Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

tekrar ediyorum eskiler hatırlar götü ağarmış futbol emeklileri oyuncu izleme komitesi olarak karşımıza çıkardı bunlara menajer oyuncu önerirdi bunlar rapor hazırlar hocay sunardı.
Ayni bokun laciverti türk scout sistemi işte adı değişti sadece

Emre Utkucan, ligi 6. bitirdik. Sen en iyisi ölü taklidi yap, çünkü sende artık bir hedefsin.

Sonuçta FFP varken bize 500 bin euroya Ribery bulamadın.

Marcao, Saracchi, Luyindama ve Onyekuru transferlerinde payın yoktur.

Artık son şansın! Bu yaz 1 milyon euroya Mbappe buldun buldun, bulamazsan defol git.

:)

Emre Utkucan, ligi 6. bitirdik. Sen en iyisi ölü taklidi yap, çünkü sende artık bir hedefsin.

Sonuçta FFP varken bize 500 bin euroya Ribery bulamadın.

Marcao, Saracchi, Luyindama ve Onyekuru transferlerinde payın yoktur.

Artık son şansın! Bu yaz 1 milyon euroya Mbappe buldun buldun, bulamazsan defol git.

:)
Bence cok vasifsiz biri. 8m euro ben sana bu gece 10 tane luyindama bulurum

"Avrupa Futbolu'nu bu kadar yakından tanıyan birini bulmuşken sizden birde Avrupa Futbolu'nda gelecek vadeden oyunculardan kurulu bir 11 oluşturmanızı isteyeceğim.

1. Wojciech Szcznesny ( Arsenal )

2. Cesar Azpilicueta ( Marsilya )

3. Neil Taylor (Swansea)

4. Kurt Zouma (St Etienne)

5. Angelo Ogbonna (Torino)

6. Giacomo Bonaventura (Atalanta)

7. Iker Muniain (A. Bilbao)

8. Younes Belhanda (Montpellier)

9. Mattia Destro (Siena)

10. Mario Götze (B. Dortmund)

11. David Hoilett (B. Rovers)"

2012, röportaji okurken dikkatimi cekti

"Avrupa Futbolu'nu bu kadar yakından tanıyan birini bulmuşken sizden birde Avrupa Futbolu'nda gelecek vadeden oyunculardan kurulu bir 11 oluşturmanızı isteyeceğim.

1. Wojciech Szcznesny ( Arsenal )

2. Cesar Azpilicueta ( Marsilya )

3. Neil Taylor (Swansea)

4. Kurt Zouma (St Etienne)

5. Angelo Ogbonna (Torino)

6. Giacomo Bonaventura (Atalanta)

7. Iker Muniain (A. Bilbao)

8. Younes Belhanda (Montpellier)

9. Mattia Destro (Siena)

10. Mario Götze (B. Dortmund)

11. David Hoilett (B. Rovers)"

2013, röportaji okurken dikkatimi cekti
en kotusunu aldırmıs

FT asla futbolu bilen scoutlar, yardımcılar, antrenörler getirmez. Sonra akıl makıl verirler FT’ye. Yapar mi hiç öyle şey? Futbolu bilen kişilerle çalışsa Terim’in bilmediği anlaşılır. Onun için böyle vasıfsız ekipleriyle batırmaya devam edecekler kovulana kadar.

Futbolu bilmeden bu başarıları yakaladıysa bir de bilse neler olurdu demek..

Sana katiliyorum ama hocanin yanindakiler ciddi sorunlu neye dayanarak chief scout bu arkadas ne basarisi var? Burada baya hakli insanlar

O konuda bende eleştiriyorum hocayı ama böyle saygısızlık yaparak değil

Burada artık kimin ne olduğunu biliyoruz.Bazı şeyleri eleştiri altında nefret kusmak için yapıyorlar

He tabi onların bu boş çabalarından sonra hocaya sevgimizde azalma olmuyor

Bunu yollamayi istemiyorlarsa normal Scout yapsinlar ve yerine avrupadan bir kücük takimlara iyi genc oyuncu bulan adam getirsinler.

Üst Alt