emre belözoğlu, volkan demirel ve yıldırım demirören'in takımını desteklemiyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emre belözoğlu, volkan demirel ve yıldırım demirören'in takımını desteklemiyoruz

Nokta

CA8RZZ-WQAAY8ky.jpg

kisiler asla kirmizi ve beyaz ay yildizi formamin önüne gecemez.
aziz yildirim orda top oynasa yine desteklerim ben. Kisisel bakis acisi ama tabikide.
baslikda yazan gibi düsününlerede saygi duyarim.

Valla bilemicem. Kendi ülkesinin MT ını en fazla paraya çalıştıran hoca.
Fazla para alabilir, isteyebilir, bunu konu etmeyeceksin hocam, ya vermeyecek ya etmeyeceksin, kim kendisini ucuza satar, FT'nin yüksek para almasını kim yadırgar, adamın ismi cismi var, alır. Başarısız olur rezil eder bırakırsın, Hiddink geldi FT'den fazla aldı sanırım, naptı? Bu işler böyle, 80'lerde değiliz, futbol =para

Gelemezler.

Her türlü cirkeflik yapanlar, sikeye göz yumanlar, takim arkadasina silah dayayanlar, adalet saglamayanlar ... bunlarin ve daha fazlasinin icinde oldugu bir milli takim basari hak etmiyor ... ülkeyi de temsil edemez zaten.

Bunlar oldugu müddetce milli takimin hic bir turnavaya katilmamasindan yanayim. Takimda 7 GSli oldugu da beni ilgilendirmez - ki bu 7nin sinirlama olmasa 7 de olmayacagi asikar.

Herseyin basi FIFA´dir, ve futbolu böyle kurumsal ve güclü hale getiren adam João Havelange. " Yolsuzluk yapmasaydim, futbol ve kurum bu kadar büyümezdi" diyen adam... Diyelim ki senin saydiklarindan hic bir tanesi bizde olmadi, ve 11 tane Ergün Penbe ve teknik adam olarak Skibbe ile ciktik. "Dünya kupasinda elemelerde elenince, bu kupa icin fazla serefliyiz" mi diyecektik ???

Italya Milli takiminda codice etico ile ünlenmis adam, gelip bizden 10 Milyon avro carpmaya calisiyor. Brezilya Milli takimina etik disi hareketlerden dolayi cagirlmayan, Melo´yu "istemiyorum" diyebildi mi kimse ? O dünya Kupasi icin kac tane masum cani yakan Brezilya, bir oyuncuyu etik disi hareketten dolayi cagirmamama hakki buluyor kendinde... Yani herkesin artistligi kendine bu dünyada...

Yani kurumsal futbol öyle cok etik, piril piril bir arena degil zaten.

Bosuna ''MILLI'' takimi demiyoruz... sadece G.Saray oyuncular degil, diger takimlarindan oyunculari da seçebilecegi bir takimdir. Emre ne kadar seref yoksunu olmasina ragmen ülkenin en iyi orta saha oyunculardan birisidir. Volkan ne kadar karaktersiz olmasina ragmen Onurdan sonra en iyi kalecimizdir. Hem en az 5-7 G.Sarayli oyuncular da o takimda; onlari da mi desteklemiyorsunuz?....

Vatan haini olmak istiyorsaniz olun, özgür ülkede yasiyoruz, ama gelecekte, 2002 ve 20008 gibi basari dönemler gelirse sakin sevinmeyin.

Son düzenleme:
emre ve volkan bizim oyuncumuz olsa bir çok yorum 180 derece değişirdi
Bjkliler misal emrenin olduğu milli takımı desteklemem diyor gökhan töreye ses yok ya da bilicin 2008de yaptığı pislikleri görmüyorlar.

emre ve volkan kulübünü savunmak adı altında kulübüne sahip çıkmak amacıyla aptal aptal işler yapıyorlar.
aslında her takımda bu tip adamlar var ama herkes kendini ak diğerlerini kara görüyor.
bu zihniyet milli takımı desteklese ne olur desteklemese ne olur

emre volkan gelmez belki bize ama bir fatih terim gelirse Galatasarayı bırakacak adamlar var. (Hoş hala antremanda kovulmuş bir adama sattı gitti deniliyor ama neyse satanları biliyoruz)

Fazla para alabilir, isteyebilir, bunu konu etmeyeceksin hocam, ya vermeyecek ya etmeyeceksin, kim kendisini ucuza satar, FT'nin yüksek para almasını kim yadırgar, adamın ismi cismi var, alır. Başarısız olur rezil eder bırakırsın, Hiddink geldi FT'den fazla aldı sanırım, naptı? Bu işler böyle, 80'lerde değiliz, futbol =para

Dediğin gibi Hiddink Hollandalı adam tabi senin takımına para için gelir. Aynı Hiddink Hollanda MT ında aynı parayı almıyor.
E tamam işte ben de konu para diyorum. O yüzden bu takıma herhangi para kazanmak isteyen takım gözüyle bakıyorum. Vatan millet sakarya düşüncesi ile değil. O düşüncemi değiştirecek adamlar ne zaman gelir o zaman bende desteklerim.

Dediğin gibi Hiddink Hollandalı adam tabi senin takımına para için gelir. Aynı Hiddink Hollanda MT ında aynı parayı almıyor.
E tamam işte ben de konu para diyorum. O yüzden bu takıma herhangi para kazanmak isteyen takım gözüyle bakıyorum. Vatan millet sakarya düşüncesi ile değil. O düşüncemi değiştirecek adamlar ne zaman gelir o zaman bende desteklerim.
Tamam katılıyorum, Capello mesela, Rusya antrenörüydü ciddi para aldı, peki İtalya aynı parayı verir miydi? Veya Capello ben İtalyanım diye 1 milyon Euroya çalışır mıydı?

Herşeyin hayırlısı hocam, bakalım.

Ne yalan söyleyeyim, artık MT maçlarında ufak heyecanım bile kalmadı. Son yaşanan olaylardan sonra (şike,FT,siyaset,federasyon,) MT ile ilişkimi tamamen kestim. Eğer Yunanistan ile falan maç yapmadığımız takdirde MT'nin rakiplerini tutuyorum. Çünkü beni temsil edenler Emre, Volkan, Gökhan Töre gibi oyuncular olmamalı. Hollanda maçında da Hollanda'yı destekliyorum hem bu sebeplerden dolayı hem de Sneijder'imiz için.

Emre ve Volkanı anlarım ama Gökhan Töreyi niye işin içine katıyorsunuz.. Sene başında bu adam için başlıklar açılmadı mı bu forumda? Herkes Olcandan daha çok istiyordu Gökhanı.. O zaman bilmiyormuydunuz vukuatlarını..Sımdi mi tü kaka oldu.. Kaldı ki şu durumda Türkiyenin en iyi kanat oyuncularından ki belkide en iyisi olan bir adamı Milli takıma almamak başlı başına hatadır..

başlıktaki soytarıların takımı degil ki bizim takımımız türkiyemiz...o şerefsizler elbet bir gün defolup gidecekler.

FT bizi satip ve zor durumda birakip gittiginden beri milli takima ilgim kalmadi
Hele bir de bu olaydan sonra hic kalmadi
Baska adam mi yok hala bu terbiyesiz herifi cagiriyor

Üst Alt