emre belözoğlu - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emre belözoğlu

Degil... Nihat Kahveci bile mahkemeye giderek, Avrupa Birligi ve Türkiye arasinda bir anlasmayi örnek göstererek, Türkiye adina o siniri ispanyada kaldirtti actigi dava ile. Sen bir avrupa birligi vatandasinin is hakkini engelleyemezsin bir AB Ülkesinde.

- Sen Almanya vatandasisin, benim Italya´da sirketim var. Sana o sirketde Halkla iliskileri genel müdürlügü teklifi veriyorum. Italyan devletinin senin girisini, calismani engelleme yetkisi yok. Yasalar senin calisma hakkini koruyor.

Bossman kararindan sonra avrupadaki tüm yabanci sinirlari düsmek zorunda kaldi.

Bir cok Federasyon o dönemler, ülkeledeki yerli oyuncularin korunmasi gerektigini savundu mahkemede. Ancak yasalara göre aykiri oldugu icin, kabul görülmedi. Yani avrupada bu sinirlar zorla kalkmak zorunda kaldi.

Aynen aldigin her oyuncuyu oynatabilirsin, ama bu sekilde avrupa birligi üyesi olmayan bir oyuncu icin Italya´da oynamasi cok zor hale geliyor.
Simdi okudum, bosman kararinin bu kadar genis capli oldugunu bilmiyordum.

DMbIeDcWkAAFYW8.jpg

[FONT=&quot]Emre Belözoğlu, Antalya'da düzenlenecek olan FIFEX etkinliğinin "Futbolda Etik Değerler" konulu oturumunda konuşmacı olacak.[/FONT]

[FONT=&quot]Emre Belözoğlu, Antalya'da düzenlenecek olan FIFEX etkinliğinin "Futbolda Etik Değerler" konulu oturumunda konuşmacı olacak.[/FONT]
Copa America'da Luganoya fair play ödülü vermişlerdi.
Hatta bir takım arkadaşı Bin Ladin'e barış ödülü verilmesiyle eş değer diye şaka yapmıştı...
Bu da o olaya benzemiş.

Gscimbom Mobile

@Sinan Bilgin, lafim senin sahsina degil ama iste bizim benzer konularda kizdigimiz nokta bu.
Biz artik pek sasirmiyoruz, küfür etmis olmasina ragmen bir sey olmayacagini üc asagi bes yukari biliyorduk.
Bu yüzden benzer konularda öyle seyler yaziyoruz.

Son düzenleme:
Vay arkadaş hakeme s.... çekmenin cezası sarı kart ve bir maç göz göre göre şampiyon yapacaklar Tawsaksehiri

Acik acik irkcilik yapip sadece 2 mac ceza alan adamin hakeme s.... cektikten sonra kac mac almasini bekliyordunuz ki zaten.

Üst Alt