emre mor - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dortmund salak mı aldıktan bir sene sonra satsın bunu. Ne olduğunu hemen görmüşler

Emre kendi isteğiyle ayrılmak istedi. 7.5 milyon euroya aldıkları adamı 13 milyon euroya sattılar. Daha fazla süre alacağı bir takıma gitmek istemesi de gayet normal tıpkı Enes Ünal gibi. Bu çocuklar; Cengiz, Emre ve Enes belki Dünya yıldızı değiller ama yetenekli oyuncular. Bir maçta asıp, kesmek doğru değil.

Emre kendi isteğiyle ayrılmak istedi. 7.5 milyon euroya aldıkları adamı 13 milyon euroya sattılar. Daha fazla süre alacağı bir takıma gitmek istemesi de gayet normal tıpkı Enes Ünal gibi. Bu çocuklar; Cengiz, Emre ve Enes belki Dünya yıldızı değiller ama yetenekli oyuncular. Bir maçta asıp, kesmek doğru değil.
Celta Vigo'da doğru dürüst oynamıyor. Ben ilk defa yorum yapıyorum çocuk hakkında 1 sene boyunca takip ettim izledim. Mental olarak kendini geliştirmez ise hiç bir şey olmaz bundan. Dortmund akıllı davrandı biraz daha elde tutup takımda kalsaydı bu fiyata satamazlardı

Son düzenleme:
yetenegi var ama yönlendirecek hoca yok.
bazi oyunculara sans eseri dogru hoca rastliyor sonra kendini gösterebiliyorlar.
bundada böyle olablir.
bu örnek bruma icinde gecerli.

Muhtemelen. Arabayı yeni almış, hava yapıyor işte.

Bir plakayla 5 tane araba getirdiğim olurdu üstüne bir ayda gezerdim onla Fransada fransız Polisleri bişey Çakmazdı. Halbuki üstünde tarihi yazıyor. Ama artık o dönemler bitti sağolsun polonlar bulgarlar rumenler ucuz uygun euro 2 kırmızı Euro 3 sarı Vinyetli arabalari tırlara yükleyip götürüyorlar.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bol bol pas hatası yapmış herhalde o yüzden oyundan alındı. Maçı izleyen oldu mu?

540f786c817b16a15887b09a6a3b16ff.jpg

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt