En İyi Diziler Listesi İlk 100 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi Diziler Listesi İlk 100

Band of Brothers muhteşem ya, Chernobyl benim listedeydi ama güzel mi? Bu arada listede yok ama izlemeyen varsa Prison Break'in ilk 2 sezonundan iyi olan dizi bence bir elin parmağını geçmez. Kaçış temalı dizi ve filmleri seviyorum, La Casa De Papel izliyorum ama çocuk dizisi gibi kalıyor onun yanında.
Chernobyl izlemediysen çok şey kaçırmışsın demektir.Muazzam!

üstat wire hakkında bilgilerin nedir izediysen? 2gündür hakkında çeşitli videolara denk geliyordum en son omar denen bir herifin pompalıyla ıslık çalarak gençleri peşlediği bi görüntü çok hoşuma gitmişti. ardından bu konu denk geldi
İzlemedim ama 3. sırada ve 9,3 puan almış bir diziyi izlemeyip neyi izleyeceksin üstat? Düşünülecek çok birşey yok gibi sanki. Mesela ben Band of Brothers'ın ardından direk yapıştıracağımdır.

geçen ofis dizisini şahane kadrosundan dolayı bi kaç defa başlayıp devam ettiremediğimi söylemiştim listede hem orjinal hemde amerikan versiyonu var. amerikalı olanında puanı baya yuksek.
birde listede görüp bakıp kadrosunu görüp merak ettiğim freak and geeks diye bi dizi var bu da iyi gibi

Band of Brothers'in 1. olmasına şaşırmadım. İzlediğim en güzel diziydi. Savaşın geçtiği yerlerde birebir dizi çekmişler. Adamlar yapmış.

İlk 30'da izlediğim 7 dizi varmış.

GOTun puanı gereksiz yüksek.
O iki denyo son sezonun senaryosunu Star Wars'a yetişeceğiz diye kendileri yazmaya kalkınca 67 bölümlük muhteşemliği yalnızca 6 rezil bölüm ile berbat etmeyi başardılar. Eğer bu rezilliğe girmeyip George Martin'in kitabı ve haliyle de son sezonu yazıp bitirmesini bekleyebilmiş olsalardı o dizinin puanı 9,9 du renkdaş. Son sezonu çıkarttığında GOT'un 7 sezon puan ortalaması 9,6 idi sanırım. Son sezonunki 6.4 olunca ancak 4. lüğe indirebildi hain herifler.

O iki denyo son sezonun senaryosunu Star Wars'a yetişeceğiz diye kendileri yazmaya kalkınca 67 bölümlük muhteşemliği yalnızca bu rezil 6 bölüm ile berbat etmeyi başardılar. Eğer bu rezilliğe girmeyip George Martin'in kitabı ve haliyle de son sezonu yazıp bitirmesini bekleyebilmiş olsalardı o dizinin puanı 9,9 du renkdaş. Son sezonu çıkarttığında GOT'un 7 sezon puan ortalaması 9,6 idi sanırım. Son sezonunki 6.4 olunca ancak 4. lüğe indirebildi.

naber mert kardes,

Breaking bad mi GoT mu?

Üst Alt