan sene sonu Galatasaraya geldi o zamanda GSyi mi desteklemiyorum diyeceksiniz..

Gelemezler.

Her türlü cirkeflik yapanlar, sikeye göz yumanlar, takim arkadasina silah dayayanlar, adalet saglamayanlar ... bunlarin ve daha fazlasinin icinde oldugu bir milli takim basari hak etmiyor ... ülkeyi de temsil edemez zaten.

Bunlar oldugu müddetce milli takimin hic bir turnavaya katilmamasindan yanayim. Takimda 7 GSli oldugu da beni ilgilendirmez - ki bu 7nin sinirlama olmasa 7 de olmayacagi asikar.

Üst Alt