emre belözoğlu, volkan demirel ve yıldırım demirören'in takımını desteklemiyoruz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emre belözoğlu, volkan demirel ve yıldırım demirören'in takımını desteklemiyoruz

Milli takimdan soguttular bu bir gercek. Eskiden tuttugu takim farketmeksizin herkes cani gonulden milli takimi desteklerdi. Simdi yenilmesini ve basarisiz olmasini isteyenler var. Ama burada hata bunu isteyenlerin degil. Buna sebep olanlarin oturup bir dusunmesi lazim: "acaba biz nerde hata yaptik?" diye. Buna sebep olanlari da az cok hepimiz biliyoruz. Ama hakliyla haksizin rol degistirdigi bu duzende ne yazik ki haklilar eziliyor, haksizlar yere goge sigdirilamiyor.

Milli takimin basarisiz olmasini isteyenleri ne yargiliyorum, ne de yadirgiyorum, tam aksine anliyorum! Bu duzen degismedigi surece milli takimi eski sevgiyi, destegi ve coskuyu kazanmasi imkansiz.

Biz desteklesek de desteklemesek de cakma delikanlilarin, mafya ozentisi dansozlerin yonettigi ve kaptanlik yaptigi bu milli takim global rekabette ezilmege mahkum bir takim, eziliyor da zaten.

Futbolcusu fiziksel antrenmana gelemez, 60 yasini asmis teknik direktor kamera gordu mu ergen gibi De Niro mimikleri kasar, federasyon baskani aglak babasinin parasiyla secim kazanir.

Kadin turnuvalarina katilsalar orda bile rezil olurlar bu kafayla biz desteklimisiz desteklememisiz cok onemli degil yani.

Milli takım umrumda bile değil ne destekliyorum nede yenilsin diye iç geçiriyorum.Hatta bizden kimse oynamasa keşke.Baştakı öküz sayesinde insanların milli takıma bakış açılarıda değişti.Bu demirören fatih gibi adamlar gitmediği sürece hiç bir zamanda desteklemem.

futbolculardan ötürü değil milli takımı yöneten siyasilerden ve federasyondan dolayı desteklemiyorum , yoksa isterse 11 tane fbli olsun adam gibi oynasınlar pislik yapmasınlar aslanlar gibi desteklerim milli takımı..

Bu saydıkların olmasa da desteklemem. Şikeye ceza vermeyen ve her şey düzün giderken hocamızı bizden çalan bir TFF'nin takımını destekleyen haindir.

Çok yerinde bir başlık. Beğenmeyen "çakma objektifler" "ama Türk bayrağı var"cılar def olup gidebilir bu başlıktan.

Ayrıca milli takıma giden Galatasaray'lılar nedeniyle milli takımı desteklemeyen antu üyeleriyle bu konunun karşılaştırılması saçmalık. Burda tepki fenerbahçe'li oyunculara değil, burda tepki emre belözoğlu denen ırkçı, küfürbaz, ahlak yoksunu, yüzsüz herif ve gene aynı karakterdeki volkan'a. M.Topal'a laf eden var mı mesela?

Üst Alt