Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

ben bu kadar üstüne gidilmesini doğru bulmuyorum, her ne kadar scoutluk meziyetleri tartışılır olsa da adamın görevi izleyip rapor vermek. yönetim almadıktan sonra bir önemi kalmıyor.

Aglanacak halimize gülüyoruz renkdas, bizden bi bok olmaz, her sene sistemsiz, plansiz, tesadüfen kadro kuruyoruz isim odakli, paralari yakiyoruz, 2000 yilinda tesadüfen tuttuda bidaha tutmaz böyle sistemsizlik

Renktas napalim, bari gülelim .
Ben FT bu yüzden cok elestiriyorum, iste bana karsi öfke oluyor.

Ama harcadigi paralar veya kazandirdigi Futbolcular genelde tesadüf.
Kac senede kac futbolcu cikarmis, ne kadar para kazandirmis.

yanlis kisilerle takiliyor.

Scout ekibi bile bi boka yaramiyor, 1-2 tane Genc bulamadik Söyle 19-20 yasinda Banko oynicak!

Eğer dinlenmiyorsa iş daha vahim zaten. İnsan sözünün dinlenilmediği yerde niye oturur bedavadan bir ton maaş alır ?
Veya siz dinlenmeyen bir departmanı bir şirket niye kapamaz ? Ama Galatasartay dingonun ahırı olduğu için farketmiyor paralar çarçur ediliyor.
Bu Emre'nin PR'ı acayip kuvvetli. Geçenlerde New York Times'tan röportaj yapmışlar bununla.
Ayrıca medyada da çok büyük destekçileri var.
Adamın ağzı çok laf yapıyor. Hatırlarsınız belkide Utkucan kulupte olmadığı zaman Mancini Manchester City'i şampiyon yaptığında twitter'da "Mancini teknik direktör değil vs." gibi bir tweet atmıştı.
Şansa bak ki ikisinin kaderi Galatasaray'da birleşti ve adam öyle bir yağladı balladı ki, öyle bir özür diledi ki Mancini bunu affetti ve görevde kaldı.

Üst Alt