En Sevdiğiniz Bira Markası? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Sevdiğiniz Bira Markası?

En Sevdiğiniz Bira Markası?

• Kullanılan toplam oy
    74
  • Anket kapatılmış .
Beck's tercih ederim genelde, şu anda da yudumlamaktayım. İki hafta önce yurtdışında denediğim Amstel' e bayıldım, bulursam ona devam edeceğim sanırım...

Eskisi kadar çok içmiyorum ama alman ve hollanda biraları hoşuma gidiyor genel olarak.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Guiness Erdinger Hoegarden. Metroda ucuza bulunabiliyorlar.
Edit: Düvel de iyidir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Öyle özellikle sectigim yoktur. Ama genelde Bitburger icerim.

Onun disinda Beck's, Krombacher, Corona ve Heineken arasindan da icerim. O an hangisini bulursam yani. Ara sira denk geldi mi Efes de alirim, genelde bakkal tarzi yerlerde satiliyor Efes burada. Büyük marketlerde bulmak zor.

Bugday birasini (Türkce de böyle mi ismi tam olarak bilmiyorum) da severim.

Buğday birası doğru tabir ancak Türkiye'de bira kültürü gelişmediği için bilinmiyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Damak zevkinize en fazla uyan bira hangisi?

- Efes Pilsen
- Tuborg
- Bomonti
- Corona
- Miller
- Carlsberg
- Beck's
- Skol
- Budweiser
- Heineken
- Diğer (Belirtiniz)

weihenstephaner.jpg

Kardeş dünyanın 1 nolu birasıdır bu.Ankete eklenebiliyorsa ekle bence.Mükemmel bir tadı var.

Madem sonumuz morg yaşasın kırmızı tuborG. Plase bomonti Filtresiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu yaz aşırı derecede çok içtik fena göbek oldu. Yeni kutu efes fıçı ve Efes klasik fıçı içtim genelde.

Yoksa favori biram yazları Yunan birası Mythos dur.
63a07ff0cf0ea3c4e9ed41a38d8e2bea.jpeg

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bazı arkadaşlar içtikleri su markalarını yazmış anlamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ya ben de bir arkadaşın kendi yaptığı birayı içtim bir iki butik sitede satılan setlerden alıp yapmış acayip iyidi ama çok meşakkatli imiş değil mi ? Baya uğraşıyor muşssun ??

Bira işi kolay değil. O olaya girmek için biraya gönülden bağlı olman gerekir diye düşünüyorum. El yapımı bira üzerine Garaguzu biranın sahibi ile konuşmuştum, oradan hatırlıyorum.

Carlsberg'i bu güne kadar içtiklerim arasında daha çok beğensem de dünyanın bir yerinde mutlaka henüz içmediğim daha iyi bir bira vardır diye düşünüyorum. Bira sektöründe de diğer alkol gruplarında olduğu gibi çetin bir rekabet var.

Eğer şişe bira içiyorsanız; ne içerseniz için sakın şişesini ve kendi kapağını atmayın.

Kenarları tırtıklı kapak; ise açarken tek yönde ve tek seferde değil, şişeyi ekseni etrafında hafif turlatarak 3-4 seferde değişik yönlerden nazikce kapağın ergonomisini bozmadan açmaya gayret etmenizi tavsiye ederim..

Üst Alt