Emre Mor Yine Kadro Dışı Bırakıldı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor Yine Kadro Dışı Bırakıldı

Yahu Fatih bir teknik taktik uzmanimi yoksa ruhsal saglik uzmanimi? Gaz ile sadece 1 - 2 antrenmana saatinde gelmesini saglarsin. Ama yinede Emreyi bu yerli oyuncu kitliginda takimda denemek isterim

onyekuru gayet güçlü bi oyuncu, fizik olarak güçlülüğü kastetmiş olabilir. emre mor ise tüysiklet belki rakibin rüzgarından yıkılır

emre mor zaten yaramazdı bize iyiki de olmamış
onyekuru ve emre tipinde oyuncular fizik güçleriyle ön plana çıkmazlar,onyekuru çita gibi patlama gücü yüksek boş alan bulduğu zaman yapıştırıyor hızını kullanıyor skorer özelliğiyle daha da sivriliyor..
emreye gelince onyekuru kadar hızlı değil ama çalım konusunda ondan daha iyi ikisini kıyaslamak için söylemiyorum tabi,emrenin tek sorunu mental onu aşabilirse bence büyük yetenek bu tarz futbolcular her zaman fark yaratır devre arasında gelseydi en sevineceğim transfer olurdu önümüzdeki yıl hagi ve emreyi takımda görmeyi çok isterim..
son olarak benim tepki gösterdiğim konu şu fizik konusuna çok takıntılı bu forum messi altyapımızda olsa bu fizikle ezilir ,uğraşmaya gerek yok bide kemik erimesi hastalığı geçirmiş bir halt olmaz düşüncesinde çok kişi bulursun..

Emre ve Ömer Ali bile malın önde gidenleri bize gelseler Sinan gibi mal mal dolanırlar sahada.
ligde düzenli olarak oynayan yerli kanatlar bile yetersizken gidip 3 yildir top oymayan mafyayi topcu diye almak komedi olur. gitsinler scout transferi yapsinlar, alt liglerden adam baksinlar. kanat oynayabilecek yerlileri inceledim ve listede anca jimmy durmaz, emrah bassan, emre mor ve emre kilinc olustu. durmaz yeteneksiz, temposuz dingilin teki. emre moru bedava kiralasalar anca o zaman isterim, para etmez. emrah bassan bizim oynatmadigimiz karakterli, adam gibi adam yerli topcu. 12 asisti var ligde. son olarak da emre kilinc, o da savruk bir kanat oyuncusu olsada ligde yerli olarak bu var yani. emre akbaba bize gelmeden önce 14 gol 10 asistle tam 24 gole etki etmisti. emre kilinc anca 7 gol 7 asist üretebilmis mesela. fenere cakarlar 3-5 milyondan asagi gitmez.

Üst Alt