En Sevdiğiniz Bira Markası? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Sevdiğiniz Bira Markası?

En Sevdiğiniz Bira Markası?

• Kullanılan toplam oy
    74
  • Anket kapatılmış .
Üretim tekniğini detaylı paylaşır mısın bizlerle..
Acikcasi cok uzun burda anlatmak zor ama balik tutmayi ogretebilirim Evde Bira Yapımı Kitleri, Setleri ve Malzemeleri - Butik Bira ayni zamanda forum var bir sure takip edip sonra gerekli urunleri alip baslayabilir herkes,zaten tum teknikler forumda var ve kit ile de uretim kitapcigi geliyor,ben bugune kadar 350 sise yaptim,yaz bitsin tekrar baslayacagim sicak havada bozuluyor

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
ya ben de bir arkadaşın kendi yaptığı birayı içtim bir iki butik sitede satılan setlerden alıp yapmış acayip iyidi ama çok meşakkatli imiş değil mi ? Baya uğraşıyor muşssun ??
Evet temizlik ve sabir gerektiren bir surec ve biraz mesakatli ama baslayinca da durmak istemiyor insan

Öyle özellikle sectigim yoktur. Ama genelde Bitburger icerim.

Onun disinda Beck's, Krombacher, Corona ve Heineken arasindan da icerim. O an hangisini bulursam yani. Ara sira denk geldi mi Efes de alirim, genelde bakkal tarzi yerlerde satiliyor Efes burada. Büyük marketlerde bulmak zor.

Bugday birasini (Türkce de böyle mi ismi tam olarak bilmiyorum) da severim.
Tabi nasil olsa sizde ucuz bizim burda en ucuzu 6-7 tl o da.markette,cafe de 15 tl min.

Acikcasi cok uzun burda anlatmak zor ama balik tutmayi ogretebilirim Evde Bira Yapımı Kitleri, Setleri ve Malzemeleri - Butik Bira ayni zamanda forum var bir sure takip edip sonra gerekli urunleri alip baslayabilir herkes,zaten tum teknikler forumda var ve kit ile de uretim kitapcigi geliyor,ben bugune kadar 350 sise yaptim,yaz bitsin tekrar baslayacagim sicak havada bozuluyor

Evde Bira Yapımı Kitleri, Setleri ve Malzemeleri - Butik Bira

Biraz inceledim. Tavsiye ve yönlendirme için teşekkürler Ama; olta takımını benden almazsan balık tutmayı da git başkasından öğren mantığı var burada gibi geldi bana.
Yani kamu yararına teknik bilgi paylaşımından ziyade, tamamen ticari amaçlı sanki..

Aklıma Ebru kursuna müracaat etiiğim günler geldi. Malzemelerin hepsini bizden alırsan kursda indirim kazanıyorsunuz dediler. Üstelik malzemelerde, özellikle boyalar; doğal değil, suni olarak 150-200ml kavanozlarda hazır. kitresi 1.5 Lt. idi sanırım Adamlara, bu boyaları tabiattan üretim tekniği veriyorsanız kursa 2 misli ücret ödeyeyim dedim.
Kadın kafayı kaldırdı ve; Ebruda öyle şeylerde mi varmış ben duymadım demez mi..

İçimden La havle çekip, nefes bile almadan sinirle dışarı kaçtığımı hatırlıyorum..

Ama azimle işeyen mermeri delermiş tabii...

Aman yarrabim..

Hem sevdigim birayi secip hemde acik anket ile fislenecem.. Siyasi kisiligim yerle bir olacakk

Yokk dostlar yookk! doruk ata da olsam bazi konulara gelemem..

Tovbee hasa carpiliriz..

+1

Cevap belli. Daha çocukluktan gelen bir sempati var.

CP6419151.jpg

Bira? İğrenç, midem bulanıyor nedense :)

Şarap veya whiskey takılıyoruz.
Şarap her akşam bir bardak .
Whiskey ise ayda iki ayda bir. (sadece Rosebankı tercih ediyorum bir kaç yıldır)

Bunlardan hariç ayran takılmaya özen gösteriyoruz

Üst Alt