emre mor - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hani Bruma için ölüp bitenler, satıldı diye veryansın edenler vardı (Çoğunlukla olumsuzdum kendisi hakkında, detaya girmeyeceğim şimdi). Piyango gibi bir şey oldu Leipzig' e transferi, yoksa bu senenin sonunda bedava gitmekti kendisinin ve menajerinin niyeti, ağızlarını her açtıklarında sözleşme süresini tamamlamaktan bahsediyorlardı zira...

İmkanı varsa Emre Mor alınmalı ki yeni kulübünde beklentileri karşılayamadığı anlaşılıyor, çok zor bir transfer olmasa gerek. Bruma' dan 3 yaş daha genç, top hakimiyeti çok daha üstün, TC uyruklu, solak. Daha ne olsun?. Bruma' dan fazlaları var, hiçbir eksiği yok bence. Kendisine uygun ortamı bulduğunda müthiş bir patlama yapmasını muhtemel görüyorum. Tabi karakteri hakkında hiçbir bilgim yok; o bakımdan da iyi referansları varsa kaçırılmamalı. Ne dersiniz?...

(Daha önce konu açtığımı hatırlamıyorum. Becerebilmişimdir umarım)...

Fayda sağlayacağını düşünmüyorum. Topu rakip yarı sahaya götürmekte zorlanan anadolu takımlarında işe yarayabilir anca

Bence gelsin. Fazla bencil ve kafası hıyarlığa çok çalışıyor ama halledilebilir sorunlar. Futbol yeteneği çok iyi ve bence takıma topu bi anda hücuma taşıyacak bi oyuncu katılsa hiç fena olmaz.

Hani Bruma için ölüp bitenler, satıldı diye veryansın edenler vardı (Çoğunlukla olumsuzdum kendisi hakkında, detaya girmeyeceğim şimdi). Piyango gibi bir şey oldu Leipzig' e transferi, yoksa bu senenin sonunda bedava gitmekti kendisinin ve menajerinin niyeti, ağızlarını her açtıklarında sözleşme süresini tamamlamaktan bahsediyorlardı zira...

İmkanı varsa Emre Mor alınmalı ki yeni kulübünde beklentileri karşılayamadığı anlaşılıyor, çok zor bir transfer olmasa gerek. Bruma' dan 3 yaş daha genç, top hakimiyeti çok daha üstün, TC uyruklu, solak. Daha ne olsun?. Bruma' dan fazlaları var, hiçbir eksiği yok bence. Kendisine uygun ortamı bulduğunda müthiş bir patlama yapmasını muhtemel görüyorum. Tabi karakteri hakkında hiçbir bilgim yok; o bakımdan da iyi referansları varsa kaçırılmamalı. Ne dersiniz?...

(Daha önce konu açtığımı hatırlamıyorum. Becerebilmişimdir umarım)...
takimin en iyi oyuncusu olan oyuncunun yeni kontrat istemesi kadar dogal birsey yok

takimin en iyi oyuncusu olan oyuncunun yeni kontrat istemesi kadar dogal birsey yok

Yeni kontrat istemesi değil, buna yanaşmaması idi sorun zaten. Kendisi ve 'vampir' menajeri her defasında Galatasarayda mutlu olduklarını söylerken, sözleşme süresini tamamlamak vurgusunu yapmayı ihmal etmiyorlardı. O süreci takip edenler bunu gayet iyi bilir. Kusura bakma ama ezbere yazıyorsun...

Ha, yıllık 3-3.5-4 milyon gibi rakama sözleşme yenilemesini de istemiyordum zaten; o paraları edecek adam değil. Bonservis olarak da ederinin maksimumunu etti çok şükür...

Emre'nin de Arda'dan pek farkı yok sadece pek göz önünde değil

Madem bir psikopat ruhlu biri alınacak o isim Arda olmalı.Tutarsa mantığıyla iş yapılmaz,zira bence ikisi de gelmemeli o ayrı

e ama arda gelsin diyenlerde ya tutarsa mantığıyla kabul ediyor. Yoksa ardanın fizik seviyesi asla bizde oynayacak kapasitede değil ve muhtemelen bu yaştan sonra artık hiç olmayacak. selçuk bile fizik olarak çok daha iyi durumdadır şuan ardadan. Kafasal sorunlara girmiyorum bile. arda bize lazım değil bence. ama emrenin patlayıcılığı belki kullanılabilir. başaktaki kerim frei ıda beğeniyorum ben mesela böyle deli fişek adamlar hoşuma gidiyor.

e ama arda gelsin diyenlerde ya tutarsa mantığıyla kabul ediyor. Yoksa ardanın fizik seviyesi asla bizde oynayacak kapasitede değil ve muhtemelen bu yaştan sonra artık hiç olmayacak. selçuk bile fizik olarak çok daha iyi durumdadır şuan ardadan. Kafasal sorunlara girmiyorum bile. arda bize lazım değil bence. ama emrenin patlayıcılığı belki kullanılabilir. başaktaki kerim frei ıda beğeniyorum ben mesela böyle deli fişek adamlar hoşuma gidiyor.

Kerim' i beğenenin Emre' ye tapması gerekir Puki. Şu anda bile Emre her bakımdan daha üstündür; biri 20, biri 24 yaşında üstelik...

Bu soylediklerin Cengiz Under'i anlatiyor, Emre Mor ne alaka?

Celta Vigo da her macta sans buluyor, ustelik Celta Vigo tarihinin en pahali transferlerinden biri. Sakatligi atlatiktan sonra sag kanatta garanti oynayacaktir. Cengiz ise yedek kulubeyi isitiyor, Sampiyonlar Liginde 1 dk bile oynamamis, daha cok rotasyon oyuncusu, onunde El Shaarawy, Defrel ve son lig macinda 2 gol atan Gerson var, Cengiz transferi daha mantikli geliyor.

Bu soylediklerin Cengiz Under'i anlatiyor, Emre Mor ne alaka?

Celta Vigo da her macta sans buluyor, ustelik Celta Vigo tarihinin en pahali transferlerinden biri. Sakatligi atlatiktan sonra sag kanatta garanti oynayacaktir. Cengiz ise yedek kulubeyi isitiyor, Sampiyonlar Liginde 1 dk bile oynamamis, daha cok rotasyon oyuncusu, onunde El Shaarawy, Defrel ve son lig macinda 2 gol atan Gerson var, Cengiz transferi daha mantikli geliyor.

Dikkatinden kaçmış sanırım. ''İmkanı varsa'' diye bir ibare kullanmıştım Emre' nin transferi için ki Celta Vigo' daki durumu söylediğin kadar parlak değil...

Evet, Cengiz harika bir transfer olur, buna katılmayan yoktur sanırım. ''İmkanı varsa'' sonuna kadar zorlanmalı; hem karakter olarak da bilinen, beğenilen bir futbolcu zaten..

Üst Alt