emre mor - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emre Mor
Cengiz Ünder
Arda Turan

Emre çok daha heyecan verici olsada bu üçlüden bir tanesini kadroya katmak elimizi güçlendirir,Yasin ve Gümüs gibi iki hırttan kurtuluruz

e ama arda gelsin diyenlerde ya tutarsa mantığıyla kabul ediyor. Yoksa ardanın fizik seviyesi asla bizde oynayacak kapasitede değil ve muhtemelen bu yaştan sonra artık hiç olmayacak. selçuk bile fizik olarak çok daha iyi durumdadır şuan ardadan. Kafasal sorunlara girmiyorum bile. arda bize lazım değil bence. ama emrenin patlayıcılığı belki kullanılabilir. başaktaki kerim frei ıda beğeniyorum ben mesela böyle deli fişek adamlar hoşuma gidiyor.

Emre ilk çıktığından beri geriye gitti aralarında pek fark yok

Karakter konusunda Arda ile yarışacak bir isim,Arda gelmesin Emre gelsin deniyorsa bu işte bir tezatlık var

Emre Mor
Cengiz Ünder
Arda Turan

Emre çok daha heyecan verici olsada bu üçlüden bir tanesini kadroya katmak elimizi güçlendirir,Yasin ve Gümüs gibi iki hırttan kurtuluruz

Futbolcu özellikleri ve ihtiyaca göre;

Emre ? (>) Arda ? Cengiz. Biraz karışık, karar vermek zor...

Karakterlerine göre;

Cengiz ? Emre >>>>>>>>>>>>>> Arda. (Herhangi bir X > Arda hatta!)...

Yani Arda off!...

Futbolcu özellikleri ve ihtiyaca göre;

Emre ? (>) Arda ? Cengiz. Biraz karışık, karar vermek zor...

Karakterlerine göre;

Cengiz ? Emre >>>>>>>>>>>>>> Arda. (Herhangi bir X > Arda hatta!)...

Yani Arda off!...

151020171005331853921.jpg

#66 Arda Turan (K)

Ho diyeceğimiz günler yakın

Maalesef gidişat o minvalde. Gelirse destekler, kariyeri boyunca yaptığı saçmalıklardan uzak kalmasını dilerim elbette. Bunu başarabilmesi en çok da beni mutlu eder belki ama zor...

Ardayı kiralayıp,Devre arasında çalışmalara başlayıp ritim tutması için 1-2 maç düzenleyip takıma yavaştan adapte etsek çok güzel olur,Şuan takıma hala tam katamadığımız bir Feghouli var o girince artık yapacak sürprizimizde kalmayacak Arda Turan gibi winner bir karakter kafayı toplarsa bize çok pozitif etki yapar,Burası onunda çıkışı olacak kariyeri kötü bir sürece girdi burada yakıp yıkma lüksü yok olsa bile burada onu yapmayacağına inanıyorum.

20 yaşındaki oyuncu ile artık kartlamış artist "adam" ları mı kıyaslıyorsunuz? Emre ve Cengiz için bu riskleri sonuna kadar alırım ama o sözüm ona adam için asla

XPERIA X

Emre ilk çıktığından beri geriye gitti aralarında pek fark yok

Karakter konusunda Arda ile yarışacak bir isim,Arda gelmesin Emre gelsin deniyorsa bu işte bir tezatlık var

şahsem ben zar atacak olsam emreye atardım ardaya değil.(sebebi genç olması) sen ardaya atarım demişsin bende ona istinaden şeyapmıştım. :hat:

Yeni kontrat istemesi değil, buna yanaşmaması idi sorun zaten. Kendisi ve 'vampir' menajeri her defasında Galatasarayda mutlu olduklarını söylerken, sözleşme süresini tamamlamak vurgusunu yapmayı ihmal etmiyorlardı. O süreci takip edenler bunu gayet iyi bilir. Kusura bakma ama ezbere yazıyorsun...

Ha, yıllık 3-3.5-4 milyon gibi rakama sözleşme yenilemesini de istemiyordum zaten; o paraları edecek adam değil. Bonservis olarak da ederinin maksimumunu etti çok şükür...

katilmiyorum selcugun 3.5 kazandigi bir yerde bruma 4te ister 5te ister

Üst Alt