En İyi Diziler Listesi İlk 100 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi Diziler Listesi İlk 100

Şahsiyet dizisi imdb de miymiş. Bu kadar beğenildiğini bilmiyordum.
8. sıradaymış bende afalladım. Listede Leyla ile Mecnun da vardı ama komedileri almayımca oda girememiş oldu. Yukarıda yalnızca 2 komedi dizisini aldım: Blackadder Goes Forth ve Curb Your Enthusiasm. Bu ikisini diğer komedilerden ayıran nitelikleri varmış. Seinfield gibi Friends gibi sakız gibi uzayıp giden yapımlar değillermiş bende o ikisini ayırmadim artık.

Band of brothers harbiden o puanı fazlasıyla hak ediyor.Hbo ve Spielberg farkını ortaya koymuş.Chernobyl de aynı şekilde HBO yapımı... Adamların kötü bir yapımı var mı acaba?

Band of Brothers muhteşem ya, Chernobyl benim listedeydi ama güzel mi? Bu arada listede yok ama izlemeyen varsa Prison Break'in ilk 2 sezonundan iyi olan dizi bence bir elin parmağını geçmez. Kaçış temalı dizi ve filmleri seviyorum, La Casa De Papel izliyorum ama çocuk dizisi gibi kalıyor onun yanında.

Güzel ne kelime renkdaş izlemediysen sakın kaçırma. Sonuçta senaryo değil gerçek bir olay, sarsıyor resmen.
üstat wire hakkında bilgilerin nedir izediysen? 2gündür hakkında çeşitli videolara denk geliyordum en son omar denen bir herifin pompalıyla ıslık çalarak gençleri peşlediği bi görüntü çok hoşuma gitmişti. ardından bu konu denk geldi

Şahsiyet cidden okadar iyi mi.ilk 3 bölümü izleyip bırakmıştım.haluk bilginer dışında iyi oyunculuk ve iyi bi yönetmenlik yoktu gibi geldi bana. Devam edeyim mi izlemeye

Üst Alt